Aktualności

Mistrzostwa Polski Młodzików 2017

Od 25.02 do 05.03. 2017 r. w Karpaczu odbywały się z licznym uczestnictwem Dolnoślązaków Mistrzostwa Polski Młodzików. Tym razem zdobyliśmy dwa medale, złoty i srebrny.

Gratulacje dla Magdy Pawickiej (Polonia Wrocław) - mistrzyni Polski do lat 10 i równie wielkie gratulacje dla Marka Madeja (Polonia Wrocław, a do MPM Jelonka Jelenia Góra) - wicemistrza Polski do lat 10. Gratulacje i podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli im osiągnąć sukces wraz z życzeniami kolejnych! 

WYNIKI DZIEWCZĄT  WYNIKI CHŁOPCÓW 

TRANSMISJA DZIEWCZĄT  TRANSMISJA CHŁOPCÓW

Biuro DZSzach nieczynne do 20 lutego

Kontakt tylko e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jola Zawadzka druga w plebiscycie Słowa Sportowego

 
W plebiscycie na najlepszego sportowca na Dolnym Śląsku w roku 2016 organizowanym pod patronatem Marszałka Dolnego Śląska przez tygodnik Słowo Sportowe, wygrał Piotr Małachowski przed Jolą Zawadzką.
 
GRATULUJEMY!
 
 
 
 
 
 
 
 Zdjęcia otrzymane dzięki uprzejmości Wojciecha Zawadzkiego

Czytaj więcej: Jola Zawadzka druga w plebiscycie Słowa Sportowego

Życzenia Świąteczno - Noworoczne

 

Życzymy wszystkiego, co tworzy nastrój domowego ciepła – dużo wzajemnej serdeczności, uśmiechów, życzliwości, nie tylko w ten wyjątkowy świąteczny czas, ale także przy szachownicy i przez cały 2017 rok.

Zarząd DZSzach

Plebiscyt Słowa Sportowego: głosujemy na Jolę Zawadzką!

Trwa głosowanie w plebiscycie „Słowa Sportowego” na najpopularniejszego sportowca i trenera na Dolnym Śląsku. Zapraszamy do oddawania głosów na szachistkę Polonii Wrocław Jolantę Zawadzką, srebrną medalistę tegorocznej Olimpiady Szachowej w Baku!

 

Na kandydatów głosować można zarówno za pomocą SMS-ów, jak i kuponów zamieszczanych co poniedziałek w tygodniku „Słowo Sportowe”. Wybór laureatów potrwa do 14 stycznia, a 20 stycznia wyniki zostaną ogłoszone na corocznym wielkim Balu Sportowca, który tradycyjnie odbędzie się na Stadionie Wrocław.

Jak zagłosować na Jolę Zawadzką? Wystarczy wysłać SMS o treści:GALA.36 na numer 7157. Koszt jednego SMS-a wynosi 1 zł plus VAT, czyli 1,23 zł. Prosimy o głosy dla Joli!

Wystawa "Szachy w Sztuce"

Zapraszamy na  Arcymistrzowski Turniej Kołowy Kobiet im. Krystyny Hołuj-Radzikowskiej w Klubie Szachowym Polonia Wrocław przy ul. Wita Stwosza 37- 38 i obejrzenia wystawy "Szachy w Sztuce" i wspaniałych portretów zawodniczek startujących w turnieju. Autorem dzieł jest mieszkający w Niemczech artysta plastyk  Zygmunt Nasiółkowski. Szachowy wychowanek Apolonii Litwińskiej jeszcze z Wałbrzycha.

Forum najnowsze posty

Logowanie

Facebook

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław