II Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar Karkonoszy

II Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar Karkonoszy - Runda 9

Lista startowa

Nr  Zawodnik              Nr licencji  Ro FIDE Ro PZSz Klub             Data urodz
1.  Rymaszewski, Dariusz               2220            Chojnów                    
2.  Czerniawski, Marek                 2214            Legnica                    
3.  Kowalczuk, Wojciech                2206            Œwidnica                   
4.  Węglarz, Janusz                    1938            Jelenia Góra               
5.  Łada, Ireneusz                     2142            Jelenia Góra               
6.  Maciejewski, Waldemar              2103            Szklarska Poręba           
7.  Rychlik, Hanna                     2086            Wałbrzych                  
8.  Madera, Mateusz                    2082            Legnica                    
9.  Szmyd, Marek                       2071            Wałbrzych                  
10. Kmiecik, Wojciech                  2046            Jelenia Góra               
11. Rakowiecki, Andrzej                1984            Radków                     
12. Wodas, Paweł                       1955            Chojnów                    
13. Kacprzak, Robert                   1923            Wałbrzych                  
14. Najdzionek, Bolesław               1870            Lwówek Œlšski              
15. Gałka, Kazimierz      najstarszy J 1850            Jelenia Góra     26-12-1931
16. Radzicki, Wiesław                  1820            Złotoryja                  
17. Grela, Kacper         junior       1748            Polonia Wrocław  05-04-2000
18. Opolski, Wojciech     najstarszy   1725            Poznań           02-10-1925
19. Pudło, Jerzy                       1703            Chojnów                    
20. Zatylny, Jan                       1690            Chojnów                    
21. Muller, Marcin                     1665            Jelenia Góra               
22. Krawiec, Stanisław                 1662            Chojnów                    
23. Dwilewicz, Katarzyna  juniorka     1603            Jelenia Góra     14-07-1999
24. Dwilewicz, Agata      juniorka     1596            Jelenia Góra     23-06-2001
25. Jastrzębski, Konrad                1536            Wołów                      
26. Wójcik, Artur                              2000    Jelenia Góra               
27. Nowak, Kamil          junior       1637            Wołów            22-03-1999
28. Potaczek, Marek                            1800    Jelenia Góra               
29. Wilicki, Krzysztof                         1800    Jelenia Góra               
30. Dacewicz, Arkadiusz                        1600    Jelenia Góra               
31. Grela, Krzysztof                           1600    Bolesławiec                
32. Olesiński, Eugeniusz                       1400    Chojnów                    
33. Wšsala, Wiktoria      juniorka             1350    Jelenia Góra     05-08-2002
34. Szorkin, Dominik      junior               1200    Jelenia Góra     10-06-2000
35. Dršżewski, Andrzej    junior               1000    Boguszów         27-09-1996
36. Malinowski, Bartosz   junior               1000    Karpacz          14-11-1996
37. Olchówka, Michał                           1000    Jawor                      
38. Nicolas, Beamby                    1856            Bolton                     

Tabela turniejowa

 Mc   Zawodnik              Feder Nr licencji  Ro FIDE Ro PZSz Klub             Pkt Œr-Buch. Buch. Progr.
1   Czerniawski, Marek                       2214            Legnica          7.5     39.0  49.0   41.0
2-3  Kowalczuk, Wojciech                      2206            Œwidnica         7       41.0  52.5   38.0
Wójcik, Artur                                    2000    Jelenia Góra     7       39.5  50.0   34.5
4   Wilicki, Krzysztof                               1800    Jelenia Góra     6.5     41.5  52.5   33.5
5-8  Rymaszewski, Dariusz                     2220            Chojnów          6       41.0  53.0   35.0
Madera, Mateusz                          2082            Legnica          6       37.0  47.0   29.0
Rychlik, Hanna                           2086            Wałbrzych        6       35.0  46.0   26.0
Maciejewski, Waldemar                    2103            Szklarska Poręba 6       35.0  45.0   31.0
9-12  Kmiecik, Wojciech                        2046            Jelenia Góra     5.5     35.0  45.5   26.5
Węglarz, Janusz                          1938            Jelenia Góra     5.5     34.5  45.0   28.5
Potaczek, Marek                                  1800    Jelenia Góra     5.5     32.5  43.0   28.5
Zatylny, Jan                             1690            Chojnów          5.5     31.0  40.0   24.0
13-16 Łada, Ireneusz                           2142            Jelenia Góra     5       36.0  47.0   28.0
Szmyd, Marek                             2071            Wałbrzych        5       36.0  46.5   26.0
Kacprzak, Robert                         1923            Wałbrzych        5       31.0  40.5   24.0
Nicolas, Beamby       ECF                1856            Bolton           5       26.0  33.0   18.5
17-22 Grela, Kacper               junior       1748            Polonia Wrocław  4.5     40.0  48.5   29.5
Najdzionek, Bolesław                     1870            Lwówek Œlšski    4.5     31.5  40.0   25.5
Pudło, Jerzy                             1703            Chojnów          4.5     31.0  40.0   21.0
Gałka, Kazimierz            najstarszy J 1850            Jelenia Góra     4.5     29.0  35.0   20.5
Nowak, Kamil                junior       1637            Wołów            4.5     28.0  34.0   17.0
Jastrzębski, Konrad                      1536            Wołów            4.5     24.5  30.5   17.5
23-28 Dwilewicz, Katarzyna        juniorka     1603            Jelenia Góra     4       35.0  40.5   23.5
Muller, Marcin                           1665            Jelenia Góra     4       33.0  43.5   20.0
Radzicki, Wiesław                        1820            Złotoryja        4       33.0  43.0   23.0
Olesiński, Eugeniusz                             1400    Chojnów          4       30.5  39.0   20.0
Krawiec, Stanisław                       1662            Chojnów          4       27.0  34.0   16.0
Opolski, Wojciech           najstarszy   1725            Poznań           4       25.0  31.0   19.0
29-32 Wodas, Paweł                             1955            Chojnów          3.5     31.0  40.5   19.5
Dacewicz, Arkadiusz                              1600    Jelenia Góra     3.5     30.5  36.5   17.5
Dwilewicz, Agata            juniorka     1596            Jelenia Góra     3.5     26.5  32.5   17.0
Olchówka, Michał                                 1000    Jawor            3.5     24.0  29.5   11.5
33-35 Grela, Krzysztof                                 1600    Bolesławiec      3       32.5  42.0   19.0
Rakowiecki, Andrzej                      1984            Radków           3       32.0  42.5   20.0
Dršżewski, Andrzej          junior               1000    Boguszów         3       24.0  29.5   12.0
36   Wšsala, Wiktoria            juniorka             1350    Jelenia Góra     2       25.5  30.0    9.0
37   Malinowski, Bartosz         junior               1000    Karpacz          1       25.0  30.0    5.0
38   Szorkin, Dominik            junior               1200    Jelenia Góra     0       26.0  31.5    0.0

Tabela kojarzeń i rezultatów

Nr  Zawodnik              Suma  1    2    3    4    5    6    7    8    9  
1.  Rymaszewski, Dariusz  6    20:1 14:1  6:1  3:0 29:1 17:1  2:˝  8:0  4:˝
2.  Czerniawski, Marek    7.5  21:1 11:1  5:1 17:1  3:1 26:˝  1:˝  7:1 29:˝
3.  Kowalczuk, Wojciech   7    22:1 16:1 26:1  1:1  2:0  6:1 28:1 29:0  8:1
4.  Węglarz, Janusz       5.5  23:1 13:1 17:0 29:0 21:1  9:1  7:0 16:1  1:˝
5.  Łada, Ireneusz        5    24:1 18:1  2:0 16:1 26:0  8:0 23:1  9:1  6:0
6.  Maciejewski, Waldemar 6    25:1 15:1  1:0 31:1  9:1  3:0  8:0 21:1  5:1
7.  Rychlik, Hanna        6    26:0 30:0 38:1 22:1 16:1 13:1  4:1  2:0 14:1
8.  Madera, Mateusz       6    27:1 17:0 29:0 25:1 31:1  5:1  6:1  1:1  3:0
9.  Szmyd, Marek          5    28:1 26:0 10:1 30:1  6:0  4:0 15:1  5:0 32:1
10. Kmiecik, Wojciech     5.5  29:˝ 19:1  9:0 23:0 30:1 32:1 20:1 28:1 26:0
11. Rakowiecki, Andrzej   3    30:1  2:0 22:1 26:0 14:0 35:1 16:0 38:0 18:0
12. Wodas, Paweł          3.5  31:˝ 29:0 32:1 14:0 38:1 16:0 24:1 20:0 27:0
13. Kacprzak, Robert      5    32:1  4:0 24:1 28:0 18:1  7:0 21:0 22:1 23:1
14. Najdzionek, Bolesław  4.5  33:1  1:0 23:˝ 12:1 11:1 29:0 17:0 19:1  7:0
15. Gałka, Kazimierz      4.5  34:1  6:0 28:0 20:0 33:1 30:1  9:0 31:1 25:˝
16. Radzicki, Wiesław     4    35:1  3:0 25:1  5:0  7:0 12:1 11:1  4:0 28:0
17. Grela, Kacper         4.5  36:1  8:1  4:1  2:0 28:˝  1:0 14:1 26:0 20:0
18. Opolski, Wojciech     4    37:1  5:0 31:0 33:1 13:0 21:0 36:1 25:0 11:1
19. Pudło, Jerzy          4.5  38:1 10:0 30:0 32:˝ 22:1 20:0 27:1 14:0 24:1
20. Zatylny, Jan          5.5   1:0 31:˝ 27:1 15:1 23:0 19:1 10:0 12:1 17:1
21. Muller, Marcin        4     2:0 32:0 35:1 24:1  4:0 18:1 13:1  6:0 38:0
22. Krawiec, Stanisław    4     3:0 33:1 11:0  7:0 19:0 37:1 34:1 13:0 31:1
23. Dwilewicz, Katarzyna  4     4:0 34:1 14:˝ 10:1 20:1 28:0  5:0 32:˝ 13:0
24. Dwilewicz, Agata      3.5   5:0 35:1 13:0 21:0 37:1 31:˝ 12:0 36:1 19:0
25. Jastrzębski, Konrad   4.5   6:0 36:1 16:0  8:0 35:0 34:1 33:1 18:1 15:˝
26. Wójcik, Artur         7     7:1  9:1  3:0 11:1  5:1  2:˝ 29:˝ 17:1 10:1
27. Nowak, Kamil          4.5   8:0 38:˝ 20:0 34:1 32:0 33:1 19:0 30:1 12:1
28. Potaczek, Marek       5.5   9:0 37:1 15:1 13:1 17:˝ 23:1  3:0 10:0 16:1
29. Wilicki, Krzysztof    6.5  10:˝ 12:1  8:1  4:1  1:0 14:1 26:˝  3:1  2:˝
30. Dacewicz, Arkadiusz   3.5  11:0  7:1 19:1  9:0 10:0 15:0 37:˝ 27:0 34:1
31. Grela, Krzysztof      3    12:˝ 20:˝ 18:1  6:0  8:0 24:˝ 38:˝ 15:0 22:0
32. Olesiński, Eugeniusz  4    13:0 21:1 12:0 19:˝ 27:1 10:0 35:1 23:˝  9:0
33. Wšsala, Wiktoria      2    14:0 22:0 36:1 18:0 15:0 27:0 25:0 34:1 35:0
34. Szorkin, Dominik      0    15:0 23:0 37:0 27:0 36:0 25:0 22:0 33:0 30:0
35. Dršżewski, Andrzej    3    16:0 24:0 21:0 36:1 25:1 11:0 32:0 37:0 33:1
36. Malinowski, Bartosz   1    17:0 25:0 33:0 35:0 34:1 38:0 18:0 24:0 37:0
37. Olchówka, Michał      3.5  18:0 28:0 34:1 38:0 24:0 22:0 30:˝ 35:1 36:1
38. Nicolas, Beamby       5    19:0 27:˝  7:0 37:1 12:0 36:1 31:˝ 11:1 21:1

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław