Mistrzostwa Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Szachach - 2009-10-29

MISTRZOSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W SZACHACH

Kamienna Góra

2009-10-29/2009-10-29
Tempo gry: P'15
Arbiter: FA Stefan Hałubek

Wyniki - runda 7


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 III Kochanowski, Łukasz 1600 Liceum 1E 7.0 21.00 28.00 7 28.0
2 II Kopera, Marek 1800 Gimnazjum 3D 6.0 27.50 37.50 6 26.0
3 III Kopeć, Katarzyna 1400 Liceum 2C 6.0 22.00 30.50 6 25.0
4 IV Michałowski, Artur 1400 Liceum 1D 6.0 22.00 29.50 6 24.0
5   Łatka, Mateusz 1000 Gimnazjum 3C 5.5 19.50 27.50 5 20.0
6 III Wiatrowski, Damian 1600 Liceum 1D 5.0 25.00 35.00 5 24.0
7   Lipień, Piotr 1000 Liceum 2A 5.0 22.50 31.00 5 19.0
8   Tabak, Michał 1000 Liceum 2E 5.0 21.50 30.50 5 23.0
9   Samek, Wojciech 1000 Liceum 1D 5.0 21.50 30.00 5 21.0
10   Sikorski, Mateusz 1000 Liceum 3F 5.0 21.00 29.50 5 21.0
11   Lewowski, Tomasz 1000 Liceum 3F 5.0 21.00 29.00 5 22.0
12 IV Pryda, Bartosz 1400 Liceum 2E 5.0 20.50 30.00 5 22.0
13   Walas, Piotr 1000 Liceum 2D 5.0 20.50 28.50 5 19.0
14   Cecelon, Wojciech 1000 Gimnazjum 3C 5.0 20.00 27.50 5 18.0
15   Kuś, Miłosz 1000 Liceum 2E 5.0 18.00 26.50 5 20.0
16   Polak, Kacper 1000 Gimnazjum 2C 4.5 19.50 26.50 4 20.0
17 IV Kopeć, Kornelia 1250 Gimnazjum 1B 4.5 19.00 25.50 4 17.0
18   Urbanowicz, Konrad 1000 Gimnazjum 1A 4.5 18.50 25.50 4 17.5
19   Lebda, Anna 1000 Liceum 2E 4.5 18.00 24.00 4 17.0
20   Sadowski, Paweł 1000 Liceum 2E 4.5 16.00 21.50 4 16.0
21   Popowicz, Maciej 1000 Liceum 2D 4.0 23.00 31.00 4 18.0
22   Kołodziejczyk, Jarosław 1000 Gimnazjum 1C 4.0 22.00 29.00 4 19.0
23   Suchecki, Paweł 1000 Gimnazjum 3D 4.0 20.50 28.50 4 19.0
24   Stawiarski, Kamil 1000 Liceum 3F 4.0 20.00 28.00 4 18.0
25   Mosiężny, Łukasz 1000 Gimnazjium 1B 4.0 19.00 28.50 4 16.0
26   Mika, Maksymilian 1000 Gimnazjum 2B 4.0 19.00 27.00 3 13.0
27   Gil, Fabian 1000 Liceum 1E 4.0 18.50 26.00 4 17.0
28   Makuch, Michał 1000 Liceum 2B 4.0 18.00 25.50 3 20.5
29   Nowak, Bartek 1000 Liceum 1A 4.0 18.00 24.50 3 17.0
30   Kwaśniewski, Jacek 1000 Liceum 2B 4.0 16.00 24.00 4 16.0
31   Kąkol, Wojciech 1000 Gimnazjum 1C 4.0 16.00 23.50 4 13.0
32   Lema, Krystian 1000 Gimnazjum 2A 4.0 16.00 22.50 4 16.0
33   Okoń, Marceli 1000 Gimnazjum 1A 4.0 12.00 17.00 4 11.0
34   Łatka, Krystian 1000 Gimnazjum 2C 3.5 21.50 32.00 3 16.5
35   Sosa, Grzegorz 1000 Liceum 2E 3.5 18.50 26.00 3 12.5
36   Mućwicki, Mateusz 1000 Gimnazjum 1C 3.5 18.50 25.50 3 15.0
37   Wieczorek, Marcin 1000 Gimnazjum 2A 3.5 17.50 24.50 3 15.5
38   Kruczek, Łukasz 1000 Liceum 2E 3.5 17.50 24.50 3 14.5
39   Gurgul, Michał 1000 Gimnazjum 1C 3.5 17.50 24.50 3 14.0
40   Zabłocki, Tomasz 1000 Gimnazjum 1C 3.5 17.00 24.00 3 10.5
41   Szymczak, Michał 1000 Gimnazjum 2A 3.5 14.50 19.00 2 9.0
42   Gurgulewicz, Rafał 1000 Liceum 2E 3.5 14.00 19.00 3 10.5
43   Sadowski, Piotr 1000 Liceum 2A 3.5 13.50 19.50 3 9.0
44   Tabas, Karol 1000 Gimnazjium 1B 3.5 13.50 19.50 2 14.0
45   Jarząbkowski, Grzegorz 1000 Gimnazjum 3A 3.0 18.00 27.00 3 18.0
46   Kawa, Patryk 1000 Gimnazjum 1B 3.0 17.00 25.00 2 9.0
47   Ciećka, Tomasz 1000 Liceum 3F 3.0 16.50 24.00 2 11.5
48   Winiarska, Patrycja 1000 Liceum 1D 3.0 16.50 23.50 3 13.0
49   Trzepak, Michał 1000 Gimnazjum 1A 3.0 16.50 23.50 2 10.5
50   Woźniakowska, Olga 1000 Liceum 2D 3.0 16.50 23.00 3 12.0
51   Graczyk, Krzysztof 1000 Liceum 1E 3.0 16.00 24.00 2 10.5
52 IV Wojtas, Adrian 1400 Liceum 2E 3.0 15.50 20.50 2 10.5
53   Gruszczyński, Maciej 1000 Gimnazjum 1A 3.0 15.00 21.50 3 15.0
54   Jaworski, Szymon 1000 Liceum 1E 3.0 14.00 19.00 2 10.5
55   Tudorów, Mateusz 1000 Liceum 2C 3.0 13.00 19.00 2 6.0
56   Ozgowicz, Jakub 1000 Gimnazjum 1C 2.5 19.50 28.50 2 11.5
57   Sobczyk, Sebastian 1000 Gimnazjum 3C 2.5 19.50 28.00 1 14.0
58   Styrna, Maciej 1000 Gimnazjum 1A 2.5 18.50 25.50 2 15.0
59   Tomczyk, Kacper 1000 Gimnazjum 3D 2.5 18.00 24.50 2 10.0
60   Maziakowski, Arek 1000 Liceum 2E 2.5 17.50 25.00 2 12.5
61   Trzepak, Piotr 1000 Liceum 1B 2.5 16.50 22.50 1 10.0
62   Dąbrowny, Damian 1000 Liceum 1B 2.5 16.00 22.00 2 10.5
63   Tenerowicz, Daniel 1000 Liceum 2E 2.5 15.50 22.50 2 11.5
64   Oldrich, Justa 1000 Gimnazjum 2B 2.5 15.50 21.50 2 10.5
65   Sasiela, Bartosz 1000 Liceum 2D 2.5 15.50 21.50 2 9.5
66   Pączko, Natalia 1000 Liceum 2E 2.5 14.00 19.50 2 10.5
67   Fryzowicz, Tobiasz 1000 Gimnazjum 1A 2.5 10.50 15.50 2 5.5
68   Paluch, Sebastian 1000 Gimnazjum 1B 2.0 18.00 25.00 1 11.5
69   Gawlik, Adrian 1000 Gimnazjum 2A 2.0 15.50 21.50 2 9.0
70   Sitek, Patryk 1000 Liceum 2B 2.0 14.00 20.50 1 8.5
71   Diakowski, Mateusz 1000 Liceum 2B 2.0 11.50 16.50 1 3.0
72   Terpiłowski, Ryszard 1000 Gimnazjum 1B 2.0 11.50 16.00 2 6.0
73   Skrzypek, Adam 1000 Gimnazjum 3D 2.0 11.00 16.00 2 5.0
74   Mankiewicz, Maciej 1000 Liceum 1D 1.5 20.00 27.00 1 10.0
75   Oleksyk, Mateusz 1000 Liceum 2E 1.5 16.00 23.00 1 8.5
76   Popardowski, Wojciech 1000 Gimnazjum 1B 1.5 15.00 21.00 1 2.5
77   Furmanek, Jakub 1000 Gimnazjum 2A 1.5 14.00 21.50 1 7.5
78   Milewski, Wiesław 1000 Gimnazjum 1C 1.5 13.00 18.00 1 7.0
79   Wojtas, Adrian 1000 Liceum 2E 1.0 17.50 24.50 0 7.0
80   Rafalski, Marcin 1000 Gimnazjum 1A 1.0 14.50 23.00 1 4.0
81   Kohut, Marcin 1000 Gimnazjum 2A 1.0 12.50 18.00 1 4.0
 

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław