II Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kamienna Góra 2011.11.19

II TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY KAMIENNA GÓRA 2011

Krzeszów 2011-11-19/2011-11-19
Tempo gry: P'15
Arbiter: FA Stefan Hałubek

Wyniki - runda 9


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog. Uwagi (filtr)
1 I++ Kowalczyk, Pawel 2127 2100 WOK, Walbrzych 8.5 41.50 52.50 8 43.5  
2 I++ Stankiewicz, Pawel 2062 2100 KSz Polonia Wrocław 7.0 41.00 53.50 7 37.0 do 18
3 I++ Maciejewski, Waldemar 2103 2100 UKS Debiut Przedwojów 7.0 39.50 51.50 7 37.0  
4 k Kowalczuk, Wojciech 2213 2200 LKS Goniec Żarów 6.0 41.00 52.50 6 31.0  
5 k Lada, Ireneusz 2033 2200 Jelenia Gora 6.0 38.00 50.00 6 33.0  
6   Zielinski, Zbigniew 1867 1000 GLKS Goniec Żarów 6.0 37.50 50.00 6 31.0  
7   Szkop, Robert 0 1000 Marciszów 6.0 33.00 43.00 6 29.0  
8 II Sobota, Jozef 1557 1800 UKS Zadrna Kamienna Góra 6.0 32.00 40.00 5 30.0 s
9 I+ Lipien, Wieslaw 2041 2100 UKS Debiut Przedwojów 5.5 41.00 54.00 4 30.5  
10 III Koszański, Antoni 0 1600 UKS Zadrna Kamienna Góra 5.5 39.00 49.50 5 30.5  
11 II Wiatrowski, Damian 1590 1800 UKS Zadrna Kamienna Góra 5.5 34.50 45.50 3 28.5 do 18
12   Kusztal, Dawid 0 1000 UKS Debiut Przedwojów 5.5 34.00 46.00 5 27.5  
13 III Czoch, Karol 0 1600 UKS Zadrna Kamienna Góra 5.5 32.50 41.00 5 25.0 do 18
14 II Wagiel, Michal 1608 1800 UKS Zadrna Kamienna Góra 5.0 37.00 48.00 5 29.0  
15 II Koszkul, Wojciech 1815 1800 UKS Debiut Przedwojów 5.0 36.00 45.50 4 26.0  
16 III Klebański, Jan 0 1600 WOK Wałbrzych 5.0 34.50 43.00 5 25.0  
17 II Mucha, Tomasz 0 1800 UKS Debiut Przedwojów 5.0 34.00 44.00 5 26.0  
18 III Kmiecik, Katarzyna 0 1400 UKS Debiut Przedwojów 5.0 28.50 39.50 5 19.0 do 13, k
19 III Wierstiuk, Mikołaj 0 1600 UKS Zadrna Kamienna Góra 5.0 28.50 35.50 5 21.0 s
20 III Lubońska, Sylwia 0 1400 WOK Wałbrzych 5.0 28.00 37.00 5 20.0 k
21 IV Gołuch, Przemysław 0 1400 UKS Debiut Przedwojów 4.5 29.50 37.00 4 20.0 do 13
22   Kmiecik, Emilia 1847 1000 UKS Debiut Przedwojów 4.0 37.50 47.50 4 27.0 k
23 II Szpargała, Łukasz 1535 1800 UKS Zadrna Kamienna Góra 4.0 36.00 48.50 4 25.0  
24   Wojciechowicz, Stanislaw 0 1000 Krzeszów 4.0 34.50 44.00 3 23.0  
25 III Święs, Fabian 0 1600 UKS Debiut Przedwojów 4.0 31.00 40.50 2 21.0 do 13
26 IV Czoch, Hubert 0 1400 UKS Zadrna Kamienna Góra 4.0 31.00 40.00 3 21.5 do 13
27   Zając, Adrian 0 1000 UKS Zadrna Kamienna Góra 4.0 31.00 39.50 4 20.0 do 13
28 III Wąsala, Wiktoria 0 1400 Jelonka Jelenia Gora 4.0 30.50 38.50 4 19.0 do 13, k
29 IV Pazik, Kacper 0 1400 UKS Debiut Przedwojów 4.0 30.00 38.50 4 18.0 do 13
30   Homoncik, Grzegorz 0 1000 Krzeszow 4.0 28.00 36.50 4 16.0  
31 III Klebański, Mateusz 0 1600 WOK Wałbrzych 4.0 28.00 34.00 3 21.0 do 13
32   Kołodziej, Krystian 0 1000 Wałbrzych 4.0 23.00 28.50 4 16.0  
33   Skoczeń, Ewa 0 1000 UKS Zadrna Kamienna Góra 4.0 23.00 28.00 4 15.0 do 18, k
34 III Krzyżak, Jan 1348 1600 Jelenia Gora 3.5 31.00 40.00 3 22.0  
35   Obidowski, Michał 0 1000 UKS Zadrna Kamienna Góra 3.0 27.00 34.00 3 12.0 do 13
36 V Lubos, Maciej 0 1200 UKS Debiut Przedwojów 3.0 26.50 33.00 3 13.0 do 13
37   Ślusarz, Kornel 0 1000 Krzeszów 3.0 25.50 31.00 3 15.0 do 13
38   Zasada, Jakub 0 1000 Krzeszow 3.0 25.00 31.00 2 15.0 do 13
39   Gąsiorek, Maciej 0 1000 UKS Debiut Przedwojów 3.0 22.50 28.50 3 12.0 do 13
40   Dyczowski, Marcin 0 1000 Lubawka 2.0 22.00 27.00 2 9.0 do 13
41   Baran, Kaja 0 1000 Lubawka 1.0 22.50 27.50 1 5.0 do 13, k
42   Skoczeń, Kacper 0 1000 Kamienna Gora 0.0 21.50 26.50 0 0.0  

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław