mds blitz 2021  FLAMPARK 2021

Wtorek w Polonii 2006.03.28

TUTRNIEJ SZACHOWY O PUCHAR POLONII 2006.03.28
Tabela turniejowa
 Mc   Zawodnik              Feder Ro FIDE Ro PZSz Pkt Śr-Buch. Buch. Progr.

  1   Kubień, Jerzy                       2263    6       21.0  29.5   27.0
 2-3  Grossmann, Ryszard                  2130    5.5     22.5  32.0   22.0
      Świcarz, Maciej                     2350    5.5     19.0  27.0   21.0
 4-5  Stecki, Witold                      2217    5       22.5  31.5   21.0
      Kulon, Bogusław                     2100    5       18.0  25.5   18.0
6-10  Stachowiak, Kamil                   2316    4       21.5  30.0   19.0
      Helaszek, Edward                    1946    4       19.0  27.0   16.0
      Pela, Edward                        1966    4       18.5  26.0   19.0
      Stępień, Marcin                     1980    4       18.5  26.0   16.0
      Tracz, Marek                        1809    4       18.5  26.0   15.0
11-14 Łakomiec, Kazimierz                 2018    3.5     16.5  24.0   13.5
      Nowak, Danuta                       1754    3.5     16.5  24.0   13.5
      Serwadczak, Kazimierz               1737    3.5     14.0  19.5   11.5
      Karnaś, Leszek                      1863    3.5     13.5  20.0   12.0
15-16 Pankiewicz, Tomasz                  2170    3       22.5  30.5   18.0
      Tomaszewski, Adam                   1824    3       18.5  26.0   12.0
17-20 Babij, Robert                       1937    2.5     17.0  25.0   11.5
      Szczukiewicz, Adam                  1627    2.5     16.0  22.5    9.0
      Dulat, Krzysztof                    1076    2.5     13.5  19.0    7.5
      Chudy, Franciszek                   1600    2.5     12.0  17.0    7.0
21-22 Karpiak, Jerzy                      1539    2       16.5  23.5   10.0
      Hałas, Marek                        1767    2       14.0  19.5    9.0
23-24 Wojda, Ignacy                       1100    1.5     15.0  20.5    5.0
      Kubowicz, Czesław                   1035    1.5     11.5  16.5    2.5

Rankingi PZSzach
Nr  Zawodnik              Feder Nr licencji Ro PZSz  Pkt  Oczekiw. Zmian*K  Rśr Rosiąg

1.  Świcarz, Maciej                         2350    5.5/7     5.60      -1 2108   2338
2.  Stachowiak, Kamil                       2316    4.0/7     5.46     -22 2095   2145
3.  Kubień, Jerzy                           2263    6.0/7     4.97      15 2102   2411
4.  Stecki, Witold                          2217    5.0/7     4.55       7 2106   2264
5.  Pankiewicz, Tomasz                      2170    3.0/7     4.20     -18 2099   2049
6.  Grossmann, Ryszard                      2130    5.5/7     4.13      21 2068   2298
7.  Kulon, Bogusław                         2100    5.0/7     5.11      -1 1926   2084
8.  Łakomiec, Kazimierz                     2018    3.5/7     4.97     -22 1857   1857
9.  Stępień, Marcin                         1980    4.0/7     3.99       0 1929   1979
10. Pela, Edward                            1966    4.0/7     3.15      13 2003   2053
11. Helaszek, Edward                        1946    4.0/7     3.29      10 1970   2020
12. Babij, Robert                           1937    2.5/7     4.41     -28 1843   1741
13. Karnaś, Leszek                          1863    3.5/7     4.41     -13 1770   1770
14. Tomaszewski, Adam                       1824    3.0/7     3.15      -3 1858   1808
15. Tracz, Marek                            1809    4.0/7     1.89      31 1988   2038
16. Hałas, Marek                            1767    2.0/7     3.36     -21 1783   1625
17. Nowak, Danuta                           1754    3.5/7     2.94       9 1810   1810
18. Szczukiewicz, Adam                      1627    2.5/7     2.87      -6 1692   1590
19. Chudy, Franciszek                       1600    2.5/7     3.71     -18 1577   1475
20. Karpiak, Jerzy                          1539    2.0/7     1.75       4 1734   1576
21. Wojda, Ignacy                           1100    1.5/7     1.19       4 1373   1143
22. Dulat, Krzysztof                        1076    2.5/7     1.12      21 1359   1257
23. Kubowicz, Czesław                       1035    1.5/7     1.05       7 1336   1106
24. Serwadczak, Kazimierz                   1737    3.5/7     3.50       0 1738   1738

Tabela kojarzeń i rezultatów
Nr Zawodnik              Feder Ro FIDE  1    2    3    4    5    6    7  

1  Kubień, Jerzy                       16:W 11:W  4:W 15:W  2:W  8:W  3:L
2  Grossmann, Ryszard                  12:W  3:D  9:W  7:W  1:L  4:W  8:W
3  Świcarz, Maciej                     17:W  2:D 21:W  6:L  9:W 15:W  1:W
4  Stecki, Witold                      10:W  7:W  1:L  5:W 15:W  2:L  6:W
5  Kulon, Bogusław                     18:W  6:L 16:W  4:L 12:W 10:W 14:W
6  Stachowiak, Kamil                   14:W  5:W 15:L  3:W  8:L  7:W  4:L
7  Helaszek, Edward                    19:W  4:L 13:W  2:L 11:W  6:L 16:W
8  Pela, Edward                        23:W 15:L 22:W 10:W  6:W  1:L  2:L
9  Stępień, Marcin                     21:D 13:W  2:L 17:W  3:L 12:W 11:D
10 Tracz, Marek                         4:L 18:W 11:W  8:L 16:W  5:L 15:W
11 Łakomiec, Kazimierz                 20:W  1:L 10:L 22:W  7:L 23:W  9:D
12 Nowak, Danuta                        2:L 19:W 17:D 21:W  5:L  9:L 18:W
13 Serwadczak, Kazimierz               24:W  9:L  7:L 16:L 20:D 21:W 17:W
14 Karnaś, Leszek                       6:L 21:L 23:W 18:D 19:W 17:W  5:L
15 Pankiewicz, Tomasz                  22:W  8:W  6:W  1:L  4:L  3:L 10:L
16 Tomaszewski, Adam                    1:L 23:W  5:L 13:W 10:L 22:W  7:L
17 Babij, Robert                        3:L 20:W 12:D  9:L 18:W 14:L 13:L
18 Szczukiewicz, Adam                   5:L 10:L 24:W 14:D 17:L 19:W 12:L
19 Dulat, Krzysztof                     7:L 12:L 20:D 24:W 14:L 18:L 23:W
20 Chudy, Franciszek                   11:L 17:L 19:D 23:D 13:D 24:L 22:W
21 Karpiak, Jerzy                       9:D 14:W  3:L 12:L 22:L 13:L 24:D
22 Hałas, Marek                        15:L 24:W  8:L 11:L 21:W 16:L 20:L
23 Wojda, Ignacy                        8:L 16:L 14:L 20:D 24:W 11:L 19:L
24 Kubowicz, Czesław                   13:L 22:L 18:L 19:L 23:L 20:W 21:D

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław