IV TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA ZSO KAMIENNA GÓRA, 09.10.2007

M-ce Tyt. Nazwisko Imię Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 III Szpargała, Łukasz 1600 Liceum IIe 6.5 22.50 31.50 6 26.0
2 III Kulpa, Piotr 1600 Liceum IIe 6.5 21.50 29.50 6 26.0
3 III Kochanowski, Łukasz 1600 Gimnazjum  IIIa 5.5 22.00 30.50 5 23.0
4 III Kulpa, Paweł 1600 Liceum IIe 5.0 23.00 32.00 5 25.0
5 IV Wiatrowski, Damian 1400 Gimnazjum  IIIa 5.0 22.50 31.50 5 22.0
6   Wincza, Radosław 1000 Gimnazjum  Id 5.0 19.00 25.50 5 20.0
7   Samek, Wojciech 1000 Gimnazjum  IIIa 5.0 18.00 25.50 4 17.0
8   Sikorski, Mateusz 1000 Liceum  If 5.0 15.50 21.25 5 18.0
9 IV Kopeć, Katarzyna 1250 Gimnazjum  IIIb 4.5 21.50 31.00 4 22.0
10   Noworul, Mateusz 1000 Gimnazjum  Id 4.5 21.00 30.00 4 22.0
11   Łatka, Mateusz 1000 Gimnazjum  Ic 4.5 19.00 28.50 4 17.0
12   Lebda, Anna 1000 Gimnazjum  IIIb 4.5 17.00 24.00 3 16.5
13 IV Kopera, Marek 1400 Gimnazjum  Id 4.0 21.50 31.00 4 20.0
14 III Puterko, Natalia 1400 Liceum  IId 4.0 19.50 27.50 4 16.0
15   Kozielec, Mateusz 1000 Liceum  IIc 4.0 19.00 27.50 4 16.0
16 IV Michałowski, Artur 1400 Gimnazjum  IIIa 4.0 19.00 25.50 3 18.0
17   Błażków, Jarosław 1000 Gimnazjum  IIIa 4.0 16.00 23.00 4 15.0
18   Cecelon, Wojciech 1000 Gimnazjum  Ic 4.0 13.00 19.50 4 12.0
19   Makuch, Michał 1000 Gimnazjum IIIc 3.5 16.50 23.50 3 14.0
20   Porczak, Mateusz 1000 Liceum  IId 3.5 16.00 22.50 3 11.5
21   Maziakowski, Arek 1000 Gimnazjum  IIIb 3.5 13.00 18.50 3 10.5
22   Kuś, Miłosz 1000 Gimnazjum IIIc 3.0 19.50 26.50 2 13.5
23   Skóra, Krystian 1000 Gimnazjum IIc 3.0 18.00 24.50 3 14.0
24   Karczewski, Tomasz 1000 Gimnazjum IIIc 3.0 17.50 24.50 2 15.0
25   Kruczek, Łukasz 1000 Gimnazjum IIIc 3.0 16.50 24.50 3 13.0
26   Skrzypiec, Kacper 1000 Gimnazjum  Id 3.0 14.00 19.50 3 10.0
27   Grzegorz, Orszulak 1000 Gimnazjum  Id 3.0 13.50 19.00 2 10.5
28   Ciesielka, Marcel 1000 Gimnazjum  Ic 3.0 12.50 17.25 2 12.0
29   Sobiechowski, Tomasz 1000 Gimnazjum  Id 2.5 16.50 23.50 1 11.0
30   Marciniec, Ksawery 1000 Liceum  Ib 2.5 16.50 23.00 2 15.0
31   Ścisłowski, Sebastian 1000 Gimnazjum  Id 2.5 14.50 19.75 2 12.0
32   Jarząbkowski, Krzysztof 1000 Liceum  Ib 2.0 17.00 23.25 1 10.0
33   Jasiurkowski, Damian 1000 Liceum IIe 2.0 15.00 21.50 0 6.0
34   Jarząbkowski, Grzegorz 1000 Gimnazjum  IIIa 2.0 14.25 19.50 2 9.0
35   Sobczyk, Sebastian 1000 Gimnazjum  Ic 2.0 14.00 20.00 1 8.5
36   Dąbrowski, Michał 1000 Gimnazjum  IIIc 1.5 13.50 19.50 0 4.0
37   Kula, Maciej 1000 Liceum IIe 1.0 3.00 10.75 1 7.0
38   Sadowski, Paweł 1000 Gimnazjum IIIc 1.0 3.00 9.50 1 7.0
39   Kohut, Krzysztof 1000 Liceum IIe 1.0 2.50 9.75 1 7.0
40   Feszler, Paweł 1000 Gimnazjum IIIc 0.5 3.50 11.00 0 3.0
41   Wypych, Dawid 1000 Gimnazjum  IIIb 0.5 2.50 11.00 0 3.0
42   Sadowski, Piotr 1000 Gimnazjum IIIc 0.0 3.00 10.00 0 0.0
43   Zdanowski, Kamil 1000 Liceum IIe 0.0 0.00 8.00 0 0.0
44   Szandrocha, Mikołaj 1000 Liceum IIe 0.0 0.00 4.50 0 0.0
45   Kohut, Piotr 1000 Liceum IIe 0.0 0.00 4.00 0 0.0
46   Orszulak, Grzegorz 1000 Gimnazjum  Id 0.0 0.00 0.75 0 0.0

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław