Mistrzostwa w szachach szybkich październik 21 2

Pytanie Wniosek o turniej

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #1440 przez Marek Ścisły
Marek Ścisły odpowiedział w temacie: Wniosek o turniej
Pani Ewo! Pani wybaczy :)

Robert Duch napisał: Ja popularyzuję szachy na pograniczu jako mieszkaniec Kudowy Zdroju.

A to że nie ma sprawozdań - fotoreportarzy z Dolnego Śląska na forum, to nie moja wina, tylko DZSzach, który nie zachęca do tego.

- kłamstwo, sam wielokrotnie umieszczałem.

Robert Duch napisał:
Zapraszam na facebook. :-)

- obłuda, każde krytyczne zdanie i komentarz Pan usuwa, Panie cenzorze.

Robert Duch napisał:
Ja popularyzuję szachy na pograniczu jako mieszkaniec Kudowy Zdroju.

- ja rozumiem, że skandal to też forma reklamy, ale na razie Pan realizuje prywatne cele.

A teraz przystępuję już do działań formalnych...

Marek Ścisły
Temat został zablokowany.
  • Robert Duch
  • Robert Duch Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Zablokowany
  • Zablokowany
  • lubię obronę sycylijską
Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #1438 przez Robert Duch
Robert Duch odpowiedział w temacie: Wniosek o turniej
Najlepiej by było, aby cenzura ( bo władzy nawet byłej - krytykować de facto nie wolno ) i by cenzura zlikwidowała wszystkie moje posty i zablokowała mnie.

Zapraszam na facebook. :-)

Robert
mieszkaniec Dolnego Śląska, miasta Kudowy Zdroju.
  • Robert Duch
  • Wylogowany
  • Zablokowany
  • Zablokowany
Więcej
6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1437 przez Robert Duch
Ja popularyzuję szachy na pograniczu jako mieszkaniec Kudowy Zdroju.

Krytykuję byłą władzę lokalną u nas która doprowadziła do upadku sportu szachowego na terenie naszego miasta.

Bzdury Pan wypisujesz.

Ja jestem uporczywie atakowany przez przedstawicieli DZSzach - sprawę zgłosiłem do PZSzach w Warszawie.

A to że nie ma sprawozdań - fotoreportarzy z Dolnego Śląska na forum, to nie moja wina, tylko DZSzach, który nie zachęca do tego.

Robert
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 6 lata 9 miesiąc temu przez Robert Duch.
Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #1436 przez Piotr Klukiewicz
Piotr Klukiewicz odpowiedział w temacie: Wniosek o turniej
Tutaj cytat z wikipedii:
Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje. Osoby uprawiające trollowanie nazywane są trollami.

Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty[1][2], która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.

Typowe miejsca działania trolli to grupy i listy dyskusyjne, fora internetowe, czaty itp. Trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety. Jego efektem jest dezorganizacja danego miejsca w Internecie[3], w którym prowadzi się dyskusję i skupienie uwagi na trollującej osobie.
  • Robert Duch
  • Wylogowany
  • Zablokowany
  • Zablokowany
Więcej
6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1435 przez Robert Duch
( uwaga ! za krytykę władzy zamykają do zakładu dla psychicznie chorych niezalezna.pl/46999-eksperci-od-prawa-do...-cie-do-psychiatryka )

Nasz były burmistrz dostał się do sejmiku we Wrocławiu, tak więc panie Marku - chwała wodzowi !

Klub Włókniarz Kudowa został przez władzę wiele lat temu zlikwidowany. Po uzyskaniu przez Polskę wolności po roku 1989.

Klub został zarejestrowany w roku 2000 pod nazwą Uczniowski Ludowy Klub Szachowy Baszta Kudowa Zdrój. Został zawieszony, ponieważ były Burmistrz Czesław Kręcichwost i była władza do tego doprowadziła.

Były ciągłe szykany inicjowane przez byłego Burmistrza. To on jest winny i niekompetentni urzędnicy.

Teraz jest nowy Burmistrz i klub Baszta będzie reaktywowany.

Robert
Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #1434 przez Marek Ścisły
Panie Robercie!
Pani Ewa prosiła nas o zachowanie umiaru. Proszę zatem o Pana rewelacje na skrzynkę prywatną.

Marek Ścisły
  • Robert Duch
  • Wylogowany
  • Zablokowany
  • Zablokowany
Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #1432 przez Robert Duch
Klub Włókniarz Kudowa został przez władzę wiele lat temu zlikwidowany. Po uzyskaniu przez Polskę wolności po roku 1989.

Klub został zarejestrowany w roku 2000 pod nazwą Uczniowski Ludowy Klub Szachowy Baszta Kudowa Zdrój. Został zawieszony, ponieważ były Burmistrz Czesław Kręcichwost i była władza do tego doprowadziła.

Były ciągłe szykany inicjowane przez byłego Burmistrza. To on jest winny i niekompetentni urzędnicy.

Teraz jest nowy Burmistrz i klub Baszta będzie reaktywowany.

Robert
Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #1430 przez Marek Ścisły
Tak, tak.., ja znam Pana "argumenty", ale niech mi Pan poda jeden powód: dlaczego mieszkańcy Kudowy nie złożyli wniosku do Sądu, aby zarejestrować nowy klub, a Pan - kudowianin - gra w Czechach?

To naprawdę ciekawe... Czas na "szachowe śledztwo" :)

Marek Ścisły
Więcej
6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1429 przez Ewa Felsztyńska
Ewa Felsztyńska odpowiedział w temacie: Wniosek o turniej
Panowie
Dotąd bardzo lubiłam forum Dzszach, ale teraz przestałam - powód poniżej

Kudowa liczy 10 tysięcy mieszkańców.
Dolny Śląsk prawie 3 miliony
W Kudowie nie ma klubu szachowego, na Dolnym Śląsku jest ich wiele
Chciałabym dowiedzieć się co się dzieje w klubach dolnośląskich ( np. w Bogatyni trwa spory międzynarodowy turniej, był turniej w Legnicy), chciałabym poczytać o Mistrzostwach Europy, a tu od miesięcy Kudowa i Kudowa.
Chciałabym dowiedzieć się co słychać np. w Przedwojowie, w Sycowie, Kłodzku itp ( co we Wrocławiu to wiem) a tu Kudowa i Kudowa

Myślę, że inni też mają dość i dlatego forum umiera.
Dlatego wnioskuję do Administratora o przeniesienie wątków o Kudowie do archiwum, zamknięcie ich raz na zawsze i apeluję do przedstawicieli klubów z miejscowości Dolnego Śląska - napiszcie co się u Was ciekawego dzieje

Panie Robercie Duch czekam na relację z turnieju po jego zakończeniu - a teraz proszę skupić się na przygotowaniu do niego, a nie pisaniu o turnieju, został już dostatecznie mocno rozreklamowany

Z życzeniami aby w Nowym Roku turnieje i sukcesy były liczne
Ewa Felsztyńska
Ostatnio zmieniany: 6 lata 9 miesiąc temu przez Ewa Felsztyńska.
The following user(s) said Thank You: Wiesław Janocha
  • Robert Duch
  • Wylogowany
  • Zablokowany
  • Zablokowany
Więcej
6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1428 przez Robert Duch
Ale argument :lol: Pisałem rok temu i wiele razy do DZSzach. Zamiast pomóc chcieli zaszkodzić i mam na to dowody.

Jak wiele lat temu lokalna władza byłego Burmistrza Czesława Kręcichwosta doprowadziła do upadku klubu szachowego, to nie było możliwości grania dla Kudowy Zdroju.

Już o tym pisałem wiele razy.

Wystarczy spojrzeć na pierwszą stronę tego tematu z przed roku. Jest tam mowa o utrudnieniach w założeniu klubu i nieprawidłowych zajęciach dla dzieci. ( brak rejestracji sekcji szachowej i radny przez lata nie wyszkolił ani jednego zawodnika a pseudozajęcia były w ramach UKS )

Teraz jest nowy Burmistrz i nowa władza, to trudności nie będzie.

Podtemat brzmi " dyskryminacja szachów w Kudowie Zdroju " winna była władza u nas.

Dla przypomnienia moje zażalenie przeciwko kudowskiej władzy lokalnej - przeciwko byłemu Burmistrzowi - dla człowieka co ma słabą pamięć. :P

Robert
Załączniki:
Czas generowania strony: 0.238 s.

Forum najnowsze posty

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław