polanica2021

Działalność

IV Liga - okręg wrocławski i podwrocławski

Zgłoszenia składów do wtorku 9.03.2021

Najważniejsze zmiany w regulaminie:
- wszyscy zawodnicy występujący w meczu muszą posiadać licencje (nie dotyczy 1 i 2 rundy)
- zawodnicy składu podstawowego III Ligi mogą być zgłoszeni do IV Ligi (szczegóły w regulaminie)

sędziowie:
okręg wrocławski - Damian Daniel Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
okreg podwrocławski - Artur Adamek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

OKRĘG PODWROCŁAWSKI - serwis rozgrywek: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2021/tdr_531/

1 A UKS Pogoń Oleśnica II
1 B UKS Szach-Mat Syców II
2 A KS AZS Wratislavia I
2 B KS AZS Wratislavia II
3 A MKS Rokita Brzeg Dolny I
3 B Wieża Pęgów III
4 A MGLKS Parnas Oława II
4 B Biały Król Wisznia Mała IV
5 A UKS Skoczek Milicz II
5 B UKS Skoczek Milicz III

OKRĘG WROCŁAWSKI - http://chessarbiter.com/turnieje/2021/tdr_552/index.html?l=pl

1 A Wrocławski Klub Szachowy Hetman II
1 B Wrocławski Klub Szachowy Hetman III
2 A MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV
2 B MDK Fabryczna Polonia Wrocław V
3 A WKS Kopernik II 
3 B MDK Fabryczna Polonia Wrocław VI 

4 A MUKS MDK Śródmieście Wrocław IV

4 B Wrocławski Klub Szachowy Hetman IV

5 A MUKS MDK Śródmieście Wrocław III

5 B MUKS MDK Śródmieście Wrocław II

TABELA KOJARZEŃ

runda data Gosp.: 1a Gospodarz: 2b Gospodarz: 3b
runda 1 14.03.2021 1a-1b 2a-5a 2b-5b 3a-4a 3b-4b
runda 2 14.03.2021 - 5b-2a 5a-2b 4b-3a 4a-3b
    Gosp.: 4a Gospodarz: 5b Gospodarz: 1a
runda 3 28.03.2021 4a-4b 5a-3a 5b-3b 1a-2a 1b-2b
runda 4 28.03.2021 - 3b-5a 3a-5b 2b-1a 2a-1b
    gosp. 2a Gospodarz: 3a Gospodarz: 4b
runda 5 25.04.2021 2a-2b 3a-1a 3b-1b 4a-5a 4b-5b
runda 6 25.04.2021 - 1b-3a 1a-3b 5b-4a 5a-4b
    Gosp.: 5a Gospodarz: 1b Gospodarz: 2b
runda 7 16.05.2021 5a-5b 1a-4a 1b-4b 2a-3a 2b-3b
runda 8 16.05.2021 - 4b-1a 4a-1b 3b-2a 3a-2b
    Gosp.: 3a Gospodarz: 4a Gospodarz: 5a
runda 9 30.05.2021 3a-3b 4a-2a 4b-2b 5a-1a 5b-1b
runda 10 30.05.2021 - 2b-4a 2a-4b 1b-5a 1a-5b

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław