WIEŻA PĘGÓW MISTRZEM POLSKI

WIEŻA PĘGÓW DRUŻYNOWYM MISTRZEM POLSKI 2025!

Tegoroczne rozgrywki Drużynowych Mistrzostw Polski – Ekstraliga 2025, zostały rozegrane w Chotowej (woj. podkarpackie) w dniach 1-10.06.2025. W rywalizacji o medale walczyło 10 zespołów – w tym 2 dolnośląskie.

  • Wieża POMOT PęgówDRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI 2025
    • Wieża w 9 rundach zdobyła 16 pkt (7 wygranych, 2 remisy)
    • Skład: Volokitn Andrei, Lagarde Maxime, Onyshchuk Volodymyr, Moranda Wojciech, Kosakowski Jakub, Malcewska Aleksandra
    • Jest to drugi tytuł mistrzowski dla drużyny Wieży Pęgów – poprzedni tytuł został zdobyty w 2023 roku.

Grautalcje!

  • VOTUMA SA Polonia Wrocław4. miejsce
    • Polonia w 9 rundach zdobyła 12 pkt (5 wygranych, 2 remisy, 2 porażki)
    • Skład: Harikrishna Pentala, Malek Jan, Bartel Mateusz, Gumualrz Szymon, Śmietańska Wiktoria, rez: Sowiński Paweł, Starosta Martyna
    • Polonia ostatnio nie zdobyła medalu w 2018 roku

Pełne wyniki Ekstraligi 2025 – TUTAJ