Kalendarz DZSZACH

.05

01.0510:0005(.05 5)18:00Złota Iglica Grupa A (liczona do FIDE), 1-5.05.2024.

02.0510:0016:15Złota Iglica - Grupa C (Pierwszy Krok), 2.05.2024.

04.0509:4015:00OTWARTE MISTRZOSTWA POWIATU KAMIENNOGÓRSKIEGO W SZACHACH 2024

04.05(.05 4)10:0005(.05 5)18:00Złota Iglica Grupa B (rankingi 1250-1700), 4-5.05.2024

11.0509:0016:00Otwarte Mistrzostwa Powiatu Trzebnickiego, Mistrzostwa Powiatu LZS

11.0509:0020:00PIERWSZY KROK (1000-1200 PZSZACH) - DLA POCZĄTKUJĄCYCH

11.0510:0013:00Mistrzostwa Młodych Szachistów - II turniej 11.05.2024 (sobota)

11.0517:0019:30Konferencja Kolegium Sędziów DZSzach

12.0509:30VI Memoriał Szachowy Salo Landaua

18.05(.05 18)08:0019(.05 19)16:00MAJOWY TURNIEJ POLONII WROCŁAW - I MIEJSCE 1000 ZŁ

18.05(.05 18)08:5319(.05 19)15:53Wiosenny turniej na kategorie KS AZS Wratislavia

18.0510:00Finał szachów indywidualnych w ramach Dolnośląskich Igrzysk LZS

19.05All DayMistrzostwa Młodego Szachisty o Puchar Burmistrza Obornik Śląskich

19.0510:0015:00Pierwszy Level do lat 10W turnieju można zdobyć V lub IV kategorię szachową!

24.05(.05 24)08:0726(.05 26)08:07Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych

25.05(.05 25)09:0026(.05 26)18:00DRUGI KROK (1250-1600 PZSZACH)Turniej o III i II kategorię szachową

29.05(.05 29)15:3004.06(.06 4)21:00XXXVIII Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Dolnośląskiego29.05-4.06.2024

29.05(.05 29)17:0031(.05 31)18:0038 Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka 29-31.05.2024

czerwiec

29.05(.05 29)15:3004.06(.06 4)21:00XXXVIII Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Dolnośląskiego29.05-4.06.2024

01.0608:3017:00X MISTRZOSTWA POLSKI AMATORÓW W SZACHACH SZYBKICH

01.0608:4502(.06 2)18:00Turniej o kategorię Droga do Arcymistrza do lat 6, 8, 10, 13 i OPEN

01.0609:0002(.06 2)16:00Oława Summer Chess Classic 2024

02.0609:4014:40Cykl 4 Pory Roku KS AZS Wratislavia - Lato -Turniej Open, Turniej do 1400 i Turniej do lat 9

07.06(.06 7)07:2309(.06 9)07:23MAKROREGIONALNE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW DS+LB - 7-9.06.2024 Żary

08.06All DayTurniej Szachowy " Polanickiego Niedźwiadka" dla dzieci do lat 16

08.06(.06 8)08:5909(.06 9)14:59Letni turniej na kategorie KS AZS Wratislavia do rankingu 1700

08.0609:0020:00PIERWSZY KROK (1000-1200 PZSZACH) - TURNIEJ DLA POCZĄTKUJĄCYCHTurniej o IV i V kategorię szachową

08.0609:1517:00OTWARTE MISTRZOSTWA WAŁBRZYCHA JUNIORÓW

08.0609:3109:31Turniej z okazji Dnia Hutnika o Puchar Prezesa Zarządu KGHM Polska Miedź S.A.

08.06(.06 8)14:0709(.06 9)14:07III Liga - turniej o awans do II Ligi Szachowej

12.0607:3815:38Dolnośląski Finał „Edukacja przez Szachy w Szkole”

15.0609:3013:00TURNIEJ WROCŁAWSKIEGO KRASNALA DO LAT 5, 6, 7, 8, 10, 12

15.0615:1417:14Turniej Szachowy z okazji Dni Sziechnic

16.0609:0017:00Memoriał Ryszarda WięckowskiegoGrand Prix o Puchar Firmy PROBIT

22.06(.06 22)01:3329(.06 29)01:33Obóz Szachowy w Jastrzębiej Górze

22.0607:2607:26Żmigrodzki Turniej o Kategorie

22.06(.06 22)09:0023(.06 23)18:00DRUGI KROK (1250-1600 PZSZACH)Turniej o III i II kategorię szachową

29.06(.06 29)09:0030(.06 30)16:00Letni Turniej Klasyfikacyjny

29.06(.06 29)10:0030(.06 30)20:00Kolejny Poziom (II, III kategoria)Możliwość zdobycia III lub II kategorii

lipiec

05.07(.07 5)17:0007(.07 7)20:00PUCHAR POLONII WROCŁAWPULA NAGRÓD 3400 ZŁ

sierpień

14.08(.08 14)01:3625(.08 25)01:36Obóz Szachowy w Polanicy Zdrój

październik

05.1010:0016:30Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich - Lubin

05.10(.10 5)10:0006(.10 6)16:00XII Memoriał Szachowy Jana Kipczaka i Pawła Paradowskiego

12.10(.10 12)01:1513(.10 13)01:15Turniej Jesienny Na Kategorię KS AZS Wratislavia do rankingu 1700

19.1009:2314:23V Otwarte Mistrzostwa Gminy Długołęka w Szachach

26.1010:0015:00Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich

listopad

23.1108:2115:21Cykl 4 Pory Roku KS AZS Wratislavia - Jesień -Turniej Open, Turniej do 1400 i Turniej do lat 9 - Finał Cyklu

grudzień

07.12(.12 7)08:3008(.12 8)15:30XIII Turniej Szachowy pn. Mikołaj Rozdaje Kategorie