Turniej Wrocławskiego Krasnala 12.06.2010

Turnieje Wrocławskiego Krasnala
II turniej cylu - 12.06.2010

KS Polonia Wrocław, ul. Wita Stwosza 37-38
2010-06-12/2010-06-12
Tempo gry: P'30
Arbiter: Aleksander Sokólski

Wyniki - runda 6


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog. Ruz Norma
1 III WIĘCŁAW, Paweł 1600 TMS Polkowice 5.5 17.00 25.00 5 19.5 1801  
2 III LIPSKI, Łukasz 1600 Ks Polonia Wrocław 5.0 15.00 22.50 5 19.0 1744  
3 II SERNECKI, Franciszek 1800 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5.0 14.00 21.50 5 17.0 1744  
4 III JASTRZĘBSKI, Konrad 1600 WKSz Wołów 5.0 13.00 20.50 5 17.0 1601  
5 III NOWAK, Kamil 1600 Wołowski Klub Szachowy 4.5 15.50 23.00 4 18.0 1693  
6 III JANKOWIAK, Piotr 1600 TMS Polkowice 4.5 14.00 21.50 4 17.5 1657  
7 III JANKOWIAK, Tomasz 1600 TMS Polkowice 4.0 15.00 22.00 4 16.0 1600  
8 IV CHOJNACKI, Mikołaj 1400 Ks Polonia Wrocław 4.0 14.00 21.50 4 14.0 1486  
9 V LICZNAR, Karol 1200 Ks Polonia Wrocław 4.0 14.00 21.00 4 13.0 1436 IV
10 IV JAKUBOWSKI, Wojciech 1400 TMS Polkowice 4.0 13.50 19.00 4 15.0 1436  
11 IV CHORODEŃSKI, Michał 1400 Ks Polonia Wrocław 4.0 11.50 17.50 4 13.0 1429  
12 IV ŻYŁA, Tomasz 1400 WKSz DACH BUD Hetman Wrocław 4.0 11.00 17.00 4 11.0 1350  
13 III MAJOCHA, Piotr 1600 Unia Złoty Stok 3.5 14.50 21.50 3 14.0 1493  
14 III NIEWIEJSKI, Patryk 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3.5 13.50 21.00 3 14.0 1515  
15 IV BURAK, Julia 1250 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3.5 12.00 18.00 3 11.0 1386  
16   POSŁUSZNY, Tomasz 1000 MKS Rokita Brzeg Dolny 3.0 14.00 19.00 3 12.0 1286 V
17 III NIEWIEJSKA, Natalia 1400 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3.0 13.50 19.00 3 13.0 1343  
18 IV POSŁUSZNY, Maciej 1400 MKS Rokita Brzeg Dolny 3.0 12.00 18.50 3 12.0 1272  
19 V Ceglarski, Jakub 1200 Polonia Wrocław 3.0 12.00 18.50 3 10.0 1300 IV
20 IV KALEMBA, Wit 1400   3.0 11.50 16.50 3 11.0 1229  
21 IV CYRKIEL, Mateusz 1400 Ks Polonia Wrocław 3.0 11.00 17.50 3 8.0 1272  
22   JONIAK, Bartosz 1000 PUKS Rodło Opole 3.0 10.50 16.50 3 9.0 1286 V
23 IV NOWAKOWSKI, Łukasz 1400 Ks Polonia Wrocław 3.0 9.50 15.50 3 9.0 1315  
24 V ŻEREBIEC, Maurycy 1200 Polonia Wrocław 3.0 9.50 15.50 3 7.0 1243  
25 IV KALEMBA, Roch 1400   2.5 13.50 20.50 2 11.0 1258  
26 IV SZULECKI, Bartosz 1400 Polonia Wrocław 2.5 13.50 19.50 2 11.0 1315  
27 V JASIAK, Adam 1200 KSz Polonia Wrocław 2.5 11.50 17.50 2 9.0 1208  
28 V WOJCIECHOWSKI, Mateusz 1200 KSz Polonia Wrocław 2.5 11.50 16.00 2 9.0 1315 IV
29   KORCZYŃSKI, Tomasz 1000 Ks Polonia Wrocław 2.0 12.00 18.00 2 10.0 1215 V
30 V GOLES, Szymon 1200 MKS Rokita Brzeg Dolny 2.0 11.50 17.00 2 8.0 1129  
31 V STĘPIEŃ, Karol 1200 Wrocław 2.0 10.50 16.50 2 5.0 1108  
32 IV BURAK, Aleksandra 1250 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2.0 10.50 15.50 2 4.0 1086  
33   TOMICKA, Olimpia 1000 Wrocław 2.0 10.00 15.50 2 8.0 1179 IV
34 V ANDRZEJEWSKA, Agnieszka 1100 Ks Polonia Wrocław 2.0 10.00 14.50 2 5.0 1017  
35 IV POZNAR, Mikołaj 1400 Polonia Wrocław 2.0 9.00 14.00 2 6.0 1086  
36   MIZGAŁA, Wiktoria 1000 Polonia Wrocław 2.0 9.00 13.00 2 5.0 1072 V
37 V BATÓG, Dominik 1200 Ks Polonia Wrocław 1.0 11.00 15.50 1 4.0 1029  
38 V NOWACKA, Patrycja 1100 Ks Polonia Wrocław 1.0 10.00 15.00 1 3.0 993  
39   GOCYK, Karol 1000 Polonia Wrocław 1.0 8.50 12.00 1 2.0 914  
40   LAMPSERSKI, Ignacy 1000 Wrocław 0.0 6.50 11.00 0 0.0 842

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław