Pytanie Mecz o tytuł mistrza świata Carlsen - Karjakin

Ankieta: Kto wygra mecz o tytuł mistrza świata?

Carlsen bez dogrywki
2 100%
Carlsen po dogrywce
Bez głosów 0%
Karjakin po dogrywce
Bez głosów 0%
Karjakin bez dogrywki
Bez głosów 0%
Łącznie oddanych głosów: 2 ( Dominik Kulaś, Wiesław Janocha )
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wziąć udział w tej ankiecie
Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #2178 przez Wiesław Janocha
Wiesław Janocha odpowiedział w temacie: Mecz o tytuł mistrza świata Carlsen - Karjakin
Faworyt zwyciężył.
Jednak styl tego zwycięstwa nie wszystkim przypadł do gustu. Mi też nie.
Nie spodziewałem się, że Karjakin będzie w stanie poważnie zagrozić Magnusowi, ale tak się stało.
Spodziewam się szybkiego przekroczenia bariery 2800 przez Karjakina. Caissa docenia pracowitych, a Siergiej musiał sporo poprzacować przed meczem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #2177 przez Norbert Grzesik
Norbert Grzesik odpowiedział w temacie: Mecz o tytuł mistrza świata Carlsen - Karjakin
W trzeciej zrobił już co do Niego należało. W czwartej też bardzo ładnie zakończył.
Gratulacje

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #2176 przez Wiesław Janocha
Wiesław Janocha odpowiedział w temacie: Mecz o tytuł mistrza świata Carlsen - Karjakin
Dzisiaj dogrywki.
Magnus w końcówce 2. partii tym razem się nie popisał, wypuścił wygraną pod presją czasu, choć Karjakin miał czasu jeszcze mniej.
To chyba nerwy, a to pokazuje, że ten mecz może zakończyć się KAŻDYM wynikiem!

• PawelKowalczyk
  • PawelKowalczyk Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forowicz
  • Złoty forowicz
  • Cogito Ergo Sum
Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #2169 przez PawelKowalczyk
PawelKowalczyk odpowiedział w temacie: Mecz o tytuł mistrza świata Carlsen - Karjakin

Wiesław Janocha napisał: Po wygranej Karjakina mecz powinien nabrać rumieńców... :woohoo:
Zupełnie inaczej byłoby - przynajmniej moim zdaniem - po zwycięstwie Carlsena. ;)
Szykuję się na pasjonujący finisz!
A swoją drogą jedyni głosujący w ankiecie - prezes (dziękuję!) i ja - prawdopodobnie nie trafili z prognozami, a nikt nie miał innej opinii.
Zastanawiam się, czy to dlatego, że aktywnie wypowiadamy się w innym miejscu (FB?!) czy też w ogóle nie wypowiadamy się na tak nieciekawe tematy jak ten, kto zostanie mistrzem świata w szachach. :whistle:

a to jest jakiś ciekawy temat?
z całym szacunkiem to tak nudnego meczu jeszcze w swoim młodym życiu nie widziałem, ten mecz przebija nawet znienawidzony przeze mnie mecz z 2014r z Anandem.
Partie totalnie genialne, wręcz komputerowo rozgrywane, co jest tak nudne, że aż żal ściska ...
Magnus popełnił błąd, zaciął mu się procesor? Tak czy inaczej Carlsen musi teraz coś z tym faktem zrobić nie mniej jednak nie liczyłbym na widowisko, zapewne będzie grał dalej tak samo i do końca będą remisy, bądź wyczeka błąd Sergeya.

Pozdrawiam

Jestem człowiekiem i nic co ludzkie nie jest mi obce!

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #2168 przez Wiesław Janocha
Po wygranej Karjakina mecz powinien nabrać rumieńców... :woohoo:
Zupełnie inaczej byłoby - przynajmniej moim zdaniem - po zwycięstwie Carlsena. ;)
Szykuję się na pasjonujący finisz!
A swoją drogą jedyni głosujący w ankiecie - prezes (dziękuję!) i ja - prawdopodobnie nie trafili z prognozami, a nikt nie miał innej opinii.
Zastanawiam się, czy to dlatego, że aktywnie wypowiadamy się w innym miejscu (FB?!) czy też w ogóle nie wypowiadamy się na tak nieciekawe tematy jak ten, kto zostanie mistrzem świata w szachach. :whistle:

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #2167 przez Maciej Stelmaszuk
Maciej Stelmaszuk odpowiedział w temacie: Mecz o tytuł mistrza świata Carlsen - Karjakin
A teraz sytuacja się trochę zmieniła. Moim zdaniem pierwsze partie źle wpłynęły na Magnusa, był bliski wygranej na początku, a w drugiej części meczu Karjakin zaczął się odgryzać.. (już w poprzedniej partii czarnymi mógł sporo namieszać)

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #2166 przez Maciej Stelmaszuk
Maciej Stelmaszuk odpowiedział w temacie: Mecz o tytuł mistrza świata Carlsen - Karjakin
Co ciekawe w 5 też. Chodzą słuchy, że Giri jest sekundantem obydwu zawodników ;)

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #2164 przez Wiesław Janocha
W czwartej też! ;-)

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #2163 przez Maciej Stelmaszuk
Byle Karjakin nie pękł w 4 lub 5 grze, bo szkoda kończyć mecz tak szybko. W trzeciej udało mu się uciec.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #2162 przez Dominik Kulaś
Dominik Kulaś odpowiedział w temacie: Mecz o tytuł mistrza świata Carlsen - Karjakin
Ciekawsza pewnie jest otoczka medialna meczu i na ile jest prawdą fakt, że sztab Karjakina przypomina sztab Karpowa z meczu z Kasparowem czy wcześniejszych pojedynków o MŚ. No i czy sprawdzą się obawy Carlsena o bezpieczeństwo jego baz i analiz.
Ciekawostką jest też fakt, iż organizatorem jest firma o korzeniach rosyjskich. artykuł z New York Times`a

Czas generowania strony: 0.193 s.

Forum najnowsze posty

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław