Wyniki turniju w Żmigrodzie

Rezultaty końcowe
Grupa „A”
1. Łoś Monika             07.01.1993   III/1400  Korona RAWBUD Rawicz   5,0         1675
2. Łoś Hubert             20.04.1995   III/1600  Korona RAWBUD Rawicz   4,5         1625
3. Konarski Andrzej       04.11.1952   III/1600  ZPK SMOK AKON Żmigród  4,0  13,25  1575
4. Markowski Włodzimierz  28.05.1958    IV/1400  Korona RAWBUD Rawicz   4,0  12,25  1575
5. Zagórski Rafał         11.02.1976   III/1600  ZPK SMOK AKON Żmigród  3,5  11,0   1525
6. Bartoszek Krzysztof    31.01.1964   III/1600  ZPK SMOK AKON Żmigród  3,5   9,25  1525
6. Śmiałowski Sławomir    07.12.1992    IV/1400  Korona RAWBUD Rawicz   2,5         1425
8. Gajewska Monika        28.10.1969   III/1400  Korona RAWBUD Rawicz   1,0         1275

Grupa „B”
1. Ćwikliński Jacek       06.05.1990   IV/1400  ZPK SMOK AKON Żmigród   6,5         1581
2. Świętalski Paweł       17.01.1990    V/1200  ZPK SMOK AKON Żmigród   4,5  12,75  1381
3. Struss Katarzyna       21.05.1996   IV/1250  KS AZS Politechnika Wr. 4,5  11,75  1381
4. Melnarowicz Mateusz    30.04.1996    V/1200  ZPK SMOK AKON Żmigród   4,5  10,25  1381
5. Lisowski Józef         11.02.1976    V/1200  ZPK SMOK AKON Żmigród   4,0         1331
6. Zagórski Bartłomiej    30.04.1964   IV/1400  ZPK SMOK AKON Żmigród   2,5         1281
6. Michalczak Bartosz     21.05.1996    V/1200  Korona RAWBUD Rawicz    1,5         1081
8. Czyżowicz Adrian       28.06.1989   IV/1400  ZPK SMOK AKON Żmigród   0,0          931

Grupa „C” 
1-2. Zagórski Krzysztof   28.04.1985   bk/1000  ZPK SMOK AKON Żmigród   5,0         1342
1-2. Twardy Damian        26.09.1991   bk/1000  ZPK SMOK AKON Żmigród   5,0         1342
3.   Winiarski Filip      25.08.1996    V/1200  Trzebnica               2,0          972
4.   Grondalski Michał    09.11.1993    V/1200  MUKS MDK Śródmieście    0,0          743

Grupa „D” 
1. Szalkowski Łukasz      04.03.1993   bk/1000  ZPK SMOK AKON Żmigród   6,5         1581
2. Gibka Aleksandra       11.01.1994   bk/1000  ZPK SMOK AKON Żmigród   4,5  12,75  1381
3. Muller Krystian        18.12.1991   bk/1000  ZPK SMOK AKON Żmigród   4,5  11,75  1381
4. Poniecki Konrad        07.06.1993   bk/1000  ZPK SMOK AKON Żmigród   4,5  10,25  1381
5. Niżyński Filip         09.01.1994   bk/1000  ZPK SMOK AKON Żmigród   4,0         1331
6. Poniecki Damian        19.08.1995   bk/1000  ZPK SMOK AKON Żmigród   2,5         1281

Grupa „E”
1-3. Poniecki Damian      19.08.1995   bk/1000  ZPK SMOK AKON Żmigród   4,0         1161
1-3. Niżyński Filip       09.01.1994   bk/1000  ZPK SMOK AKON Żmigród   4,0         1161
1-3. Muller Krystian      18.12.1991    V/1200  ZPK SMOK  AKON Żmigród  4,0         1142 
4.   Poniecki Konrad      07.06.1993   bk/1000  ZPK SMOK AKON Żmigród   0,0          819

Wnioski na kategorie

Normy na kategorie uzyskali:
II kategoria
Łoś Monika             07.01.1993    5/7  1675   Korona RAWBUD Rawicz – grupa „A”
III kategoria 
Markowski Włodzimierz  28.05.1958    4/7  1575  Korona RAWBUD Rawicz – grupa „A”
Ćwikliński Jacek       06.05.1990  6,5/7  1581  ZPK SMOK AKON Żmigród - grupa „B”
Struss Katarzyna       21.05.1996  4,5/7  1381  KS AZS Politechnika Wrocław - grupa „B”
IV kategoria
Świętalski Paweł       17.01.1990  4,5/7  1381  ZPK SMOK AKON Żmigród – grupa „B
Melnarowicz Mateusz    19.09.1991  4,5/7  1381  ZPK SMOK AKON Żmigród - grupa „B”
Lisowski Józef         19.04.1953    4/7  1331  ZPK SMOK AKON Żmigród - grupa „B”
Zagórski Krzysztof     28.04.1985    5/6  1342  ZPK SMOK AKON Żmigród - grupa ”C”
Twardy Damian          26.09.1991    5/6  1342  ZPK SMOK AKON Żmigród - grupa ”C”
Gibka Aleksandra       11.01.1994    5/6  1381  ZPK SMOK AKON Żmigród - grupa „D”
V kategoria
Szalkowski Łukasz      04.03.1993    7/10 1145  ZPK SMOK AKON Żmigród -  grupa „D” 
Muller Krystian        18.12.1991    7/10 1145  ZPK SMOK AKON Żmigród -  grupa  ”D”
Poniecki Damian        19.08.1995    4/6  1161  ZPK SMOK AKON Żmigród -  grupa  ”E”
Niżyński Filip         09.01.1994    4/6  1161  ZPK SMOK AKON Żmigród -  grupa  ”E”

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław