Kadry juniorów

Komunikaty dotyczące Kadr Juniorów

Projekt regulaminu powołań kadry wojewódzkiej juniorów na 2007 r.

Projekt regulamin powołań kadry wojewódzkiej juniorów finansowanej przez MENiS na rok 2007 i na lata następne.

  1. Liczebność kadry określają przepisy MENiS i wytyczne WFS.
  2. Kadra składa się z juniorów młodszych (r.ur.1993-1994) oraz juniorów starszych (r.ur. 1989-1992) w proporcji zatwierdzonej przez WFS.
  3. W I półroczu (I-VI) do kadry wchodzą finaliści MPJ 16-18 i OOM w 2007 roku, którzy zajęli najwyższe  miejsca na MPJ w szachach szybkich w 2006 roku. Kolejnymi kryteriami są: wynik procentowy na MPJ P-30 i ranking zawodnika na 1.01.2007.
  4. W rezerwie kadry znajdują się pozostali finaliści OOM.
  5. Członkowie kadry w I półroczu mogą wykorzystać 18 dni szkoleniowych, a rezerwa kadry 9.
  6. W II półroczu (VII-XII) do kadry wchodzą zawodnicy, którzy zajęli najwyższe  miejsca na MPJ 16-18 i OOM w szachach klasycznych w 2007 roku. Kolejnymi kryteriami są: wynik procentowy na mistrzostwach i ranking zawodnika na 1.07.2007.
  7. Członkowie kadry w II półroczu mogą wykorzystać pozostałą ilość dni szkoleniowych (ok.25 dni szkoleniowych).

W przypadku pytań proszę o kontakt - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dominik Kulaś 

Kadra juniorów 2005

KADRA WOJEWÓDZKIEJ MŁODZIKÓW:

DO KADRY WESZLI FINALIŚCI MP 10-12:
MPJ 11 - 12 lat
1 Barburzyńska Magdalena Hetman Wrocław 17.07 .1993 II
2 Dowgird Filip MUKS MDK W-W 20.50.1994 II
3 Lasota Wiktor MUKS MDK W-W 13.01.1994 II
4 Łaszewicz Magdalena Zjednoczeni Ścinawka 22.02. 1993 II
5 Mondrzycki Bartłomiej MUKS MDK W-W 5.06.1994 II
6 Rusak Nikola UKS Baszta Wałbrzych 18.03.1993 II+
7 Wieczorek Oskar KKS Polonia Wrocław 13.06.1994 I 1999 ELO
8 Zmarzły Aleksandra UKS Baszta Wałbrzych 12.07.1994 II
Puchar Polski 10 lat
9 Cheńska Karolina MUKS MDK W-W 2.10.1996 II
10 Dobrowolski Mateusz MUKS MDK W-W 3.05.1995 III
11 Dudzic Radomir MUKS MDK W-W7.01. 1995 III
12 Grochocińska Urszula MUKS MDK W-W 5.01.1996 III
13 Grześków Adrian UKS EL TUR Bogatynia 10.12.1995 II
14 Iwanow Anna MUKS MDK W-W 7.01.1995 I
15 Kopras Sandra MUKS MDK W-W 20.01.1995 III
16 Lachowicz Judyta MUKS MDK W-W 24.10.1996 II
17 Stankiewicz Paweł UKS Baszta Wałbrzych 6.03.1995 II
18 Starczewska Dominika UKS EL TUR Bogatynia 25.10.1995 II
19 Woźniak Bartosz KKS Polonia Wrocław 31.01.1996 II
20 Ziaja Wiktoria UKS EL TUR Bogatynia 24.04.1995 II
ORAZ OSOBY KTÓRE ZGROMADZIŁY NAJWIĘCEJ PUNKTÓW ZGODNIE Z ZATWIERDZONYM REGULAMINEM POWOŁYWANIA DO KADRY:
21.Malec Robert ASSZ Miedź Legnica(94) II
22.Łukasiewicz Aleksander MUKS MDK W-W (94) II
23.Szydełko Marcin (93) Zjednoczeni Ścinawka II
24.Korpalska Joanna (96) MUKS MDK W-W III
25 Kubica Michał (95) MUKS MDK W-W III

KADRA JUNIORÓW:

1.KOROŚCIEL ANETA MOK Glogow
2.HERMANOWICZ DOMINIKA ASSZ Miedz Legnica
3.GAŁAŻEWSKI TOMASZ EL TUR Bogatynia
4.NAWROT ELŻBIETA Polonia Wroclaw
5.PIGUŁA MAREK EL TUR Bogatynia
6.BEBEL ARKADIUSZ ASSZ Miedz Legnica
7.OGONOWSKA KATARZYNA EL TUR Bogatynia
8.SABUK PIOTR ASSZ Miedz Legnica
rez:
1.ZAWADZKA JOLANTA MUKS MDK Wroclaw
2.STOPA JACEK ASSZ Miedz Legnica
3.NAWROT ANNA Polonia Wroclaw
4.KUKŁA MACIEJ EL TUR Bogatynia

KADRA JUNIORÓW STARSZYCH:

1. Ewa Przezdziecka ASSZ Miedź Legnica
2. Michal Mazurkiewicz UKS EL-TUR Bogatynia
3. Robert Krzesaj MUKS MDK SR. Wrocław
rezerwowymi w kadrze są:
4. Paulina Łasut Zjednoczeni Scinawka
5. Mateusz Dubiński ASSZ Miedź Legnica

Forum najnowsze posty

Logowanie

Facebook

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław