Wyniki V GP Głogowa, 21.10.2007

WYNIKI V GRAND PRIX GLOGOWA 21.10.2007 - Runda 9

Tabela turniejowa

Mc Zawodnik              Ro FIDE Klub                   Pkt Sr-Buch. Buch. Progr.

1  POLISZCZUK, OLEG      2219    UKRAINA                8.5     41.0  52.5   43.0
2  SWIATLOWSKI, LUKASZ   2191    ZIELONA GORA           7.5     42.0  55.0   38.0
3  RYDZIK, KAROL         2078    MOK BUDOPROJEKT GLOGOW 7       41.0  53.5   35.0
4  DABROWSKI, GRZEGORZ   2199    LUBSKO                 6       42.0  55.0   36.0
5  BEBEL, ARKADIUSZ      2153    UKS BLYSKAWICA LEGNICA 6       40.5  52.0   34.5
6  HAJNRYCH, JAKUB       1960    LUBIN                  6       39.5  51.0   31.0
7  CZYZ, ANDRZEJ         2048    HETMAN WSCHOWA         6       38.0  49.5   32.0
8  STEPNIAK, PRZEMYSLAW  1949    LUBSKO                 6       35.0  43.5   29.0
9  MALECKI, EUGENIUSZ    2030    HETMAN WSCHOWA         5.5     38.0  49.5   32.5
10 MAJKOWSKI, ANDRZEJ    2002    VITOSILICON ILOWA      5.5     37.5  48.0   30.5
11 ZAHORSKI, PIOTR       2000    MOK BUDOPROJEKT GLOGOW 5.5     37.5  47.5   30.5
12 GLAPA, WITOLD         2000    LESZNO                 5.5     35.0  45.0   26.5
13 PAZDZIOR, JAROSLAW    2110    VIOTOSILICON ILOWA     5.5     34.0  43.5   29.5
14 TRUSEWICZ, JANUSZ     2133    HETMAN WSCHOWA         5.5     33.5  43.0   26.0
15 BEBEL, HUBERT         1800    UKS BLYSKAWICA LEGNICA 5       34.0  43.0   26.5
16 MASLANKA, PIOTR       1800    LEGNICA                5       33.5  42.5   27.0
17 STEPINSKI, STANISLAW  2088    PRZEMKOW               5       32.5  44.0   27.0
18 SZCZEPANSKI, SLAWOMIR 1800    VITOSILICON ILOWA      5       32.0  42.0   24.0
19 RYL, MARIAN           1000    MOK BUDOPROJEKT GLOGOW 5       30.5  38.0   23.0
20 SZCZEPANSKA, JUSTYNA  1800    VITOSILICON ILOWA      5       29.0  38.0   23.0
21 SKALIK, BOHDAN        1800    MOK BUDOPROJEKT GLOGOW 4.5     36.5  45.0   26.5
22 HAJNRYCH, MARIAN      1800    LUBIN                  4.5     33.0  42.0   26.0
23 KACZMARCZYK, JAKUB    1600    LUBIN                  4.5     31.0  41.5   20.0
24 ZAHORSKA, ANIA        1400    MOK BUDOPROJEKT GLOGOW 4.5     29.5  38.0   17.0
25 ZEREBECKI, DAWID      1800    PRZEMKOW               4.5     28.5  37.5   19.0
26 JEMIELEWSKI, PAWEL    1400    HETMAN WSCHOWA         4       32.5  41.0   21.5
27 MYDLOWSKI, PRZEMYSLAW 1400    PRZEMKOW               4       31.5  40.5   19.0
28 RYMARZ, ZENON         1400    POLKOWICE              4       30.5  37.5   19.0
29 ZAHORSKA, OLA         1800    MOK BUDOPROJEKT GLOGOW 4       30.0  38.5   22.5
30 ZAHORSKI, EDWARD      1800    MOK BUDOPROJEKT GLOGOW 4       29.5  39.5   18.0
31 BRYCHCY, PAWEL        1000    HETMAN WSCHOWA         4       24.5  32.0   16.0
32 LAZIKOWSKI, DARIUSZ   1200    POLKOWICE              4       22.0  29.0   13.0
33 BRODOWSKI, ANDRZEJ    1400    MOK BUDOPROJEKT GLOGOW 3.5     29.5  38.5   18.0
34 LAWRYNOWICZ, KAMIL    1000    HETMAN WSCHOWA         3.5     26.5  33.0   15.0
35 SWIGON, ALEKSANDRA    1000    HETMAN WSCHOWA         3       30.0  38.0   20.0
36 FRACKOWIAK, LUKASZ    1000    MOK BUDOPROJEKT GLOGOW 3       27.0  33.5   10.0
37 WALADA, MARCIN        1600    LEGNICA                3       26.0  33.5   17.0
38 MALUSZYCKI, SEBASTIAN 1000    PRZEMKOW               3       26.0  32.5   15.0
39 GLAPA, ANIA           1400    LESZNO                 3       26.0  32.5   13.0
40 GORCZAK, MATEUSZ      1000    HETMAN WSCHOWA         3       24.5  31.0   12.5
41 DRYJA, SZYMON         1400    PRZEMKOW               2       20.0  27.0    6.0
42 BEBEL, AGNIESZKA      1250    UKS BLYSKAWICA LEGNICA 1.5     22.0  29.0    8.0
43 MOLINSKI, DOMINIK     1000    HETMAN WSCHOWA         1.5     21.5  27.5    8.5
44 BRYCHCY, PIOTR        1000    HETMAN WSCHOWA         1.5     20.5  28.0    5.0
Klasyfikacja Generalna

Msc Nazwisko i imię     Klub                      I  II  III   IV   V Suma
1. Rydzik Karol         MOK Budoprojekt Głogów    6 7,5  5,5    7   7   33
2. Brodowski Piotr      Odrodzenie Kożuchów       8 7,5    8  8,5       32
3. Bebel Arkadiusz      UKS Błyskawica Legnica  6,5 6,5    6    6   6   31
4. Trusewicz Janusz     Hetman Wschowa            6 5,5  5,5  6,5 5,5   29
5. Czyż Andrzej         Hetman Wschowa            6 5,5  5,5    5   6   28
6. Stępiński Stanisław  Przemków                  6   5    5    6   5   27
7. Światłowski Lukasz   Zielona Góra                  6  7,5    6 7,5   27
8. Bebel Hubert         UKS Błyskawica Legnica  5,5 4,5  5,5  5,5   5   26
9. Dąbrowski Grzegorz   Lubsko                        7  5,5  7,5   6   26
10.Jemielewski Paweł    Hetman Wschowa            5   5  4,5    6   4 24,5
11. Stępniak Przemysław Lubsko                      6,5  6,5  5,5   6 24,5
12.Pazdzior Jarosław    Vitosilicon Iłowa         7        6  5,5 5,5   24
13.Żerebecki Dawid      SP Przemków               5 4,5    4    5 4,5   23
14.Skalik Bohdan        MOK Budoprojekt Głogów    6   6       5,5 4,5   22
15.Zahorski Piotr       MOK Budoprojekt Głogów        5  4,5    6 5,5   21
16.Brodowski Andrzej    MOK Budoprojekt Głogów    4   6  2,5    4 3,5   20
17.Ryl Marian           MOK Budoprojekt Głogów  4,5 4,5  2,5  3,5   5   20
18.Zahorski Edward      MOK Budoprojekt Głogów    4   4  3,5    4   4 19,5
19.Zahorska Ola         MOK Budoprojekt Głogów        5  5,5    5   4 19,5
20.Rymarz Zenon         Polkowice                   4,5    4  4,5   4   17
21.Hajnrych Jakub       K.S Lubin                          6    5   6   17
22.Frąckowiak Łukasz    MOK Budoprojekt Głogów  3,5 3,5    3  3,5   3 16,5
23.Barański Stanisław                             6 5,5    4          15,5
24.Motyl Piotr                                      5,5  5,5  4,5     15,5
25.Szczepański Sławomir Vitosilicon Iłowa         4        5        5   14
26.Szczepańska Justyna  Vitosilicon Iłowa         4        5        5   14
27.Mydłowski Przemysław Przemków                    3,5    3    3   4 13,5
28.Hajnrych Marian      K.S Lubin                          4    5 4,5 13,5
29.Żywicki Karol        MOK Budoprojekt Głogów  4,5 4,5         4       13
30.Swigoń Grzegorz      Hetman Wschowa          4,5   4    4          12,5
31.Kukła Maciej         EL-TUR SP3 Bogatynia    6,5        6          12,5
32.Walada Mariusz       Legnica                            5    4   3   12
33.Barański Andrzej                               4   4  3,5          11,5
34.Zahorska Ania        MOK Budoprojekt Głogów        3         4 4,5 11,5
35.Małecki Eugeniusz    Hetman Wschowa                          6 5,5 11,5
36.Jankowiak Ireneusz   Polkowice                     5       5,5     10,5
37.Szepe Eryk           Hetman Wschowa              4,5         5      9,5
38.Dryja Szymon         Przemków                  4        2  1,5   2  9,5
39.Zazula Paweł                                   3   3    3             9
40.Kurek Marek          MOK Budoprojekt Głogów        5    4             9
41.Świgoń Aleksandra    Hetman Wschowa              2,5       3,5   3    9
42.Maślanka Piotr       Lubin                                   4   5    9
43.Statucki Maciej                              4,5   4                8,5
44.Kaczmarczyk Jakub    Lubin                                   4 4,5  8,5
45.Poliszczuk Oleg      Ukraina                                   8,5  8,5
46.Krawiec Dominik      Hetman Wschowa            3 4,5                7,5
47.Brychcy Paweł        Hetman Wschowa              1,5         2   4  7,5
48.Zielonka Daria       SP Gaworzyce              4   3                  7
49.Zeluk Karol          MOK Budoprojekt Głogów        3    4             7
50.Klonowski Arkadiusz                              3,5       3,5        7
51.Dryja Piotr          Przemków                6,5                    6,5
52.Budzik Mateusz       MOK Budoprojekt Głogów    4      2,5           6,5
53.Bebel Agnieszka      UKS Błyskawica Legnica             2  2,5 1,5    6
54.Małuszycki Sebastian Przemków                                3   3    6
55.Skorobogaty KrzysztofLegnica                 5,5                    5,5
56.Rusiński Mateusz     Wolsztyn                              5,5      5,5
57.Glapa Witold         Leszno                                    5,5  5,5
58.Majkowski Andrzej    Vitosilicon Iłowa                         5,5  5,5
59.Dryja Przemysław     Przemków                  5                      5
60.Andrysiak Wojciech   Huta Głogów               5                      5
61.Jacukiewicz Mariusz  Magstal Głogów            5                      5
62.Kołodziej Jerzy      Huta Głogów               5                      5
63.Bartosz Ryszard      Głogów                    5                      5
64.Jaworski Mateusz     Hetman Wschowa            5                      5
65.Zarzycki Zbiegniew                                      5             5
66.Walkowiak Karol                                         5             5
67.Superson Dawid       Lubin                                   5        5
68.Rzeszowska AleksandraSP Gaworzyce            2,5   2                4,5
69.Anglart Edward       Wolsztyn                              4,5      4,5
70.Miszczak Mateusz     Góra                                  4,5      4,5
71.Olejniczak Romuald   Hetman Wschowa                        4,5      4,5
72.Weryszko Jan                                   4                      4
73.Wieliczko Daniel                               4                      4
74.Karpiak Jerzy                                  4                      4
75.Zarubajko Piotr                                    4                  4
76.Kurek Sylwester      SP Gaworzyce                  4                  4
77.Danielewski Karol    Lubin                                   4        4
78.Piesiewicz Marek     Góra                                    4        4
79.Więckowski Janusz    Polkowice                               4        4
80.Łazikowski Dariusz   Polkowice                                   4    4
81.Lawrynowicz Kamil    Hetman Wschowa                            3,5  3,5
82.Leśniak Leon         MOK Budoprojekt Głogów    3                      3
83.Pałyga Dawid                                   3                      3
84.Mikołajczak Jan      Hetman Wschowa                          3        3
85.Mazurczak Dawid                                              3        3
86.Gląba Marcin         Góra                                    3        3
87.Glapa Ania           Leszno                                      3    3
88.Górczak Mateusz      Hetman Wschowa                              3    3
89.Kumanowski Michał    Góra                                  2,5      2,5
90.Podeszwa Roman                                 2                      2
91.Strzelczyk Karolina  Głogów                    2                      2
92.Moliński Dominik     Hetman Wschowa                            1,5  1,5
93.Brychcy Piotr        Hetman Wschowa                            1,5  1,5
94.Szulc Piotr                                    1                      1
95.Małuszycki Damian                                       1             1
96.Berestowski Maciej                           0,5                    0,5
97.Daniłowicz Mariusz                                         0,5      0,5
98.Sobolewski Kacper                                  0                  0

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław