rub2021fb

 

Cztery Pory Roku 2006.03.05

Cztery Pory Roku

Zamek KSIĄŻ – 5 marca 2006

Turniej ZIMA

Kolejność miejsc

M-ce  Nazwisko i imię     Loc  Klub                     Pkt.   M-Buch. Buch. Progr.

  1   Kaniewski, Patryk   1800 MKSz Hetman Wałbrzych    5.5      15.0  21.5   20.5
  2   Kasak, Jolanta      1600 MKS Oława                4.5      13.0  20.5   16.5
  3   Zmarzły, Aleksandra 1600 UKS Baszta Wałbrzych     4        14.0  20.5   13.0
  4   Woźniak, Bartosz    1800 KKS Polonia Wrocław      4        11.5  19.0   15.0
  5   Kochanowski, Łukasz 1400 UKS Zadrna Kamienna Góra 4        10.5  16.5   12.0
  6   Wybraniec, Marcin   1800 MKS Oława                3.5      16.0  23.5   14.5
  7   Stankiewicz, Paweł  1800 UKS Baszta Wałbrzych     3.5      15.0  22.5   13.5
  8   Stankiewicz, Artur  1600 UKS Baszta Wałbrzych     3        10.0  15.0    9.0
  9   Czoch, Karol        1600 Debiut Przedwojów        3         9.5  15.5   11.0
 10   Dudycz, Przemysław  1600 UKS Ogniwo Legnica       2        13.5  20.0    9.0
 11   Halot, Agnieszka    1250 UKS Ogniwo Legnica       2        13.0  19.5    9.0
 12   Rogacki, Kamil      1400 UKS Ogniwo Legnica       2        10.5  16.0    7.0
 13   Łata, Adam          1400 Junior Lubin             2        10.0  15.0    6.0
 14   Utecht, Karolina    1400 UKS Baszta Wałbrzych     2         9.0  14.0    4.0
 15   Szpargała, Łukasz   1400 UKS Zadrna Kamienna Góra 2         9.0  14.0    3.0
 16   Rogacka, Natalia    1250 UKS Ogniwo Legnica       1         9.0  15.0    5.0


Turniej „PIERWSZY KROK”

Kolejność miejsc

Place Name                    Loc  Club                     Score M-Buch. Buch. Progr.

  1   Michałowski, Artur      1200 UKS Zadrna Kamienna Góra 5.5      14.0  21.0   20.5
  2   Ignaszak, Mateusz       1200 SP nr 12 Wałbrzych       5        13.5  20.0   17.5
  3   Stawasz, Emil           1200 MOK Lubawka              5        13.0  19.0   16.0
  4   Skoneczny, Kamil        1000 MKSz Hetman Wałbrzych    5        10.0  16.0   15.0
  5   Markowski, Mateusz      1200 MKSz Hetman Wałbrzych    4        15.0  22.5   18.0
  6   Motak, Marcin           1200 UKS Ogniwo Legnica       4        14.0  21.5   16.0
  7   Nowak, Maksymilian      1200 MKSz Hetman Wałbrzych    4        14.0  20.5   16.0
  8   Wagieł, Michał          1000 UKS Zadrna Kamienna Góra 4        13.0  20.0   13.0
  9   Poręba, Łukasz          1000 SP Jaworzyna Śl.         4        13.0  19.5   14.0
 10   Cichoń, Adrian          1200 SP nr 12 Wałbrzych       4        12.0  19.0   14.0
 11   Biel, Bartosz           1200 SP nr 26 Wałbrzych       4        11.5  17.0   13.0
 12   Krzyżanowski, Paweł     1200 SP Jaworzyna Śl.         4        11.0  17.5   14.0
 13   Petruk, Paweł           1200 SP nr 12 Wałbrzych       3        15.5  21.5   14.0
 14   Utecht, Damian          1200 UKS Baszta Wałbrzych     3        14.0  20.5   12.0
 15   Michalski, Krzysztof    1000 SP nr 12 Wałbrzych       3        13.0  19.5   10.0
 16   Majborski, Michał       1000 SP Jaworzyna Śl.         3        12.5  20.0   10.0
 17   Dyko, Dominik           1000 SP Jaworzyna Śl.         3        11.5  16.0    8.0
 18   Piotrowska, Patrycja    1000 SGMK Wałbrzych           3        11.0  18.0    9.0
 19   Kiek, Kacper            1000 MKSz Hetman Wałbrzych    3        11.0  17.0    9.5
 20   Pecio, Michał           1000 UKS Zadrna Kamienna Góra 3        11.0  16.0    9.0
 21   Kozak, Wojciech         1000 AASz Miedź Legnica       3        10.5  16.5    6.0
 22   Fudali, Kamil           1000 SP Jaworzyna Śl.         3         9.5  14.5    9.0
 23   Nowak, Jakub            1000 AASz Miedź Legnica       3         8.0  13.0    7.0
 24   Stelmasik, Bartosz      1000 SP Jaworzyna Śl.         2.5      14.0  20.0   11.5
 25   Sikorski, Wiktor        1000 SP nr 26 Wałbrzych       2.5      10.0  16.0    9.0
 26   Markowski, Igor         1200 MKSz Hetman Wałbrzych    2        15.0  21.5   11.0
 27   Gajos, Denisa           1100 Liceum Szczawno Zdrój    2        14.5  20.5   10.0
 28   Pryda, Bartosz          1200 UKS Zadrna Kamienna Góra 2        13.0  19.5    9.0
 29   Kołodziejczyk, Jarosław 1000 UKS Zadrna Kamienna Góra 2        13.0  17.5    3.0
 30   Dobrzański, Sebastian   1000 UKS Zadrna Kamienna Góra 2        10.5  16.5    8.0
 31   Dudycz, Ewa             1000 UKS Ogniwo Legnica       2        10.5  16.5    7.0
 32   Wiśniewski, Marcin      1200 SP nr 26 Wałbrzych       1.5      12.0  19.5    4.0
 33   Kopyść, Paweł           1000 SP nr 2 Wałbrzych        1.5      11.0  15.5    5.5
 34   Skrobański, Marcin      1000 MOK Lubawka              1.5      10.0  15.0    6.5
 35   Olszewska, Aleksandra   1000 SP Jaworzyna Śl.         1         9.5  14.0    3.0
Turniej „POKEMONKI”

Kolejność miejsc

M-ce  Nazwisko i imię        Klub                     Pkt.    M-Buch. Buch. Progr.

  1   Kondrat, Oktawian      SP Świebodzice           6        16.0  23.5   21.0
  2   Dwilewicz, Katarzyna   Jelenia Góra             5        14.0  22.5   18.0
  3   Dopieralski, Dawid     SP 26 Wałbrzych          4.5      13.0  21.0   14.5
  4   Bła¿ków, Jakub         UKS Zadrna Kamienna Góra 4        15.0  23.0   18.0
  5   Gołuch, Przemysław     MOK Lubawka              4        14.5  22.5   14.0
  6   Lizoń, Filip           UKS Zadrna Kamienna Góra 4        13.0  19.5   13.0
  7   Szewczyk, Dorota       SP 26 Wałbrzych          4        10.0  14.5   10.0
  8   Słodowicz, Joanna      SP 26 Wałbrzych          3.5      14.5  22.5   14.5
  9   Geisler, Bartek        SP 26 Wałbrzych          3.5      12.5  20.5   13.5
 10   Kolczak, Anna          SP 26 Wałbrzych          3.5      11.0  17.0   10.5
 11   Korzycka, Marta        SP 26 Wałbrzych          3.5      10.5  17.5   11.5
 12   Kaczmarczyk, Paula     SP 26 Wałbrzych          3        14.0  20.5   12.0
 13   Czechowski, Maciek     SP 26 Wałbrzych          3        13.5  19.5   11.5
 14   Frąszczak, Mateusz     SP 26 Wałbrzych          3        12.0  19.0   13.0
 15   Kuleta, Mikołaj        SP 26 Wałbrzych          3        12.0  17.5   13.0
 16   Gratzke, Sebastian     SP 26 Wałbrzych          3         9.5  14.5    9.5
 17   Obrzut, Hubert         MOK Lubawka              2.5      13.0  20.0    9.5
 18   Szparkowska, Nikola    SP 26 Wałbrzych          2.5      13.0  18.5    8.0
 19   Wiecha, Michał         SP 26 Wałbrzych          2.5      11.5  19.5    6.5
 20   Sobczyk, £ukasz        SP 26 Wałbrzych          2.5      11.5  17.0   10.0
 21   Kwiatkowska, Daria     SP 26 Wałbrzych          2.5      10.5  14.0    6.0
 22   Pyda, Artur            UKS Zadrna Kamienna Góra 2        12.5  18.5    8.0
 23   Biel, Joanna           SP 26 Wałbrzych          2        11.5  17.0    7.0
 24   Koszyk, Daniel         SP 26 Wałbrzych          2        10.5  15.0    4.5
 25   Pachla, Aleks          SP 26 Wałbrzych          2        10.0  14.0    6.5
 26   Muszyńska, Kamila      SP 26 Wałbrzych          2         9.0  13.5    7.5
 27   Dudziak, Mateusz       SP 26 Wałbrzych          1         9.0  15.0    3.0
 28   Breitenfellner, Markus UKS Zadrna Kamienna Góra 0         2.0   7.0    0.0

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław