Aktualności

24.06 szachy na święcie ul. Włodkowica

24 czerwca w sobotę zapraszamy na szachy na święcie ul. Włodkowica.

10:30 - II Turniej Klubowych Szachów Błyskawicznych o Beczułkę „MleChess” w Mleczarni

17:00 - Królestwo Szachów w Mleczarni!- zapraszają Monika i Krzysztof Krupa

a w międzyczasie szachy parkowe, symultana i miła atmosfera.

Daniel Sadzikowski arcymistrzem !!!

Na trwających jeszcze Mistrzostwach Europy w Mińsku zawodnik Polonii Wrocław Daniel Sadzikowski wypełnił trzecią i ostatnią normę arcymistrzowską :) Kropkę nad i postawił remisując dzisiaj z kolegą klubowym Dariuszem Świerczem. Obaj "poloniści" zgromadzili do tej pory po 5.5 pkt w 9 partiach.  Poprzednie normy Daniel uzyskał na openie we włoskim Fano w 2015 roku oraz zakończonym niedawno sezonie II ligi niemieckiej.  Trzymamy kciuki w dwóch ostatnich rundach za Dolnoślązaków oraz Jana Krzysztofa Dudę, który ma realne szanse na awans do Pucharu Świata. Wyniki mistrzostw można znaleźć pod linkiem :  http://chess-results.com/tnr280959.aspx?lan=3&art=1&rd=9&flag=30&wi=821

Mistrzostwa Polski Juniorów 2017 do lat 16 i 18

Banner

W dniach 11-19.03.2017 w Ustroniu rozgrywane były MPJ do lat 16 i 18. Dolnoslązacy zakończyli Mistzostwa z sukcesami, trzy medale i 4 miejsca w pierwszych dziesiątkach.

Złoto (C16 Szymon Gumularz - Polonia Wrocław), srebro (C18 Kamil Nowak - Polonia Wrocław) i brąz (C18 Kacper Grela - Miedź Legnica) oraz 4m. w D18 Agnieszki Dmochowskiej - Śródmieście Wrocław, 5m. w D18 Katarzyny Dwilewicz - Polonia Wrocław, 7m. w D16 Agaty Dwilewicz - Polonia Wrocław i 8m. w D18 Anny Karykowskiej - Miedź Legnica. Gratulujemy naszym reprezentantom...zDolny Śląsk wygrywa

Strona mistrzostw

 

Mistrzostwa Polski Młodzików 2017

Od 25.02 do 05.03. 2017 r. w Karpaczu odbywały się z licznym uczestnictwem Dolnoślązaków Mistrzostwa Polski Młodzików. Tym razem zdobyliśmy dwa medale, złoty i srebrny.

Gratulacje dla Magdy Pawickiej (Polonia Wrocław) - mistrzyni Polski do lat 10 i równie wielkie gratulacje dla Marka Madeja (Polonia Wrocław, a do MPM Jelonka Jelenia Góra) - wicemistrza Polski do lat 10. Gratulacje i podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli im osiągnąć sukces wraz z życzeniami kolejnych! 

WYNIKI DZIEWCZĄT  WYNIKI CHŁOPCÓW 

TRANSMISJA DZIEWCZĄT  TRANSMISJA CHŁOPCÓW

Biuro DZSzach nieczynne do 20 lutego

Kontakt tylko e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jola Zawadzka druga w plebiscycie Słowa Sportowego

 
W plebiscycie na najlepszego sportowca na Dolnym Śląsku w roku 2016 organizowanym pod patronatem Marszałka Dolnego Śląska przez tygodnik Słowo Sportowe, wygrał Piotr Małachowski przed Jolą Zawadzką.
 
GRATULUJEMY!
 
 
 
 
 
 
 
 Zdjęcia otrzymane dzięki uprzejmości Wojciecha Zawadzkiego

Czytaj więcej: Jola Zawadzka druga w plebiscycie Słowa Sportowego

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław