Pytanie 3 Liga

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #158 przez Marek Ścisły
Marek Ścisły odpowiedział w temacie: 3 Liga
No tak. ale pomysł lubuskiego odzwierciedla specyfikę tego województwa i osrodków Gorzów (północ) i Zielona Góra (południe).

Ale jeżeli problem dojazdów doskwiera to może wszystkie zjazdy III ligi zrobić w ... Żarowie :) ?

Marek Ścisły

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #157 przez Arlena Kramnik
Arlena Kramnik stworzył temat: 3 Liga
W III Lidze może uczestniczyć więcej niż jedna drużyna danego klubu. 3. ...podzielona na dwie grupy zgodnie z przynależnością geograficzną (północ, południe).Fragment regulaminu DMWLubuskiego. Nie ma tam głupich podziałów A,B,C i III liga tylko dwie grupu północ południe grające o awans do 2 ligi. Co za tym idzie krótsze dojazdy chyba bliżej Polanica ma do Wałbrzycha niż do Oleśnicy. Czas rozgrywek też jest inny (czyt. mądrzejszy ) wiosna a nie pózna jesień. Z każdej z grupy dwa pierwsze zespoły grają o awans. Wynik z grupy przechodzi do finału (zjazd wszystkich np.Wrocław) czyli 1a i 2b zagra z 1b i 2b dalej 3a 4a z 3b i 4b .Polecam przeczytać regulamin lubuskiej 3 ligi naprawdę zrobiony z głową.
• Drużyny zostaną podzielona na dwie grupy zgodnie z przynależnością geograficzną (północ, południe). Istnieje możliwość przesunięcia drużyn tak aby grupy były zbliżone ilościowo.
• W każdej grupie zostanie rozegrany turniej kołowy lub dwukołowy, drużyny jednej grupy spotykają się w wyznaczonych terminach i miejscu, rozgrywają jednego dnia 2 rundy. Ilość rund turnieju powinna umożliwić zdobycie centralnych norm szachowych.
• Drużyny , które zajmą dwa pierwsze miejsca w grupach rozegrają turniej finałowy, drużyny które zajmą 1 miejsce w grupach rozegrają mecz z 2 drużyną grupy przeciwnej. Zwycięzcy tych meczy rozegrają mecz o zwycięstwo III ligi, przegrani rozegrają mecz o 3 miejsce
• Mecze odbywają się w terminach i miejscach ustalonych kalendarzem rozgrywek. Początek spotkań wyznacza się na godz. 10.00, drugi mecz powinien się rozpocząć najpóźniej godzinę po zakończeniu pierwszego meczu (14:00).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.115 s.

Forum najnowsze posty

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław