Turniej Szachowy z okazj Września Jeleniogórskiego, 22.09.2007

Standings

Place Name                       Rtg  Club            Pkt MBuch Buch Progr.

 1-2  Siembab Bartosz            2210 Radków          7   34.5 45.5 32.5
      Kowalczyk Paweł            2002 Wałbrzych       7   32.0 41.5 30.0
 3-7  Łada Ireneusz              2141 Jelenia Góra    5.5 35.5 46.5 30.0
      Słabicki Andrzej           2037 Nowa Ruda       5.5 34.5 45.0 29.0
      Wltawski Władimir          2260 Jablonec        5.5 34.0 44.5 28.5
      Kmiecik Emilia             1867 Jelenia Góra    5.5 27.5 33.5 25.5
      Patyk Anna                 1777 Wałbrzych       5.5 26.0 33.5 21.5
8-13  Piguła Marek               2141 Świdnica        5   33.0 42.0 24.0
      Kmiecik Wojciech           2036 Jelenia Góra    5   32.0 40.5 24.5
      Rymaszewski Dariusz        2240 Świeradów Zdrój 5   29.5 38.5 20.0
      Jaracz Barbara             2280 Jelenia Góra    5   28.0 35.5 18.0
      Radzicki Wiesław           1980 Chojnów         5   28.0 35.0 22.0
      Kosmala Dominik            1600 Jelenia Góra    5   28.0 34.5 20.0
14-18 Kopal Josef                2276 Jablonec        4.5 33.5 43.0 22.5
      Prokop Jan                 1909 Jablonec        4.5 33.0 40.5 24.5
      Ostrowski Tadeusz          2000 Jelenia Góra    4.5 31.0 40.5 21.5
      Matusz Kazimierz           1600 Jelenia Góra    4.5 28.0 35.5 16.0
      Jankiewicz Romuald         2000 Wykroty         4.5 26.5 33.0 21.5
19-26 Meller Piotr               1800 Lubomierz       4   34.0 44.5 20.0
      Liska Martin               1746 Jablonec        4   31.0 38.0 22.0
      Janus Mieczysław           2000 Wałbrzych       4   29.0 37.5 21.0
      Kosmala Jerzy              1800 Jelenia Góra    4   28.5 36.0 19.0
      Dwilewicz Andrzej          1400 Jelenia Góra    4   26.5 34.0 15.0
      Pudło Jerzy                1800 Chojnów         4   24.5 33.0 12.0
      Muller Marcin              1800 Jelenia Góra    4   24.0 29.5 16.0
      Stoop Jan                  1838 Holandia        4   23.5 33.0 17.0
27-30 Kuntschke Leopold          2000 Chojnów         3.5 32.0 40.0 18.5
      Kobryń Mateusz             1600 Golejów         3.5 30.5 40.0 16.5
      Daleczko Zbigniew          1886 Wałbrzych       3.5 26.0 33.5 14.5
      Wędzicha Andrzej           2000 Jelenia Góra    3.5 24.0 30.0 14.5
31-37 Jaracz Józef               2200 Jelenia Góra    3   29.5 37.0 15.0
      Jodko-Narkiewicz Krzysztof 1000 Wleń            3   28.5 35.5 12.5
      Stafińska Barbara          1400 Wykroty         3   28.0 36.0 16.0
      Iwanicki Jacek             1000 Chojnów         3   25.5 32.5 11.0
      Sarniak Radosław           1400 Jelenia Góra    3   25.5 32.5  9.0
      Wolfram Łukasz             1200 Wykroty         3   25.5 32.0 13.0
      Maksymow Daniel            1000 Jelenia Góra    3   25.0 32.5 13.0
38-40 Jodko-Narkiewicz Jan       1000 Wleń            2   26.0 31.5  8.0
      Dwilewicz Agata            1400 Jelenia Góra    2   23.0 28.5  6.0
      Dwilewicz Katarzyna        1600 Jelenia Góra    2   21.5 29.0 10.0
 41   Paralusz Tobiasz           1200 Wykroty         1   25.0 32.0  5.0

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław