baner MDŚJ 2017

IV Festiwal Szachowy Żarów'2016 - wyniki

Turniej szachów szybkich - 08.10.2016

Wyniki - runda 9  
M-ceTytułNazwisko ImięR. FIDERankingKlubPkt.MBch.Bch.WinsProg.Chg
1 k+ Kowalczyk, Paweł R 2192 2300 WIEŻA PĘGÓW 7.0 39.00 49.50 5 36.5 2.36
2 GM Malaniuk, Vladimir P R 2524 2600 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin 6.5 42.00 53.50 5 34.5 -0.35
3 k++ Jagodziński, Piotr R 2278 2300 WIEŻA PĘGÓW 6.5 42.00 52.50 4 37.5 0.77
4 IM Golubka, Petro R 2441 2450 Ukraina 6.5 40.00 51.50 5 35.0 -0.45
5 IM Orzech, Dominik R 2378 2450 RPW Okucia Budowlane Łódź 6.5 37.50 47.50 6 34.5 -0.43
6   Razin, Vadim R 2513 2513 Khmelnitskyi 6.5 35.00 44.50 6 28.5 -1.03
7 I++ Somyk, Marcin R 1971 2100 WKS Kopernik 6.5 33.00 42.00 6 31.5 0.81
8 IM Sabuk, Piotr R 2397 2450 WKS Kopernik 6.0 41.00 52.50 5 33.5 -0.08
9 FM Kucza, Karol R 2234 2300 ŻKSZ Żary 6.0 34.00 43.50 6 30.0 -0.96
10 II+ Dudek, Romuald R 1808 1900 Dzierżoniów 6.0 32.50 39.50 6 27.0 1.02
11 I Luba, Łukasz R 2134 2000 UKS Giecek Radków 5.5 37.50 47.50 5 30.0 -1.23
12 FM Cukrowski, Filip R 2213 2300 WKS Kopernik 5.5 37.50 47.50 5 28.5 -0.33
13 k Szmyd, Marek R 1924 2200 LKS Goniec Żarów 5.5 35.50 45.00 5 29.5 1.16
14 I++ Mądrawski, Krzysztof R 1937 2100 ŻKSZ Żary 5.0 38.00 48.50 4 28.0 1.13
15 I Galant, Ireneusz R 1819 2000 WKSZ GANT HETMAN Wrocław 5.0 35.00 44.00 5 28.0 0.41
16 II Janduła, Mariusz R 1759 1800 Dzierżoniów 5.0 34.00 43.50 5 26.0 0.64
17 II Gądek, Michał R 1723 1800 KS Polanica-Zdrój 5.0 34.00 43.00 5 25.0 -0.08
18 II+ Kania, Krystian R 1689 1900 Lubin 5.0 32.50 42.50 5 24.0 1.02
19 I Kruczyński, Marek R 1810 2000 UKS Giecek Radków 5.0 30.00 39.00 5 24.0 -0.75
20 I Zieliński, Zbigniew R 1867 2000 LKS Goniec Żarów 5.0 28.50 37.50 5 22.0 -1.36
21 FM Grossmann, Ryszard R 1975 2300 WIEŻA PĘGÓW 4.5 39.00 49.00 4 29.5 0.32
22 I Żak, Paweł R 1682 2000 KS Polanica-Zdrój 4.5 33.50 43.00 4 21.0 0.60
23 I Krauze, Hubert 1956 2000 KTS Kalisz 4.5 28.00 37.50 4 21.0 -2.79
24 III Matyka, Jakub 0 1600 WKSz Hetman Wałbrzych 4.5 26.50 34.00 3 18.0 0.00
25 II Kilański, Janusz R 1703 1800 LKS Goniec Żarów 4.0 39.50 50.50 4 26.0 2.07
26 III Krzyżanowski, Kamil R 1422 1600 LKS Goniec Żarów 4.0 31.50 40.50 3 20.5 2.12
27 I Florczak, Aleksandra R 1438 1800 Wrocław 4.0 31.00 39.00 4 19.0 0.88
28 CM Kejna, Piotr R 1355 2200 GCKiS Kobierzyce 4.0 29.00 37.50 4 19.0 2.36
29 II Król, Henryk R 1417 1800 LKS Goniec Żarów 4.0 27.00 32.50 3 17.5 -0.03
30   Bielan, Jakub 1821 0 KTS Kalisz 4.0 26.50 35.50 4 20.0 -3.03
31 I Radzicki, Wiesław R 1747 2000 Skoczek Kowary 4.0 26.50 34.50 4 19.0 -2.77
32 II Majchrzak, Przemysław R 1288 1800 Lubin 4.0 23.50 29.00 4 13.0 -0.09
33 II Daciuk, Stanisław R 1405 1800 Legnica 3.5 34.00 44.00 3 19.5 2.42
34 II Kaczmarczyk, Jakub R 1611 1800 Rokita Brzeg Dolny 3.5 32.50 41.50 3 19.5 0.83
35 II Gospodarczyk, Wojciech R 1560 1800 Legnica 3.5 29.00 38.50 3 16.0 -1.70
36 III Wilk, Aleksander R 1207 1600 WKSz Hetman Wałbrzych 3.5 25.00 30.50 3 17.0 0.85
37 II Gołaszewski, Marek R 1517 1800 Świdnica 3.0 29.50 36.00 3 16.0 -1.50
38 II Perek, Oskar R 1050 1800 KSz GAMBIT MDK Świdnica 3.0 26.50 34.00 3 14.0 2.09
39 II Cygan, Mirosław R 1446 1800 LKS Goniec Żarów 3.0 26.50 33.50 3 15.0 -1.02
40 II Woźny, Jan R 1423 1800 LKS Goniec Żarów 3.0 24.00 30.50 2 12.5 -1.77
41 III Serwin, Krzysztof R 1421 1600 LKS Goniec Żarów 2.5 24.00 31.00 2 9.5 -1.89
42 III Pieszczoch, Antoni R 1083 1600 KSz GAMBIT MDK Świdnica 2.5 23.50 29.00 2 7.5 -0.22
43   Łuczak, Marcin 0 1000 Żarów 1.0 22.50 27.00 1 6.0 0.00
44 II Pieszczoch, Amelia 0 1600 KSz GAMBIT MDK Świdnica 0.5 22.50 29.50 0 0.5 0.00

Turniej szachów błyskawicznych - 09.10.2016

Wyniki - runda 13  
M-ceTytułNazwisko ImięFed.R. FIDEKlubPkt.MBch.Bch.WinsProg.Chg
1 IM Golubka, Petro UKR B 2387 Ukraina 11.0 85.00 101.50 9 78.5 1.67
2 IM Orzech, Dominik POL B 2397 RPW Okucia Budowlane Łódź 10.0 85.50 102.50 8 69.0 0.66
3 GM Malaniuk, Vladimir P UKR B 2475 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin 10.0 85.00 102.50 8 66.0 -0.24
4 k+ Kowalczyk, Paweł POL B 2286 WIEŻA PĘGÓW 9.0 84.50 101.00 7 61.0 0.72
5 IM Sabuk, Piotr POL B 2377 WKS Kopernik Wrocław 8.5 86.00 103.00 6 67.0 -0.72
6 I Nun, Grzegorz POL B 2046 KSz Odrodzenie Kożuchów 8.5 84.50 101.50 7 61.0 2.31
7   Razin, Vadim UKR B 2446 Khmelnitskyi 8.0 85.50 100.00 7 56.5 -1.98
8 FM Cukrowski, Filip POL B 2203 WKS Kopernik Wrocław 7.0 82.50 99.50 4 51.5 -0.50
9 I++ Mądrawski, Krzysztof POL B 1870 ŻKSz Żary 7.0 82.00 99.00 6 53.5 1.92
10 I++ Czachor, Grzegorz POL B 2123 MOK Małomice 7.0 80.00 94.50 6 50.0 -0.97
11 I++ Somyk, Marcin POL B 1912 WKS Kopernik Wrocław 7.0 78.50 93.00 5 52.5 0.58
12 II Janduła, Mariusz POL B 1917 Dzierżoniów 7.0 76.00 88.50 7 48.0 0.05
13 k++ Jagodziński, Piotr POL B 2262 WIEŻA PĘGÓW 6.5 86.00 103.00 5 52.5 -1.27
14 I++ Dwilewicz, Katarzyna POL B 1832 KSz POLONIA Wrocław 6.5 78.00 90.00 6 50.0 0.85
15 I Galant, Ireneusz POL B 1827 WKSz GANT HETMAN 6.5 76.00 88.50 6 47.5 1.53
16 II+ Dudek, Romuald POL B 1784 Dwie Wieże Dzierżoniów 6.5 71.50 85.00 6 43.5 -0.19
17 I Żak, Paweł POL B 1748 KS Polanica-Zdrój 6.5 65.50 77.50 6 41.0 -0.90
18 I+ Dwilewicz, Agata POL B 1591 KSz POLONIA Wrocław 6.5 63.00 72.50 6 45.0 1.73
19 CM Kejna, Piotr POL B 1278 GCKiS Kobierzyce 6.5 61.00 71.00 6 40.5 3.74
20 II Dwilewicz, Andrzej POL B 1535 KSz POLONIA Wrocław 6.0 66.00 76.50 4 40.5 0.97
21 I Dytman, Radosław POL B 1713 KSz POLONIA Wrocław 6.0 64.00 75.00 6 38.0 -1.06
22 I Florczak, Aleksandra POL 1409 Wrocław 6.0 61.00 70.50 6 38.0 1.97
23 I+ Madera, Mateusz POL B 1937 KSz Miedź Legnica 6.0 59.00 67.00 5 39.5 -3.29
24 II Gądek, Michał POL B 1685 KS Polanica-Zdrój 6.0 57.00 66.50 6 33.0 -1.80
25 II Gospodarczyk, Wojciech POL 1537 Legnica 5.5 58.00 68.00 5 37.0 -0.38
26 III Krzyżanowski, Kamil POL B 1509 LKS Goniec Żarów 4.5 58.00 66.00 4 32.5 -1.26
27 III Sabuk, Jan POL B 1332 Legnica 3.5 59.00 68.00 3 28.5 0.01
28 II Cygan, Mirosław POL B 1400 LKS Goniec Żarów 3.5 58.50 66.50 2 26.5 -0.68
29 II Woźny, Jan POL 1391 LKS Goniec Żarów 1.5 60.50 68.50 1 11.5 -2.98
30 III Pieszczoch, Antoni POL B 1086 KSz GAMBIT MDK Świdnica 1.0 60.50 68.50 0 5.5 -0.49

 

Forum najnowsze posty

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław