Skład kadr wojewódzkich młodzików i juniorów na 2006

SKŁAD KADRY WOJEWÓDZKIEJ MŁODZIKÓW W 2006 ROKU:

1. Chmielewski Jakub        MUKS MDK Śródmieście Wrocław    1996    II
2. Cieślar Filip        MUKS MDK Śródmieście Wrocław    1997    III
3. Cukrowski Filip        MKS Rokita Brzeg Dolny        1996    II+
4. Czoch Karol            UKS Zadrna Kamienna Góra    1997    III
5. Dadełło Aleksandra        Hetman Dachbud  Wrocław        1998    III
6. Dmochowska Agnieszka        MUKS MDK Śródmieście Wrocław    1999    II
7. Gołaczyńska Paulina        UKS EL TUR Bogatynia        1997    III
8. Grochocińska Urszula        MUKS MDK Śródm. Wrocław        1996    II+
9. Grzesków Adrian        UKS El Tur Bogatynia        1995    II
10.Khamidov Komil         Hetman Dachbud Wrocław        1997    III
11.Kopras Sandra        MUKS MDK Śródmieście Wrocław    1995    III
12.Korpalska Joanna        MUKS MDK Śródmieście Wrocław    1996    II
13.Krepski Artemiusz        ASSz Miedź Legnica        1994    II
14.Kulaś Szymon            MUKS MDK Śródmieście Wrocław    1997    II
15.Kulczycki Krzysztof        MUKS MDK Śródmieście Wrocław    1994    II
16.Lachowicz Judyta          MUKS MDK Śródmieście Wrocław    1996    II
17.Łukasiewicz Aleksander    UKS Błyskawica Legnica        1994    II
18.Malec Robert            ASSz Miedź Legnica        1994    II+
19.Mondrzycki Bartłomiej    MUKS MDK Śródmieście Wrocław    1994    I
20.Stankiewicz Paweł        UKS Baszta Wałbrzych        1995    II
21.Stanowska Klaudia        KSz Polonia Wrocław        1996    II
22.Ślęczka Iwona        MUKS MDK Śródmieście Wrocław    1997    IV
23.Starczewska Dominika        UKS EL TUR Bogatynia        1995    II+
24.Terochin Piotr        ASSz Miedź Legnica        1997    II
25.Wieczorek Bruno        KSz Polonia Wrocław        1996    III
26.Wieczorek Oskar        KSz Polonia Wrocław        1994    I
27.Woźniak Bartosz        KSz Polonia Wrocław        1996    II
28.Zahorska Aleksandra        MOK Głogów            1995    II+
29.Zmarzły Aleksandra        UKS Baszta Wałbrzych        1994    II+
30.Żyła Agata            Hetman Dachbud W-w        1996    II+
UWAGA: w składzie kadry nie ma Karoliny Cheńskiej i Anny Iwanow z powodu objęcia ich szkoleniem centralnym przez PZSzach.
SKŁAD KADRY WOJEWÓDZKIEJ JUNIORÓW W 2006 ROKU:
1.Barburzyńska Magdalena WTSz "Dachbud-Hetman" Wrocław   1993 II
2.Bebel Arkadiusz            UKS Błyskawica Legnica                     1992 I
3.Butkiewicz Łukasz         MUKS MDK Śródmieście Wrocław    1988 k
4.Efinowicz Ewa               KSz Polonia Wrocław                          1992 I
5.Goluch Piotr                  UKS EL TUR Bogatynia                      1992 I
6.Ogonowska Katarzyna  UKS EL TUR Bogatynia                      1991 I
7.Przeździecka Ewa          ASSz Miedź Legnica                            1988 k
8.Szumilas Piotr                ASSz Miedź Legnica                            1992 I
9.Zdziarska Lidia              MUKS MDK Śródmieście Wrocław    1988 I+
UWAGA: w składzie kadry nie ma Elżbiety Nawrot z powodu objęcia jej szkoleniem centralnym przez PZSzach.

 SKŁAD KADRY JUNIORÓW STARSZYCH W 2006 ROKU:
1.Nawrot Anna                KSz Polonia Wrocław                         1990  I++
REZERWA KADRY JUNIORÓW STARSZYCH W 2006 ROKU:
1.Gałażewski Tomasz      UKS EL TUR Bogatynia                      1990 I++
2.Siembab Bartosz          MLKS Zjednoczeni Ścinawka Śr.         1988 k 
W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieścisłości - proszę o kontakt mailowy

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław