III Zimowy Turniej Szachowy Klubu Polonia Wrocław 23-29.01.2012

III Zimowy Turniej Klubu Polonia Wrocław
Grupa A (turniej kołowy)

KS Polonia Wrocław 2012-01-23/2012-01-29
Tempo gry: 90' + 30'' na ruch
Sędzia: Aleksander Sokólski

Tabela - runda 9


L.p.TytułNazwisko ImięEloRank.12345678910Pkt.S.B.RuzChg
1 CM WALENTUKIEWICZ, Michał 2090 2200 X ½ 1 1 ½ 1 1 ½ 1 1 7,5 30,75 2252

1,07

2 I KULAŚ, Szymon 1969 2000 ½ X ½ 1 1 1 ½ ½ 1 ½ 6,5 27,00 2172

1,58

3 I PIOTROWSKI, Przemysław 1991 2000 0 ½ X 1 ½ 0 1 1 1 1 6,0 22,25 2132

0,82

4 I BĘŚ, Michał 1971 2000 0 0 0 X ½ ½ 1 1 1 ½ 4,5 15,25 2012

-0,43

5 I KACZMAREK, Maciej 2064 2000 ½ 0 ½ ½ X 1 ½ 1 0 0 4,0 18,00 1972

-2,12

6 I+ GROCHOCIŃSKA, Urszula 1776 1900 0 0 1 ½ 0 X 1 0 ½ 1 4,0 16,25 1972

1,54

7   WHITE, John 1915 1915 0 ½ 0 0 ½ 0 X 1 1 1 4,0 13,75 1972

-0,19

8 I+ KARCZYNSKI, Lech 1842 2100 ½ ½ 0 0 0 1 0 X ½ ½ 3,0 13,75 1892

-0,25

9 I WRÓBEL, Maciej 1893 2000 0 0 0 0 1 ½ 0 ½ X 1 3,0 10,00 1892

-0,91

10 I KNAP, Jerzy 1870 2000 0 ½ 0 ½ 1 0 0 ½ 0 X 2,5 11,00 1852

-1,11

 

III Zimowy Turniej Klubu Polonia Wrocław
Grupa B

KS Polonia Wrocław 2012-01-23/2012-01-27
Tempo gry: P'90
Sędzia: Aleksander Sokólski

Wyniki - runda 9


M-ceTytułNazwisko ImięR. FIDERankingKlubGr.Pkt.MBch.Bch.WinsProg.RuzNormaChg (Ru)
1 II KANICKI, Krzysztof 1695 1800 MUKS MDK Fabryczna Wrocław U14 7,5 39,00 50,00 6 41,5 2090 I

2,36

2 I OSZCZANOWSKI, Witold 1879 2000 MUKS MDK Śródmieście Wrocław   7,5 38,00 50,00 7 37,0 2040  

0,38

3 I DZIKOWSKI, Michał 1790 2000 MUKS MDK Śródmieście Wrocław   6,5 37,50 48,50 4 32,5 1990  

-0,19

4 II LACHOWICZ, Dominik 1682 1800 MUKS MDK Śródmieście Wrocław   6,0 40,50 52,50 5 35,0 1940  

0,50

5 I+ JAGIEŁA, Piotr 1853 2100 WKSz GANT HETMAN   6,0 39,50 50,00 5 30,5 1950  

-1,52

6 II+ SERNECKI, Franciszek 1529 1800 MUKS MDK Śródmieście Wrocław U14 6,0 38,50 50,50 4 31,0 1930  

1,16

7 I CHEŃSKA, Karolina 1608 1800 MUKS MDK Śródmieście Wrocław   6,0 38,50 48,00 5 32,5 1890  

0,71

8 II WOJCIECHOWSKI, Łukasz 0 1800 Wrocław   6,0 35,50 43,50 5 26,5 1870  

(1660)

9 II KAWALER, Adam 0 1800 MUKS MDK Śródmieście Wrocław U10 6,0 34,00 42,50 5 28,0 1801  

(1575)

10 II BOROWSKI, Przemysław 1669 1800 LKS Goniec Żarów   5,5 42,00 51,50 4 34,5 1880  

0,26

11 II+ DANIEL, Damian 1752 1800 LKS Goniec Żarów   5,5 39,50 52,00 5 31,5 1840  

-1,26

12 II LIPSKI, Łukasz 1465 1800 KSz Polonia Wrocław U10 5,0 36,00 46,00 5 29,0 1830  

1,21

13 II+ WOLSKA, Marta 1600 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław   5,0 35,50 46,00 4 27,0 1810 I

-0,27

14 II MOZOL, Dawid 1521 1800 LKS Goniec Żarów U14 5,0 35,00 45,00 4 26,0 1780  

0,52

15 III SKOWRONEK, Janusz Andrzej 0 1600 Mierzyn   5,0 34,50 43,50 4 29,0 1845 II

(1632)

16 I FREJ, Zofia 1581 1800 MUKS MDK Śródmieście Wrocław U14 5,0 34,00 45,00 4 27,0 1870  

-0,49

17 II SĘKOWSKA, Helena 1386 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław U14 5,0 33,00 42,00 3 25,5 1700  

0,39

18 II SZYLER, Bartosz 1633 1800 MGLKS Parnas Oława U14 5,0 32,50 41,00 5 27,0 1740  

-1,34

19 III KOSIŃSKI, Bartosz 1472 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław U14 5,0 32,50 40,50 3 26,0 1720  

0,04

20 II+ STEMPNIAK, Henryk 0 1800     5,0 28,50 36,50 4 25,5 1740  

(1397)

21 II KOROLEWICZ, Paweł 0 1800 KSz Polonia Wrocław U14 5,0 27,50 36,50 3 20,0 1720  

(1268)

22 II BIELA, Wojciech 1644 1800 KU AZS UE Wrocław   4,5 35,00 46,50 3 25,0 1778  

-0,76

23 II MAJOCHA, Piotr 1537 1800 KSz Caissa Złoty Stok U10 4,5 34,00 45,00 3 25,0 1740  

-1,36

24 II GIL, Łukasz 1336 1800 Wrocław   4,5 33,50 43,00 3 25,0 1740  

-0,11

25 II MOLENDA, Mikołaj 0 1800 MUKS MDK Śródmieście Wrocław U14 4,5 30,50 40,00 3 20,5 1700  

(1274)

26 III BIESZCZAD, Michał 0 1600 LKS Goniec Żarów   4,5 30,50 39,50 4 20,5 1700  

(716)

27 III RURA, Mikołaj 0 1600 MGLKS Parnas Oława U14 4,5 29,50 36,50 2 19,5 1700  

(1441)

28 II MOŚCICKA, Pola 0 1600 UKS Szachylice Chylice U10 4,0 31,50 38,50 4 21,0 1660  

(1332)

29 III WANECKI, Krzysztof 0 1600 Płock   4,0 29,00 37,00 3 17,5 1640  

(0)

30 III HALKA, Adrian 0 1600 Wrocław   4,0 28,50 36,50 4 18,0 1534  

(756)

31 IV SZYLAK, Mariusz 0 1400 Wrocław   4,0 26,00 34,50 2 18,0 1511  

(1399)

32 III MAZURKIEWICZ, Łukasz 0 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław   4,0 24,00 31,00 3 16,0 1578  

(0)

33 III DYTMAN, Radosław 0 1600 MUKS MDK Fabryczna Wrocław U10 4,0 24,00 31,00 2 14,0 1556  

(0)

34 II WRÓBEL, Michał 1483 1800 KSz Polonia Wrocław U14 3,5 30,00 41,00 3 20,0 1668  

-0,23

35 II CYGAN, Mirosław 0 1800 LKS Goniec Żarów   3,5 29,00 38,50 3 17,0 1600  

(786)

36 III MAJOCHA, Tomasz 0 1600     3,5 28,00 35,00 3 18,0 1620  

(1359)

37 III MOŚCICKI, Sławomir 0 1600 UKS Szachylice Chylice   3,5 27,00 34,50 3 17,0 1600  

(714)

38 II TOKARZ, Krzysztof 0 1800 MUKS MDK Fabryczna Wrocław U14 3,5 25,00 33,00 2 11,0 1545  

(0)

39 III MRÓZ, Grzegorz 0 1600 UKS Skoczek Milicz   3,5 23,50 30,50 2 13,0 1423  

(0)

40 III MOLENDA, Maja 0 1400 MUKS MDK Śródmieście Wrocław U10 3,0 21,50 28,50 2 14,0 1440  

(0)

41 II SZULC, Patrycja 0 1600 KSz Polonia Wrocław U14 3,0 21,00 28,50 2 8,0 1350  

(0)

42 III ŚCISŁY, Marek 0 1600 WKSz GANT HETMAN   2,5 27,50 35,00 2 15,5 1480  

(1261)

43 IV MAZURKIEWICZ, Andrzej 0 1400 Wrocław   2,5 25,00 33,00 1 14,5 1401  

(0)

44 III KARAMUCKI, Henryk 0 1600 TMS 64 Polkowice   2,5 22,50 30,50 1 12,0 1401  

(0)

45 II+ DRGAS, Marlena 1498 1600 WKSZ GANT HETMAN   2,0 26,50 34,50 0 11,5 1445  

0,00

 

III Zimowy Turniej Klubu Polonia Wrocław
Grupa C

KS Polonia Wrocław 2012-01-28/2012-01-29
Tempo gry: P'60
Sędzia: Aleksander Sokólski

Wyniki - runda 7


MceTytułNazwisko ImięRank.KlubPkt.MBch.Bch.WinsProg.RuzNorma
1 III ROWGIEJSZA, Olaf 1600 ASSz Miedź Legnica 7,0 24,50 33,00 7 28,0 1900 II
2 III NIEWIEJSKI, Patryk 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5,5 19,50 29,50 5 22,0 1675  
3 III NOWAK, Kacper 1600 KSz Polonia Wrocław 5,0 23,50 33,00 4 23,5 1700  
4 III DĘBOWSKI, Jakub 1600 KSz Polonia Wrocław 5,0 22,00 32,00 5 22,0 1650  
5 III KOZIOŁ, Szymon 1600 MKS Rokita Brzeg Dolny 5,0 22,00 32,00 4 22,0 1700  
6 III ZAREMBA, Wiktor 1600 GLKS Goniec Żarów 5,0 21,00 29,00 5 21,0 1675  
7 III WĄSALA, Wiktoria 1400 KSz Jelonka Jelenia Góra 5,0 16,50 25,50 5 17,0 1557  
8 IV NĘCKI, Jakub 1400 Wrocław 4,5 22,50 31,00 4 19,5 1575 III
9 III BARAN, Mateusz 1600 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 4,5 22,00 32,00 4 21,5 1625  
10 III DOŁHARZ, Jakub 1600 GLKS Goniec Żarów 4,5 17,50 25,00 3 16,0 1550  
11 III JONIAK, Grzegorz 1600 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 4,0 21,50 29,50 4 18,0 1550  
12 III DYTMAN, Radosław 1600 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 4,0 21,00 28,50 4 19,0 1507  
13 IV ZAREMBA, Hubert 1400 GLKS Goniec Żarów 4,0 19,50 26,50 3 14,5 1482  
14 III NIEWIEJSKA, Natalia 1400 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4,0 19,50 26,00 3 18,0 1482  
15 III SMOLNICKA, Agnieszka 1400 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4,0 17,50 23,00 3 16,5 1450  
16 IV SKURNIAK, Szymon 1400 KTSz-W Kalisz 4,0 16,00 23,00 4 16,0 1482  
17 IV SMYKA, Wiktor 1400 KSz Polonia Wrocław 4,0 15,50 23,00 4 15,0 1432  
18 IV ZIEMIĘCKI, Dawid 1400 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4,0 14,00 21,00 4 14,0 1457  
19 IV ŻURKO, Jan 1400 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 4,0 14,00 18,50 4 12,0 1363  
20 IV GOŁDA, Konstanty 1400 KSz Polonia Wrocław 4,0 13,50 19,00 4 13,0 1375  
21 IV KRASZEWSKI, Krzysztof 1400 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3,5 19,00 24,50 3 15,0 1425  
22 III DADEŁŁO, Barbara 1400 KSz Polonia Wrocław 3,0 20,50 28,50 3 17,0 1382  
23 IV KOZIOŁ, Mikołaj 1400 MKS Rokita Brzeg Dolny 3,0 19,50 27,00 3 15,0 1375  
24 IV TOMICKA, Olimpia 1250 KSz Polonia Wrocław 3,0 18,00 25,00 3 13,0 1357 III
25 III KALINOWSKA, Alicja 1400 KSz Polonia Wrocław 3,0 17,50 25,00 3 14,0 1357  
26 IV KRASZEWSKI, Grzegorz 1400 KSz Polonia Wrocław 3,0 17,00 24,00 2 12,0 1332  
27 IV NĘCKI, Cezary 1400 Wrocław 3,0 16,50 22,50 3 12,0 1350  
28 IV FREJ, Hanna 1250 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3,0 15,00 20,50 3 9,0 1288  
29 IV KLĘK, Mikołaj 1400 KSz Polonia Wrocław 3,0 14,00 21,50 3 6,0 1288  
30 III KRASZEWSKA, Barbara 1400 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3,0 14,00 19,50 3 12,0 1282  
31 III GIRULSKA, Julia 1400 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 2,5 16,50 21,50 2 10,5 1300  
32 V GLEŃ, Kamil 1200 KSz Polonia Wrocław 2,5 13,50 18,00 1 7,5 1144  
33 V TOMICKI, Wiktor 1200 KSz Polonia Wrocław 2,5 12,50 17,00 2 7,5 1207  
34 V ZABOR, Daniel 1200 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2,0 18,00 25,50 2 10,0 1225  
35 IV ROWGIEJSZA, Jerzy 1400 ASSz Miedź Legnica 2,0 18,00 25,00 2 9,0 1182  
36 IV MIARECKA, Natalia 1250 KSz Polonia Wrocław 2,0 15,50 20,00 2 7,0 1163  
37 V BUCZAK, Wiktor 1200 MGLKS Parnas Oława 1,0 14,00 18,50 0 4,0 979  
38   NOWAK, Wiktor 1000 Wrocław 1,0 12,00 18,00 0 5,0 1000  
39 V HAHS, Filip 1200 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 0,0 14,50 19,00 0 0,0 979  
40 IV PERDEK, Krzysztof 1400 KSz Polonia Wrocław 0,0 12,50 19,50 0 0,0 1133  

 

III Zimowy Turniej Klubu Polonia Wrocław
Turniej Rodziców

KS Polonia Wrocław 2012-01-29/2012-01-29
Tempo gry: P'15
Sędzia: Aleksander Sokólski

Wyniki - runda 7


M-ceNrTytułNazwisko ImięR. FIDERankingPkt.MBch.Bch.WinsProg.
1 1 II DADEŁŁO, Andrzej 1788 1800 7,0 19,00 27,00 7 28,0
2 4 III ROWGIEJSZA, Jerzy 0 1600 5,5 19,00 29,00 5 21,5
3 2 II NIEWIEJSKI, Robert 1621 1800 5,0 19,50 29,50 5 20,0
4 6 IV BARAN, Jarosław 0 1400 3,5 20,50 27,50 3 18,0
5 5 III KLĘK, Łukasz 0 1600 3,5 20,00 28,50 3 14,5
6 3 III FREJ, Bartosz 0 1600 3,5 19,00 26,00 3 15,0
7 8 IV BUCZAK, Andrzej 0 1400 3,5 18,00 25,00 3 13,0
8 11   SMYKA, Rafał 0 1000 3,5 14,00 17,50 2 11,5
9 10 IV DĘBOWSKA, Agnieszka 0 1250 3,0 16,00 21,50 3 13,0
10 7 IV KALINOWSKI, Jarosław 0 1400 2,5 15,00 22,00 2 6,0
11 9 IV DYTMAN, Jerzy 0 1400 1,5 16,00 19,50 1 7,5
12 12   SKURNIAK, Maciej 0 1000 0,0 16,00 21,00 0 0,0

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław