Karkonoski Turniej Szachowy OPEN ROTARY 2007

Karkonoski Turniej Szachowy OPEN ROTARY 2007

Karpacz 2007-04-28/2007-04-29

Wyniki końcowe - runda 9

M-ceTyt.Nazwisko ImięRankKlubPkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
1ISzumilas, Piotr2045Miedź Legnica7.041.0052.00640.5
2kPolishchuk, Oleg2196Lwów7.039.0049.50737.0
3mJasik, Krzysztof2310BKSz Prokonex Brzeg6.542.0053.00636.0
4kKopeć, Mariusz2143KS Polanica Zdrój6.540.5051.50534.5
5kKowalak, Piotr2191Miedź Legnica6.535.5046.50631.5
6FMMarkiewicz, Jacek2307Hetman Szopienice6.036.0046.50528.0
7kŁada, Ireneusz2141Finepharm Jelenia Góra6.033.0043.50628.0
8 Nowaczyński, Maciej2113DR. LASKER 1861 KSK6.030.0038.50622.0
9I+Kowalczyk, Paweł1980UKS Baszta Wałbrzych5.539.5049.00431.5
10ILipień, Wiesław2100Debiut Przedwojów5.539.0049.50532.0
11I+Szumilas, Paweł2127Miedź Legnica5.537.0048.50431.5
12INajdzionek, Bolesław2013Lwówek Śląski5.535.0045.50526.5
13IIPatera, Michał1823Miedź Legnica5.533.5042.50525.5
14IIGrześków, Adrian1800UKS EL-TUR Bogatynia5.036.0045.00525.0
15IStankiewicz, Paweł1707UKS Baszta Wałbrzych5.033.5043.50523.0
16IINowakowski, Andrzej1800Lwówek Śląski5.033.5043.00527.0
17 Koza, Kazimierz1000Jelenia Góra5.033.5043.00523.0
18IIDaleczko, Zbigniew1886Hetman Wałbrzych5.030.5038.00523.0
19mBalkiewicz, Elżbieta2131Ogniwo Legnica4.536.5047.50427.0
20INowak, Danuta1800Polonia Wrocław4.536.0045.50422.0
21IStarczewska, Dominika1754UKS EL-TUR Bogatynia4.536.0045.00427.0
22IMalec, Robert1869Miedź Legnica4.533.0042.00425.0
23IIGałka, Kazimierz1884Start Simet Jelenia Góra4.036.0044.00326.5
24IIMuller, Marcin1728Start Simet Jelenia Góra4.032.5041.50421.0
25IIZatylny, Jan1791Start Simet Jelenia Góra4.030.0037.50320.5
26 Urbanek, Janusz1000Karpacz4.028.0034.00320.0
27 Sarnowski, Ryszard1477Start Simet Jelenia Góra4.027.5036.50317.5
28 Kucfir, Olga1800Miedź Legnica4.027.0034.50318.5
29IVŁopuch, Mariusz1400UKS EL-TUR Bogatynia4.025.5032.50417.0
30IIIMalec, Tomasz1600Miedź Legnica4.024.5032.00316.0
31IIŁopuch, Damian1800UKS EL-TUR Bogatynia4.023.5031.00418.0
32IIIKaźmierowski, Maciej1600UKS EL-TUR Bogatynia3.530.5036.50317.0
33IIKrepski, Artemiusz1675Miedź Legnica3.529.0036.50319.5
34IVSzczęśniak, Michał1400Wałbrzych3.028.5036.00212.0
35 Konieczny, Andrzej1000Karpacz3.028.5035.00212.0
36 Przybyła, Łukasz1000Karpacz3.025.0030.50213.0
37 Janiszewski, Maciej1000Karpacz2.025.5030.00110.0
38 Felczak, Tomasz1000Karpacz1.024.0030.5005.0
39 Pedryc, Jan1000Karpacz1.020.0026.5007.0

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław