ACTIV MUKS-Tour

Activ MUKS Tour, MDK Śródmieście Wrocław - Turniej zaliczany do klasyfikacji cyklu MUKS-Tour
Strona główna

Wyniki końcowe - runda 7

M-ceNrTyt.Nazwisko ImięFed.EloRankPkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
11IIDowgird, FilipPOL192919296.525.0034.50627.5
216IIKulczycki, KrzysztofPOL018006.023.0032.50626.0
36II+Woźniak, BartoszPOL177717775.524.0031.50523.5
414IIChmielewski, JakubPOL018005.518.0026.50520.5
58II+Ratajczyk, RafałPOL165416545.020.5028.50523.0
611ICheńska, KarolinaPOL018005.019.5027.00520.0
72IIKhamidov, KomilPOL186318635.019.5026.00517.0
84IIKulaś, SzymonPOL181718174.523.0033.00422.5
99IIWoźniak, GrzegorzPOL157515754.522.0031.00421.5
105II+Mikolajczyk, PiotrPOL181218124.521.5030.50418.5
1112ILachowicz, JudytaPOL018004.519.5029.00419.5
1210IIWolska, MartaPOL156515654.517.5025.00419.5
1313IIAdamczyk, HubertPOL018004.517.5024.50418.0
143IIDadełło, KrzysztofPOL183518354.022.0031.50419.0
157IIKubica, MichałPOL167716774.020.5029.50418.0
1615IIOszczanowski, WitoldPOL018004.019.5027.50417.0
1723IIILachowicz, DominikPOL016004.019.0024.50417.0
1819II+Dadełło, AleksandraPOL016004.018.5026.00416.0
1922IIDmochowska, AgnieszkaPOL016004.017.5024.50416.0
2026IIIKrystecki, KonradPOL016004.017.5024.50414.0
2127IIIBronsztejn, WojciechPOL016004.017.5024.00413.0
2232IVWalkowiak, MaciekPOL014004.016.5021.50415.0
2318II+Żyła, AgataPOL016003.520.0027.50317.0
2424IIIPiotrowski, PrzemysławPiot016003.519.0028.00215.5
2517IIDzikowski, MichałPOL018003.518.5026.00315.5
2640IVRudowski, JanPOL014003.513.5018.00311.5
2737IVCzerwiński, KacperPOL014003.018.5025.50312.0
2835IVFuchsig, KonradPOL014003.017.5024.00312.0
2939IVKotłowski-Karaśkiewicz, MaciejPOL014003.017.0024.50311.0
3028IIIMaślanka, MartaPOL014003.017.0024.00311.0
3141IVŁasek, PiotrPOL014003.016.5021.50310.0
3243IVBorodziuk, AleksandraPOL012503.015.5021.50311.0
3334IVRzepecki, MateuszPOL014003.015.5021.5028.0
3420IIKopras, SandraPOL016003.015.0020.50310.0
3538IVNowakowski, ArturPOL014003.014.5019.50311.0
3636IVLachowicz, KrzysztofPOL014003.014.5019.5026.0
3730IIISzmigielska, AnnaPOL014003.013.5018.5037.0
3842IVRzepecka, AgnieszkaPOL014003.012.0017.0039.0
3925IIIWach, MaksymilianPOL016002.020.0026.00212.0
4033IVLudmann, MichałPOL014002.018.0024.50210.0
4121IISękowska, HelenaPOL016002.016.0022.00212.0
4231IVParadowski, KordianPOL014002.014.5020.5028.0
4347VFleischer, DawidPOL012002.014.0019.50110.0
4444VWilczak, MichałPOL012001.512.0016.5005.5
4529IIIŻółkiewska, AleksandraPOL014001.014.0020.0011.0
4646 Wilczak, RafałPOL010001.013.5018.5006.0
4745VLudwig, MateuszPOL012001.010.0017.0005.0

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław