Skład Kadry Wojewódzkiej Młodzików w 2006 roku

SKŁAD KADRY WOJEWÓDZKIEJ MŁODZIKÓW W 2006 ROKU:

1. Chmielewski Jakub        MUKS MDK Śródmieście Wrocław    1996    II
2. Cieślar Filip        MUKS MDK Śródmieście Wrocław    1997    III
3. Cukrowski Filip        MKS Rokita Brzeg Dolny        1996    II+
4. Czoch Karol            UKS Zadrna Kamienna Góra    1997    III
5. Dadełło Aleksandra        Hetman Dachbud  Wrocław        1998    III
6. Dmochowska Agnieszka        MUKS MDK Śródmieście Wrocław    1999    II
7. Gołaczyńska Paulina        UKS EL TUR Bogatynia        1997    III
8. Grochocińska Urszula        MUKS MDK Śródm. Wrocław        1996    II+
9. Grzesków Adrian        UKS El Tur Bogatynia        1995    II
10.Khamidov Komil         Hetman Dachbud Wrocław        1997    III
11.Kopras Sandra        MUKS MDK Śródmieście Wrocław    1995    III
12.Korpalska Joanna        MUKS MDK Śródmieście Wrocław    1996    II
13.Krepski Artemiusz        ASSz Miedź Legnica        1994    II
14.Kulaś Szymon            MUKS MDK Śródmieście Wrocław    1997    II
15.Kulczycki Krzysztof        MUKS MDK Śródmieście Wrocław    1995    II
16.Lachowicz Judyta          MUKS MDK Śródmieście Wrocław    1996    II
17.Łukasiewicz Aleksander    UKS Błyskawica Legnica        1994    II
18.Malec Robert            ASSz Miedź Legnica        1994    II+
19.Mondrzycki Bartłomiej    MUKS MDK Śródmieście Wrocław    1994    I
20.Stankiewicz Paweł        UKS Baszta Wałbrzych        1995    II
21.Stanowska Klaudia        KKS Polonia Wrocław        1996    II
22.Ślęczka Iwona        MUKS MDK Śródmieście Wrocław    1997    IV
23.Starczewska Dominika        UKS EL TUR Bogatynia        1995    II+
24.Terochin Piotr        ASSz Miedź Legnica        1997    III
25.Wieczorek Bruno        KKS Polonia Wrocław        1996    III
26.Wieczorek Oskar        KKS Polonia Wrocław        1994    I
27.Woźniak Bartosz        KKS Polonia Wrocław        1996    II
28.Zahorska Aleksandra        MOK Głogów            1995    II+
29.Zmarzły Aleksandra        UKS Baszta Wałbrzych        1994    II+
30.Żyła Agata            Hetman Dachbud W-w        1996    II+

W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieścisłości - proszę o kontakt mailowy
 
UWAGA: w składzie kadry nie ma Karoliny Cheńskiej i Anny Iwanow z powodu objęcia ich szkoleniem centralnym przez PZSzach.

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław