anderssen2017

Aktualności

Zmarł Czesław Świerczyński

W tym tygodniu zmarł Czesław Świerczyński, zawodnik Hetmana Wrocław. Msza odbędzie się w piątek 10.06.1016 o godz. 12:30 w Kościele św. M. Kolbego ul. Horbaczewskiego 20, pogrzeb o 14:00 na Cmentarzu Osobowickim.
Cześć Jego Pamięci!

Mistrzostwa Polski: Trzy medale Polonii Wrocław

7. kwietnia w Poznaniu zakończyły się Lotto Mistrzostwa Polski oraz Budimex Mistrzostwa Polski Kobiet w szachach. Zawodnicy Polonii
Wrocław wywalczyli trzy medale! Wśród pań srebro zdobyła Jolanta Zawadzka, a brąz Iweta Rajlich, a w rywalizacji panów brązowy medal wywalczył Mateusz Bartel. Gratulujemy!

szczegółowe wyniki:   Budimex Mistrzostwa Polski Kobiet   ::  Lotto Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski rozpoczęte

Pomiędzy 29 marca a 7 kwietnia, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, podobnie jak przed rokiem, będzie areną Mistrzostw Polski kobiet i mężczyzn w szachach. Tym razem na starcie nie zabraknie nikogo z najlepszych, co powoduje że zawody zapowiadają się szczególnie ciekawie. Wśród panów, którzy po kilku latach przerwy rozegrają mistrzostwa systemem kołowym średni ranking turnieju wyniesie 2611.

Wśród mężczyzn o medale powalczy dwóch zawodników Polonii Wrocław: Mateusz Bartel i Dariusz Świercz, a wśród kobiet aż cztery zawodniczki Polonii: Jolanta Zawadzka, Iweta Rajlich, Mariola Woźniak i Anna Kantane. Sędzią głównym Mistrzostw jest Aleksander Sokólski.

Strona Mistrzostw   Serwisy turniejowe:  Lotto Indywidualne Mistrzostwa Polski  ::  Budimex Indywidualne Mistrzostwa Polski

Forum najnowsze posty

Logowanie

Facebook

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław