DLS-partia VII rundy

Hitem 7 kolejki był pojedynek dwóch mistrzów międzynarodowych, Franciszka Borkowskiego z Jakubem Żeberskim. I w partii rzeczywiście dużo się działo, choć białe pod naporem zdecydowanego ataku zawodnika Polonii nadspodziewanie szybko wpadły w przegraną pozycję. 

DLS-partia VI rundy

Tym razem przedstawiam bardzo ciekawy pojedynek Kacpra Greli z Robertem Kossobudzkim. Zakończył się zwycięstwem młodego zawodnika Miedzi ale obaj szachiści zasłużyli swoją grą na pochwałę :) 

 

 

DLS- partia V rundy

Tym razem na największe wyróżnienie zasłużył w mojej ocenie Wojciech Kowalczuk za swoją partię z Wojciechem Kmiecikiem. A korzystając z okazji życzę Wesołych Świąt dla całej społeczności szachowej na Dolnym Śląsku :) 

 

DLS- partia IV rundy (2)

 

DLS- partia IV rundy

Podobnie jak w rundzie drugiej wyróżniam dwie partie. Ja wybrałem pojedynek Filipa Dowgirda z Romanem Pyką , z propozycji wysłanych przez Was zamieszczam partię Wojciecha Kmiecika z Krzysztofem Kanickim. Dziękuję za wszystkie maile i zapraszam do dalszej współpracy :) 

 

3 liga- partia 3 rundy

 
 
 

 

3 liga- partia 2 rundy (2)

3 liga- partia 2 rundy

Tym razem zamieszczam 2 partie. Ja wybrałem pojedynek zawodników mających jedne z najwyższych rankingów w naszej lidze Żeberski- Grela. Obaj stanęli na wysokości zadania i stworzyli bardzo ciekawy pojedynek z obustronnymi szansami. Swoją propozycję co ważne skomentowaną przesłał Łukasz Kłykow i ją również zamieszczam. Dziękuję za włożony trud i zachęcam do współpracy również innych uczestników 3 ligi . 

  
 
Partia Łukasza w osobnym artykule

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie