Awans Grzegorza Nasuty i Oskara Wieczorka do Finałów Mistrzostw Polski!

W dniach 2-11.12 rozegrano w Karpaczu Półfinały Mistrzostw Polski Mężczyzn i Kobiet. W pierwszej z tych grup awans
uzyskało 4 zawodników. Zwyciężył Łukasz Licznerski przed Grzegorzem Nasutą(Miedź Legnica) i Oskarem Wieczorkiem (Polonia Wrocław).
Stawkę finalistów uzupełnił Jan Malek. Z pozostałych dolnoślązaków najwyższe 8 miejsce uzyskał Aleksander Hnydiuk (Wieża Pęgów).
W pierwszej części turnieju fenomenalnie spisywał się Maciej Świcarz (Polonia Wrocław), który po 5 rundach prowadził w zawodach. Ich druga część
W grupie kobiet wysokie 4 miejsce zajęła Katarzyna Dwilewicz (Jelonka Jelenia Góra), tutaj niestety promocję uzyskiwały
jedynie dwie zawodniczki. Zdobyły ją Klaudia Kulon oraz Julia Antolak. Na 7 miejscu notując spore zyski rankingowe zakończyła