Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Szybkich - wyniki

Mistrzostwa Dolnego Slaska - Round 7

Standings

Place Name                    Feder Rtg  Loc  Score M-Buch. Buch. Progr. Wins

 1-5  Sulypa, Aleksander            2473      5.5      25.0  33.5   25.0    4
      Zawadzki, Stanislaw           2422      5.5      24.0  31.5   24.0    4
      Chojnacki, Slawomir           2240      5.5      23.5  32.0   24.0    4
      Jasik, Krzysztof              2316      5.5      23.0  32.0   23.5    5
      Kubien, Jerzy                 2222      5.5      22.0  29.5   23.0    5
 6-9  Dobrowolski, Aleksander       2301      5        22.0  30.5   20.5    4
      Zawadzka, Jolanta             2353      5        21.0  30.5   20.5    4
      Krupa, Monika                 2309      5        21.0  28.5   21.0    5
      Kot, Jerzy                    2301      5        18.0  26.5   19.5    4
10-14 Luch, Michal                  2332      4.5      21.5  30.5   19.5    3
      Stepien, Marcin               2050      4.5      20.5  27.0   18.0    4
      Hudziak, Pawel                2245      4.5      20.0  27.5   19.5    4
      Wawrowski, Zbigniew           2225      4.5      20.0  26.0   20.5    4
      Maslo, Slawomir                    1600 4.5      16.0  22.5   15.5    4
15-23 Lercel, Michal                2192      4        20.5  29.0   17.5    3
      Kmiecik, Wojciech             2020      4        19.5  27.0   16.0    4
      Kucypera, Malgorzata          2044      4        19.0  27.5   16.0    4
      Grossmann, Ryszard            2189      4        18.5  26.0   18.0    4
      Kowalczuk, Wojciech           2205      4        18.0  25.5   17.0    4
      Tusk, Kazimierz               1961      4        17.5  24.5   14.0    4
      Cagara, Paulina               2085      4        17.0  24.5   16.5    3
      Stecki, Witold                2230      4        15.0  21.0   12.0    4
      Zmarzly, Aleksandra           1671      4        14.0  19.0   12.0    4
24-28 Rychlik, Hanna                2032      3.5      22.0  28.5   16.0    3
      Mlodzinska, Irena             1914      3.5      20.0  26.0   16.0    3
      Bukowska, Katarzyna           2009      3.5      18.0  25.0   14.0    3
      Nawrot, Ela                   1803      3.5      16.0  23.0   12.5    3
      Jagiela, Piotr                1957      3.5      14.5  20.0   11.0    3
29-39 Barburzynska, Magdalena       1723      3        19.5  27.0   14.0    3
      Czapnik, Piotr                     2000 3        18.5  26.5   15.0    2
      Efinowicz, Michal             2177      3        18.0  25.0   13.5    2
      Korycki, Jozef                1676      3        17.5  23.5    8.5    1
      Kresa, Jaroslaw                    1800 3        17.0  23.0   13.0    3
      Wozniak, Bartosz              1809      3        16.0  21.0   12.0    3
      Efinowicz, Ewa                1734      3        15.5  21.5   11.0    3
      Mikolajczyk, Piotr            1826      3        15.5  21.0   11.0    3
      Krokay, Urszula               1970      3        15.0  21.0    9.0    3
      Wozniak, Grzegorz             1578      3        15.0  19.5    6.0    2
      Hodowany, Wojciech            1876      3        13.5  20.5    9.0    2
40-41 Witkowski, Krzysztof               2000 2.5      17.0  23.0   10.0    1
      Struss, Marek                      1600 2.5      16.5  21.5    8.0    1
42-46 Daleczko, Zbigniew            1886      2        18.5  24.5   10.0    2
      Jarczynski, Robert            1963      2        16.5  22.5   11.0    2
      Radzicki, Wieslaw             2002      2        15.0  20.0    9.0    2
      Swierczynski, Czeslaw              1800 2        15.0  19.0    5.0    1
      Muller, Marcin                1704      2        12.5  18.5    5.5    1
 47   Kijaczko, Michal                   1800 1.5      16.0  22.5    4.0    0
48-49 Janik, Pawel                       1000 1        15.5  22.0    7.0    0
      Gawrys, Filip                      1000 1        12.0  17.0    6.0    0

Cross Table

No Name                    Feder Rtg   1    2    3    4    5    6    7  

1  Sulypa, Aleksander            2473 37:W 19:W  6:W  4:W  2:D  3:D  9:D
2  Zawadzki, Stanislaw           2422 43:W 15:W 12:W  5:D  1:D 13:W  4:D
3  Chojnacki, Slawomir           2240 27:W 35:W  7:D 11:W  5:W  1:D  6:D
4  Jasik, Krzysztof              2316 25:W 17:W 13:W  1:L 19:W  8:W  2:D
5  Kubien, Jerzy                 2222 46:W 30:W  8:W  2:D  3:L 10:W 21:W
6  Dobrowolski, Aleksander       2301 39:W 16:W  1:L 24:D 11:W 12:W  3:D
7  Zawadzka, Jolanta             2353 20:W 18:W  3:D 10:D 13:L 17:W 16:W
8  Krupa, Monika                 2309 42:W 24:W  5:L 17:W 18:W  4:L 15:W
9  Kot, Jerzy                    2301 36:W 26:D 15:L 27:W 24:W 25:W  1:D
10 Luch, Michal                  2332 28:W 11:D 26:W  7:D 12:D  5:L 18:W
11 Stepien, Marcin               2050 47:W 10:D 21:W  3:L  6:L 26:W 25:W
12 Hudziak, Pawel                2245 34:W 44:W  2:L 20:W 10:D  6:L 24:W
13 Wawrowski, Zbigniew           2225 29:W 48:W  4:L 43:W  7:W  2:L 14:D
14 Maslo, Slawomir                    16:L 34:W 20:L 44:W 41:W 31:W 13:D
15 Lercel, Michal                2192 23:W  2:L  9:W 25:D 30:D 34:W  8:L
16 Kmiecik, Wojciech             2020 14:W  6:L 29:L 40:W 33:W 19:W  7:L
17 Kucypera, Malgorzata          2044 33:W  4:L 35:W  8:L 36:W  7:L 37:W
18 Grossmann, Ryszard            2189 38:W  7:L 36:W 33:W  8:L 30:W 10:L
19 Kowalczuk, Wojciech           2205 32:W  1:L 42:W 29:W  4:L 16:L 30:W
20 Tusk, Kazimierz               1961  7:L 32:W 14:W 12:L 29:L 42:W 33:W
21 Cagara, Paulina               2085 40:D 22:W 11:L 31:D 42:W 29:W  5:L
22 Stecki, Witold                2230 35:L 21:L 46:W 32:W 25:L 36:W 34:W
23 Zmarzly, Aleksandra           1671 15:L 28:W 24:L 42:L 47:W 43:W 31:W
24 Rychlik, Hanna                2032 45:W  8:L 23:W  6:D  9:L 27:W 12:L
25 Mlodzinska, Irena             1914  4:L 38:W 48:W 15:D 22:W  9:L 11:L
26 Bukowska, Katarzyna           2009 41:W  9:D 10:L 30:L 39:W 11:L 29:W
27 Nawrot, Ela                   1803  3:L 41:W 31:D  9:L 45:W 24:L 40:W
28 Jagiela, Piotr                1957 10:L 23:L 47:W 35:W 31:L 40:D 44:W
29 Barburzynska, Magdalena       1723 13:L 37:W 16:W 19:L 20:W 21:L 26:L
30 Czapnik, Piotr                     31:W  5:L 40:D 26:W 15:D 18:L 19:L
31 Efinowicz, Michal             2177 30:L 40:W 27:D 21:D 28:W 14:L 23:L
32 Korycki, Jozef                1676 19:L 20:L 37:W 22:L 46:D 39:D  0:W
33 Kresa, Jaroslaw                    17:L 39:W 44:W 18:L 16:L 41:W 20:L
34 Wozniak, Bartosz              1809 12:L 14:L 45:W 48:W 43:W 15:L 22:L
35 Efinowicz, Ewa                1734 22:W  3:L 17:L 28:L 48:W 37:L 47:W
36 MIkolajczyk, Piotr            1826  9:L 45:W 18:L 49:W 17:L 22:L 43:W
37 Krokay, Urszula               1970  1:L 29:L 32:L 38:W 49:W 35:W 17:L
38 Wozniak, Grzegorz             1578 18:L 25:L 39:L 37:L  0:W 48:W 42:W
39 Hodowany, Wojciech            1876  6:L 33:L 38:W 41:D 26:L 32:D 46:W
40 Witkowski, Krzysztof               21:D 31:L 30:D 16:L 44:W 28:D 27:L
41 Struss, Marek                      26:L 27:L  0:W 39:D 14:L 33:L 48:W
42 Daleczko, Zbigniew            1886  8:L 47:W 19:L 23:W 21:L 20:L 38:L
43 Jarczynski, Robert            1963  2:L 46:W 49:W 13:L 34:L 23:L 36:L
44 Radzicki, Wieslaw             2002 49:W 12:L 33:L 14:L 40:L 45:W 28:L
45 Swierczynski, Czeslaw              24:L 36:L 34:L  0:W 27:L 44:L 49:W
46 Muller, Marcin                1704  5:L 43:L 22:L 47:D 32:D 49:W 39:L
47 Kijaczko, Michal                   11:L 42:L 28:L 46:D 23:L  0:W 35:L
48 Janik, Pawel                        0:W 13:L 25:L 34:L 35:L 38:L 41:L
49 Gawrys, Filip                      44:L  0:W 43:L 36:L 37:L 46:L 45:L

Club Standings

Place Name             Score
  1   POLONIA WROCLAW  38   
  2   HETMAN WALBRZYCH 18   
  3   AZS PWR          13.5 
  4   MIEDZ LEGNICA    9    
  5   WSB              7    
  6   POLONIA WTROCLAW 5    
  7   HETMAN WROCLAW   4.5

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław