I Ogólnopolski Turniej o Puchar Karkonoszy

I Ogólnopolski Turniej o Puchar Karkonoszy - Runda 9

Lista startowa

Nr  Zawodnik               Feder Ro FIDE Ro PZSz Klub             Data urodz
1.  Jaracz, Paweł                2540            Jelenia Góra               
2.  Cyborowski, Łukasz           2523            Legnica                    
3.  Veliczka, Petr         CS    2489            Ostrawa                    
4.  Czerwoński, Aleksander       2378            Gorzów Wkp                 
5.  Dragun, Kamil                2378            Gorzów Wkp       25-06-1995
6.  Siembab, Bartosz             2276            Radków                     
7.  Klim, Kamil                  2256            Gorzów Wkp       27-06-1992
8.  Gałażewski, Tomasz           2239            Bogatynia                  
9.  Rymaszewski, Dariusz         2206            �ieradów Zdrój            
10. Kowalczuk, Wojciech          2196            �idnica                   
11. Grossmann, Ryszard           2193            Wrocław                    
12. Kot, Jerzy                   2186            Wrocław                    
13. Łada, Ireneusz               2145            Jelenia Góra               
14. Helaszek, Edward             2086            Wrocław                    
15. Rychlik, Hanna               2086            Wałbrzych                  
16. Szmyd, Marek                 2071            Wałbrzych                  
17. Siwiec, Arkadiusz            2060            Gorzów Wkp                 
18. Wi�iowska, Klaudia          1990            Gorzów Wkp       05-08-1995
19. Hajnrych, Jakub              1978            Lubiń                      
20. Cybulski, Ryszard            1934            Elblšg                     
21. Kacprzak, Robert             1923            Wałbrzych                  
22. Grze�ów, Adrian             1829            Bogatynia        10-12-1995
23. Chomski, Maciej              1800            Gorzów Wkp       28-09-1994
24. Stoop, Jan             NL    1800            Holandia                   
25. Pudło, Jerzy                 1710            Chojnów                    
26. Niewiejski, Robert           1655            Wrocław                    
27. Zatylny, Jan                 1640            Chojnów                    
28. Morcinek, Marian                     2200    Jelenia Góra               
29. Cejko, Leszek                        2000    Jelenia Góra               
30. Sitek, Andrzej                       2000    Gdynia                     
31. Fortunka, Waldemar                   1800                               
32. Pluta, Robert                        1800    Kšty Wrocławskie           
33. Pluta, Edmund                        1800    �oda �šska               
34. Sernecki, Franciszek                 1800    Wrocław          15-10-2001
35. �imakowski, Marek                   1800    Jelenia Góra               
36. Wilicki, Krzysztof                   1800    Jelenia Góra               
37. Domusa, Mateusz                      1600    Bogatynia        30-01-1999
38. Klepacki, Sebastian                  1600    Wałbrzych                  
39. Matusz, Kazimierz                    1600    Jelenia Góra     03-03-1932
40. Niewiejski, Patryk                   1600    Wrocław          31-12-1998
41. Sawicki, Franciszek                  1600    Jelenia Góra               
42. Klebański, Mateusz                   1400    Wałbrzych        24-06-2000
43. Litwa, Aleksander                    1400    Bogatynia        11-06-2001
44. Niewiejska, Natalia                  1400    Wrocław          19-10-2002
45. Rzempała, Rafał                      1400    Jelenia Góra     02-05-1998
46. Kaczmarek, Milena                    1250    Jelenia Góra     09-04-2002
47. Jaracz, Piotr                        1200    Jelenia Góra     09-04-2003
48. Kaczmarek, Marcin                    1000    Jelenia Góra               
49. Klebański, Jan                       1000    Wałbrzych                  
50. Koza, Kazimierz                      1000    Jelenia Góra               
51. Posmyk, Michał                       1000    Jelenia Góra               
52. Zasoński, Igor                       1000    Jelenia Góra     26-09-2001

Tabela turniejowa

 Mc   Zawodnik               Feder Ro FIDE Ro PZSz Klub             Pkt �-Buch. Buch. Progr.
1   Cyborowski, Łukasz           2523            Legnica          7.5     42.5  54.5   38.0
2   Siembab, Bartosz             2276            Radków           7       42.5  54.0   39.5
3-6  Veliczka, Petr         CS    2489            Ostrawa          6.5     41.5  54.0   35.5
Jaracz, Paweł                2540            Jelenia Góra     6.5     40.5  52.0   35.0
Dragun, Kamil                2378            Gorzów Wkp       6.5     40.5  52.0   33.5
Rymaszewski, Dariusz         2206            �ieradów Zdrój  6.5     38.0  48.5   34.5
7-10  Klim, Kamil                  2256            Gorzów Wkp       6       37.5  48.0   32.5
Gałażewski, Tomasz           2239            Bogatynia        6       37.5  47.0   31.0
Siwiec, Arkadiusz            2060            Gorzów Wkp       6       36.5  46.5   33.0
Kacprzak, Robert             1923            Wałbrzych        6       36.0  43.5   29.0
11-16 Czerwoński, Aleksander       2378            Gorzów Wkp       5.5     40.0  51.5   30.5
Rychlik, Hanna               2086            Wałbrzych        5.5     37.5  48.0   28.0
Kowalczuk, Wojciech          2196            �idnica         5.5     37.5  48.0   26.5
Wilicki, Krzysztof                   1800    Jelenia Góra     5.5     36.5  48.0   26.5
Łada, Ireneusz               2145            Jelenia Góra     5.5     36.5  47.5   29.5
Hajnrych, Jakub              1978            Lubiń            5.5     35.0  45.0   28.5
17-25 Szmyd, Marek                 2071            Wałbrzych        5       37.5  47.0   29.0
Morcinek, Marian                     2200    Jelenia Góra     5       35.0  46.0   24.0
Kot, Jerzy                   2186            Wrocław          5       34.5  45.0   26.0
Helaszek, Edward             2086            Wrocław          5       34.5  44.0   25.0
Wi�iowska, Klaudia          1990            Gorzów Wkp       5       33.0  42.5   24.0
Cejko, Leszek                        2000    Jelenia Góra     5       33.0  42.5   20.5
Chomski, Maciej              1800            Gorzów Wkp       5       32.5  41.5   26.0
Pudło, Jerzy                 1710            Chojnów          5       32.0  39.0   25.0
Matusz, Kazimierz                    1600    Jelenia Góra     5       27.0  35.0   19.0
26-28 Stoop, Jan             NL    1800            Holandia         4.5     34.5  44.0   26.0
Grossmann, Ryszard           2193            Wrocław          4.5     34.0  44.0   28.5
Koza, Kazimierz                      1000    Jelenia Góra     4.5     29.5  37.5   20.0
29-40 Niewiejski, Robert           1655            Wrocław          4       33.5  42.0   23.0
Zatylny, Jan                 1640            Chojnów          4       32.0  41.5   21.0
Sitek, Andrzej                       2000    Gdynia           4       31.5  40.0   19.0
Grze�ów, Adrian             1829            Bogatynia        4       31.0  40.5   23.0
Fortunka, Waldemar                   1800                     4       30.5  40.0   21.0
Klepacki, Sebastian                  1600    Wałbrzych        4       30.0  38.0   21.0
Pluta, Edmund                        1800    �oda �šska     4       29.5  36.5   18.0
Domusa, Mateusz                      1600    Bogatynia        4       28.0  36.5   18.0
Sawicki, Franciszek                  1600    Jelenia Góra     4       28.0  36.5   17.0
Pluta, Robert                        1800    Kšty Wrocławskie 4       27.5  35.5   18.0
Rzempała, Rafał                      1400    Jelenia Góra     4       24.0  30.5   15.0
Niewiejski, Patryk                   1600    Wrocław          4       19.0  25.0   14.0
41   Cybulski, Ryszard            1934            Elblšg           3.5     28.5  35.5   19.5
42-48 �imakowski, Marek                   1800    Jelenia Góra     3       30.5  40.0   17.0
Litwa, Aleksander                    1400    Bogatynia        3       25.5  32.5   13.0
Sernecki, Franciszek                 1800    Wrocław          3       25.0  32.0   14.5
Klebański, Mateusz                   1400    Wałbrzych        3       24.5  30.5   14.0
Klebański, Jan                       1000    Wałbrzych        3       24.0  30.0   13.5
Kaczmarek, Marcin                    1000    Jelenia Góra     3       23.5  29.5   11.0
Niewiejska, Natalia                  1400    Wrocław          3       19.5  25.5   11.0
49   Zasoński, Igor                       1000    Jelenia Góra     2.5     25.0  31.0   11.5
50-52 Jaracz, Piotr                        1200    Jelenia Góra     1       22.0  29.0    5.0
Posmyk, Michał                       1000    Jelenia Góra     1       21.0  27.0    6.0
Kaczmarek, Milena                    1250    Jelenia Góra     1       20.0  25.0    2.0

Forum najnowsze posty

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław