Kadry juniorów

Komunikaty dotyczące Kadr Juniorów

Kadry Wojewódzkie Młodzików i Juniorów - Aktualizacja!

W 2014 Ministerstwo Sportu i Turystyki nie finansuje już działalności kadr wojewódzkich juniorów. Kadry juniorów w dyscyplinach  olimpijskich są w gestii Polskich Związków Sportowych. Dyscypliny nieolimpijskie nie mają kadr juniorów finansowanych przez MSiT. PZSZACH będzie się starał o powołanie własnej kadry w szybkich i błyskawicznych lub kadry juniorów młodszych. W związku z tym faktem Zarząd DZSZACH na najbliższym zebraniu zarządu planuje powołać własną kadrę juniorów.

Natomiast kadry wojewódzkie młodzików będą tak jak dotychczas finansowane ze środków MSiT, jednakże w zmienionym przedziale wiekowym, tylko roczniki do lat 10.

Dokładne informacje będziemy w stanie podać na początku lutego.

Czytaj więcej: Kadry Wojewódzkie Młodzików i Juniorów - Aktualizacja!

Obligatoryjne zgrupowanie KWJ i KWM w Polanicy-Zdrój w dniach 16-25.08.2013

W dniach 16-25.08.2013 w Polanicy Zdrój odbędzie się obligatoryjne zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej – KWJ i KWM. W trakcie zgrupowania przewidziany jest udział w Memoriale Akiby Rubinsteina oraz zajęcia szachowe i sportowe. Mieszkamy w Hotelu „Sara” w Polanicy Zdrój. Trenerami podczas zgrupowania będą trener FM Wiesław Janocha i IM Jakub Żeberski.

Rodzice lub kluby dopłacają do zgrupowania 150 pln oraz opłacają wpisowe do turnieju i transport do Polanicy. Pozostałe koszty pokrywa Kadra Wojewódzka.

Sugerowane grupy turniejowe:

- KWJ – grupa B

- KWM – grupa D lub E

Proszę o zgłaszanie udziału w zgrupowaniu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 20.07.2013.

Przypominam o ważnych badaniach lekarskich od lekarza sportowego !!!

 

Trener KWJ i KWM

Jakub Żeberski

Konsultacja Kadry Wojewódzkiej Młodzików podczas Memoriału Anderssena

Konsultacja Kadry Wojewódzkiej Młodzików podczas Memoriału Anderssena we Wrocławiu w dniach 29-30.06.2013

 

W dniach 29-30.06 odbędzie się konsultacja startowa KWM (młodzicy do 12 roku życia) podczas Memoriału Anderssena we Wrocławiu. Celem konsultacji jest przetarcie się zawodników przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski w szachach szybkich w Olsztynie. W ramach konsultacji zawodnicy wezmą udział w turnieju. Kadra Wojewódzka pokrywa koszty obiadów w dniach 29- 30.06.2013, natomiast wpisowe i koszty transportu pokrywają rodzice lub delegujące kluby. Proszę zgłaszać udział w konsultacji mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 25.06.2013.

Nie wystarczy samo zgłoszenie się do turnieju na chessarbitrze !!!

Przypominam o ważnych badaniach lekarskich od lekarza sportowego !!!

Trener KWM i KWJ

Jakub Żeberski

Skład Kadry Juniorów (KWJ) na II półrocze 2013 roku (od 3 VI 2013)

KWJ:
1) Kacper Grela
2) Radosława Lascar
3) Aleksandra Dadełło
4) Kamil Nowak
Rezerwa KWJ:
5) Przemysław Piotrowski
6) Szymon Kulaś
7) Paweł Stankiewicz
8) Natalia Rogacka

Wszystkim Kadrowiczom serdecznie gratuluję powołania.
Proszę o zadeklarowanie mailem udziału w akcjach na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 10 czerwca. Pierwszeństwo udziału w akcjach ma KWJ, a w razie rezygnacji rezerwowi wg kolejności.

Lista akcji KWJ:
Żarów 14-16.06.2013 Obligatoryjna konsultacja z MTSF
Wrocław 29-30.06.2013 Memoriał Anderssena
Wrocław 1-9.07.2013 Turniej Polonii
Ligi juniorów lipiec 2013
Polanica Zdrój 16-25.08.2013 Zgrupowanie Kadry
Ligi seniorów wrzesień 2013

Przypominam o konieczności posiadania ważnych badań lekarskich od lekarza sportowego.

Trener Kadry
Jakub Żeberski

Dresy dla reprezentacji Dolnego Śląska na OSU – MP do lat 12 i 14

Zawodnicy, którzy uczestniczą w OSU po raz pierwszy i nie posiadają dresów proszeni są o przesłanie swojego wzrostu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. celem otrzymania odpowiedniego dresu. SPRAWA JEST PILNA !!!

Zawodnicy, którzy otrzymali dresy w poprzednich latach zobligowani są do zabrania ich na OSU. Strój ten obowiązuje podczas uroczystego otwarcia. Za brak dresów Dolnośląska Federacja Sportu może zapłacić karę nałożoną przez Ministerstwo Sportu. Tym bardziej jako gospodarze powinniśmy dawać przykład innym województwom.

Dziewczęta proszone są o zabranie także czarnych dżinsów na OSU do Książa (czasem spodnie od dresu są za duże).

Jakub Żeberski

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław