OMW gr. dorosłych 2006.04.10

14 OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W SZACHACH 2006.04.10
Tabela turniejowa
Mc Zawodnik              Feder Ro PZSz Pkt Śr-Buch. Buch. Progr.

1  Stecki, Witold        S     2187    6.5     20.5  27.5   27.5
2  Chrzanowski, Michał   S     2034    5.5     20.0  29.5   23.0
3  Wieczorek, Lech       S     1996    5       23.5  32.5   22.0
4  Sokólski, Aleksander  J     1800    5       20.5  30.0   20.5
5  Pociejowski, Marek    S     1800    5       19.0  25.5   18.0
6  Babij, Robert         S     1600    5       18.0  25.5   19.0
7  Krupa, Jerzy          ST    2054    4.5     20.5  28.5   20.0
8  Ptak, Mirosław        S     2000    4.5     20.5  28.0   19.0
9  Kłapciński, Janusz    N     1800    4.5     19.5  28.0   19.5
10 Mamczar, Michał       ST    2000    4.5     18.0  26.5   19.5
11 Jagieła, Piotr        N     1976    4       20.0  29.5   18.0
12 Struss, Marek         ST    1600    4       20.0  28.0   17.0
13 Chudy, Franciszek     ST    1400    4       19.5  26.0   16.5
14 Szczepaniak, Kacper   J     1600    4       16.0  23.0   15.0
15 Nowak, Danuta         K     1800    4       16.0  23.0   13.0
16 Kowalczyk, Tadeusz    S     1400    4       14.5  19.5   12.0
17 Kubowicz, Paweł       J     1000    4       14.0  20.0   13.0
18 Babisz, Tomasz        S     1000    3.5     17.5  24.5   13.5
19 Zajączkowski, Gwidon  N     1800    3.5     17.0  21.5   15.0
20 Zółtaszek, Dariusz    S     1800    3       22.0  29.5   17.0
21 Dusza, Elżbieta       K     1897    3       21.5  29.5   15.0
22 Szydłowski, Emil      N     1600    3       19.5  27.5   12.5
23 Tołkacz, Wiktor       S     1800    3       18.5  24.5    9.0
24 Świerczyński, Czesław ST    1800    3       17.0  22.5   10.0
25 Drgas, Marlena        N     1600    3       15.5  22.0   12.0
26 Jaśkiewicz, Stefan    S     1600    3       15.0  19.5    9.0
27 Karpiak, Jerzy        S     1000    3       12.0  16.5    6.0
28 Kubowicz, Czesław     S     1000    2.5     17.5  24.5   11.0
29 Łabuda, Michał        J     1800    2.5     16.0  22.5   11.5
30 Kopij, Józef          N     1400    2.5     11.0  15.0   10.0
31 Stanowska, Klaudia    J     1600    2       18.0  24.5    8.0
32 Kryszczuk, Łukasz     S     1600    2       17.0  26.0   11.0
33 Ptak, Paweł           J     1400    2       15.5  20.5    6.5
34 Koza, Stanisław       J     1400    2       14.0  18.0    5.0
35 Jażdzewski, Andrzej   ST    1800    1.5     15.5  24.0    9.5
36 Chiliński, Tomasz     S     1000    0       13.5  19.0    0.0

Tabela kojarzeń i rezultatów
Nr  Zawodnik              Feder Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1.  Stecki, Witold        S     6.5  17:W  8:W  7:W  2:W  4:W  6:W  3:D
2.  Chrzanowski, Michał   S     5.5  18:W  9:W 15:W  1:L 12:W  3:D 35:W
3.  Wieczorek, Lech       S     5    19:W 10:W 12:D 34:D 16:W  2:D  1:D
4.  Jagieła, Piotr        N     4    20:W 13:D 33:W 12:D  1:L 23:L 15:W
5.  Dusza, Elżbieta       K     3    21:W 12:L 19:W 16:L 25:W  7:L 14:L
6.  Mamczar, Michał       ST    4.5  22:W 15:L 20:W 18:W 23:W  1:L  7:D
7.  Sokólski, Aleksander  J     5    23:W 27:W  1:L 35:D 32:W  5:W  6:D
8.  Jażdzewski, Andrzej   ST    1.5  24:W  1:L 21:D 27:L 13:L 10:L 26:L
9.  Świerczyński, Czesław ST    3    25:W  2:L 23:L 31:L 21:L 29:W 22:W
10. Łabuda, Michał        J     2.5  26:W  3:L 27:D 32:L 24:L  8:W 25:L
11. Tołkacz, Wiktor       S     3    27:L 23:L 25:L 28:W 26:W 32:W 31:L
12. Kłapciński, Janusz    N     4.5  28:W  5:W  3:D  4:D  2:L 27:D 13:W
13. Zajączkowski, Gwidon  N     3.5  29:W  4:D 34:L 23:L  8:W 21:W 12:L
14. Nowak, Danuta         K     4    30:L 35:L 26:W 22:W 31:W 33:L  5:W
15. Zółtaszek, Dariusz    S     3    31:W  6:W  2:L 17:W 34:L 16:L  4:L
16. Babij, Robert         S     5    32:D 30:W 35:D  5:W  3:L 15:W 23:W
17. Kryszczuk, Łukasz     S     2     1:L 24:W 30:W 15:L 35:L 31:L 28:L
18. Szydłowski, Emil      N     3     2:L 25:W 31:W  6:L 19:L 30:D 21:D
19. Szczepaniak, Kacper   J     4     3:L 26:W  5:L 30:W 18:W 24:W 33:L
20. Jaśkiewicz, Stefan    S     3     4:L 29:W  6:L 25:L 30:L 36:W 24:W
21. Drgas, Marlena        N     3     5:L 28:W  8:D 33:L  9:W 13:L 18:D
22. Stanowska, Klaudia    J     2     6:L 31:L 28:W 14:L 36:W 25:L  9:L
23. Struss, Marek         ST    4     7:L 11:W  9:W 13:W  6:L  4:W 16:L
24. Kopij, Józef          N     2.5   8:L 17:L 29:W 36:D 10:W 19:L 20:L
25. Kowalczyk, Tadeusz    S     4     9:L 18:L 11:W 20:W  5:L 22:W 10:W
26. Koza, Stanisław       J     2    10:L 19:L 14:L 29:W 11:L 28:L  8:W
27. Chudy, Franciszek     ST    4    11:W  7:L 10:D  8:W 33:D 12:D 34:D
28. Karpiak, Jerzy        S     3    12:L 21:L 22:L 11:L 29:W 26:W 17:W
29. Chiliński, Tomasz     S     0    13:L 20:L 24:L 26:L 28:L  9:L 36:L
30. Kubowicz, Czesław     S     2.5  14:W 16:L 17:L 19:L 20:W 18:D 32:L
31. Kubowicz, Paweł       J     4    15:L 22:W 18:L  9:W 14:L 17:W 11:W
32. Babisz, Tomasz        S     3.5  16:D 34:L 36:W 10:W  7:L 11:L 30:W
33. Pociejowski, Marek    S     5    34:D 36:W  4:L 21:W 27:D 14:W 19:W
34. Krupa, Jerzy          ST    4.5  33:D 32:W 13:W  3:D 15:W 35:L 27:D
35. Ptak, Mirosław        S     4.5  36:D 14:W 16:D  7:D 17:W 34:W  2:L
36. Ptak, Paweł           J     2    35:D 33:L 32:L 24:D 22:L 20:L 29:W

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław