Wyniki IV GP Głogowa, 16.09.2007

WYNIKI IV GRAND PRIX GŁOGOWA W SZACHACH 16.09.2007

Tabela turniejowa

Mc Zawodnik              Ro FIDE Klub                    Pkt Sr-Buch. Buch. Progr.

1  BRODOWSKI, PIOTR      2365    ODRODZENIE KOZUCHOW     8.5     40.0  52.5   44.5
2  DABROWSKI, GRZEGORZ   2194    LUBSKO                  7.5     41.0  53.5   38.0
3  RYDZIK, KAROL         2078    MOK BUDOPROJEKT GLOGOW  7       36.0  46.5   35.0
4  TRUSEWICZ, JANUSZ     2133    HETMAN WSCHOWA          6.5     37.5  49.5   31.0
5  SWIATLOWSKI, LUKASZ   2191    ZIELONA GORA            6       43.0  56.0   33.5
6  BEBEL, ARKADIUSZ      2142    UKS BLYSKAWWICA LEGNICA 6       39.0  49.0   34.5
7  MALECKI, EUGENIUSZ    2030    HETMAN WSCHOWA          6       36.0  45.0   31.0
8  STEPINSKI, STANISLAW  2088    PRZEMKOW                6       35.0  45.0   30.0
9  ZAHORSKI, PIOTR       2100    MOK BUDOPROJEKT GLOGOW  6       34.5  46.0   32.0
10 JEMIELEWSKI, PAWEL    1400    HETMAN WSCHOWA          6       33.5  43.5   27.0
11 RUSINSKI, MATEUSZ     1800    WOLSZTYN                5.5     39.0  50.5   30.5
12 SKALIK, BOHDAN        1800    MOK BUDOPROJEKT GLOGOW  5.5     37.5  47.0   30.0
13 PAZDZIOR, JAROSLAW    2158    VITISILICON ILOWA       5.5     37.0  47.0   31.0
14 BEBEL, HUBERT         1800    UKS BLYSKAWICA LEGNICA  5.5     36.0  45.5   30.5
15 JANKOWIAK, IRENEUSZ   1800    POLKOWICE               5.5     35.0  44.5   29.5
16 STEPNIAK, PRZEMYSLAW  1949    LUBSKO                  5.5     34.5  45.0   28.5
17 CZYZ, ANDRZEJ         2048    HETMAN WSCHOWA          5       40.0  52.5   31.0
18 HAJNRYCH, MARIAN      1800    LUBIN                   5       35.0  42.5   26.0
19 HAJNRYCH, JAKUB       1943    LUBIN                   5       34.0  45.0   24.0
20 ZAHORSKA, OLA         1800    MOK BUDOPROJEKT GLOGOW  5       31.5  42.5   24.5
21 SZEPE, ERYK           1600    HETMAN WSCHOWA          5       31.5  42.5   24.0
22 ZEREBECKI, DAWID      1600    PRZEMKOW                5       29.0  37.0   21.0
23 SUPERSON, DAWID       1600    LUBIN                   5       26.5  33.5   18.0
24 ANGLART, EDWARD       1905    WOLSZTYN                4.5     34.5  44.0   25.0
25 MISZCZAK, MATEUSZ     1800    GORA                    4.5     34.0  44.0   25.0
26 RYMARZ, ZENON         1400    POLKOWICE               4.5     32.5  41.5   22.5
27 OLEJNICZAK, ROMUALD   1800    HETMAN WSCHOWA          4.5     32.0  41.5   23.5
28 MOTYL, PIOTR          1400    POLKOWICE               4.5     28.5  36.5   18.5
29 DANIELEWSKI, KAROL    1600    LUBIN                   4       35.5  45.5   25.0
30 PIESIEWICZ, MAREK     1400    GORA                    4       33.0  42.5   23.0
31 ZYWICKI, KAROL        1000    MOK BUDOPROJEKT GLOGOW  4       32.0  39.5   21.0
32 WALADA, MARCIN        1600    LUBIN                   4       31.5  41.0   19.0
33 KACZMARCZYK, JAKUB    1200                            4       30.5  39.0   17.5
34 MASLANKA, PIOTR       1800    LUBIN                   4       29.5  38.5   21.0
35 WIECKOWSKI, JANUSZ    1000    POLKOWICE               4       29.0  36.0   20.0
36 BRODOWSKI, ANDRZEJ    1400    MOK BUDOPROJEKT GLOGOW  4       28.5  37.0   19.0
37 ZAHORSKA, ANNA        1300    MOK BUDOPROJEKT GLOGOW  4       26.5  33.5   15.5
38 ZAHORSKI, EDWARD      1800    MOK BUDOPROJEKT GLOGOW  4       26.0  33.0   18.5
39 FRACKOWIAK, PIOTR     1000    MOK BUDOPROJEKT GLOGOW  3.5     32.0  41.0   19.0
40 SWIGON, ALEKSANDRA    1000    HETMAN WSCHOWA          3.5     29.5  38.5   19.5
41 RYL, MARIAN           1000    MOK BUDOPROJEKT GLOGOW  3.5     25.0  31.5   14.0
42 KLONOWSKI, ARKADIUSZ  1000    HETMAN WSCHOWA          3.5     25.0  31.5   11.0
43 MYDLOWSKI, PREMYSLAW  1400    PRZEMKOW                3       29.0  38.5   17.0
44 MIKOLAJCZAK, JAN      1400    HETMAN WSCHOWA          3       29.0  37.0   15.0
45 MALUSZYCKI, SEBASTIAN 1000    PRZEMKOW                3       25.0  31.0   14.0
46 MAZURCZAK, DAWID      1000                            3       23.5  29.5    9.0
47 GLABA, MARCIN         1000    GORA                    3       20.5  25.0    9.0
48 BEBEL, AGNIESZKA      1250    UKS BLYSKAWICA LEGNICA  2.5     24.0  29.5   10.5
49 KUMANOWSKI, MICHAL    1000    GORA                    2.5     18.5  23.5    9.0
50 BRYCHCY, PAWEL        1000    HETMAN WSCHOWA          2       27.0  35.0   11.0
51 DRYJA, SZYMON         1400    PRZEMKOW                1.5     25.5  32.0   10.5
52 DANILOWICZ, MARIUSZ   1000                            0.5     21.5  28.0    2.5

Klasyfikacja generalna

1.	Brodowski Piotr 	32
2.	Rydzik Karol		26
3.	Bebel Arkadiusz		25
5.	Trusewicz Janusz 	23,5
4.	Czyż Andrzej		22
6.	Stępiński Stanisław	22
8.	Bebel Hubert 		21
9.	Jemielewski Paweł	20,5
16.	Dąbrowski Grzegorz	20
11.	Światłowski Lukasz	19,5
10.	Żerebecki Dawid		18,5
12.	Pazdzior Jarosław 	18,5
13.	 Stępniak Przemysław	18,5
18.	Skalik Bohdan		17,5
14.	Brodowski Andrzej	16,5
7.	Barański Stanisław	15,5
20.	Zahorski Edward		15,5
22.	Motyl Piotr		15,5
23.	Zahorska Ola		15,5
25.	Zahorski Piotr		15,5
19.	Ryl Marian		15
24.	Frąckowiak Łukasz	13,5
26.	Żywicki Karol		13
32.	Rymarz Zenon		13
15.	Swigoń Grzegorz		12,5
17.	Kukła Maciej		12,5
21.	Barański Andrzej	11,5
40.	Hajnrych Jakub		11
48.	Jankowiak Ireneusz	10,5
38.	Mydłowski Przemysław	9,5
53.	Szepe Eryk		9,5
27.	Zazula Paweł		9
28.	Kurek Marek 		9
29.	Szczepański Sławomir	9
30.	Szczepańska Justyna 	9
51.	Walada Mariusz		9
59.	Hajnrych Marian		9
31.	Statucki Maciej		8,5
33.	Krawiec Dominik		7,5
39.	Dryja Szymon		7,5
34.	Zielonka Daria		7
35.	Zeluk Karol		7
60.	Klonowski Arkadiusz	7
63.	Zahorska Ania 		7
36.	Dryja Piotr		6,5
37.	Budzik Mateusz		6,5
64.	Świgoń Aleksandra 	6
73.	Małecki Eugeniusz	6
41.	Skorobogaty Krzysztof	5,5
74.	Rusiński Mateusz	5,5
42.	Dryja Przemysław	5
43.	Andrysiak Wojciech	5
44.	Jacukiewicz Mariusz	5
45.	Kołodziej Jerzy		5
46.	Bartosz Ryszard		5
47.	Jaworski Mateusz	5
49.	Zarzycki Zbiegniew	5
50.	Walkowiak Karol 	5
75.	Superson Dawid		5
52.	Rzeszowska Aleksandra	4,5
67.	Bebel Agnieszka 	4,5
76.	Anglart Edward		4,5
77.	Miszczak Mateusz	4,5
78.	Olejniczak Romuald	4,5
54.	Weryszko Jan		4
55.	Wieliczko Daniel	4
56.	Karpiak Jerzy		4
57.	Zarubajko Piotr		4
58.	Kurek Sylwester		4
79.	Danielewski Karol	4
80.	Piesiewicz Marek	4
81.	Kaczmarczyk Jakub	4
82.	Maślanka Piotr		4
83. 	Więckowski Janusz	4
68.	Brychcy Paweł		3,5
61.	Leśniak Leon		3
62.	Pałyga Dawid		3
84.	Mikołajczak Jan		3
85.	Małuszycki Sebastian	3
86.	Mazurczak Dawid		3
87.	Gląba Marcin		3
88.	Kumanowski Michał	2,5
65.	Podeszwa Roman		2
66.	Strzelczyk Karolina 	2
69.	Szulc Piotr		1
70.	Małuszycki Damian	1
71.	Berestowski Maciej	0,5
89. 	Daniłowicz Mariusz	0,5
72.	Sobolewski Kacper	0

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław