Wyniki Mistrzostw Dolnego Śląska Przedszkolaków 2007

Mistrzostwa Dolnego Śląska Przedszkolaków

CEKDiM - MDK im. M.Kopernika, DZSzach 2007-04-28/2007-04-28
Arbiter: Maciej Cajbel


Wyniki końcowe - runda 7


M-ce Nr Kat. Nazwisko Imię Rank Klub Pkt. MBch. Bch. Prog. L.Z. Trener
1 2 III Dwilewicz, Agata 1400 ASSz Miedź Legnica 6.0 23.00 32.00 26.0 6 Kowalak
2 1 III Grela, Kacper 1600 Bolesławiec 6.0 22.50 31.00 24.0 6 Grela
3 4 IV Bogut, Maksymilian 1400 KS Wielka Pieniawa Polanica Zdrój 5.0 22.50 30.50 22.0 5 Klimowicz
4 3 IV Woźniak, Adam 1400 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5.0 22.00 31.00 23.0 5 Korpalski
5 8 V Dryja, Szymon 1200 Przemków 5.0 21.00 29.00 21.0 5 Dryja
6 6 V Skop, Oskar 1200 KS Wielka Pieniawa Polanica Zdrój 5.0 19.00 27.00 20.0 5 Klimowicz
7 35
Szpila, Jakub 1000 DachBud Hetman Wrocław 4.5 22.50 32.00 20.0 4 Łaszkiewicz
8 5 V Gajdamowicz, Adrian 1200 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4.5 21.00 30.00 20.0 4 Korpalski
9 16
Chwalińska, Aleksandra 1000
4.5 21.00 29.50 18.5 4 Orzechowski
10 15
Borowski, Paweł 1000 UKS Gigant 4.5 16.00 22.50 16.5 4 Niemiec
11 11
Dynowski, Karol 1000 ASSz Miedź Legnica 4.5 14.00 20.00 14.5 4 Kowalak
12 26
Wilczyńska, Julia 1000 Goniec Żarów 4.0 20.00 27.50 16.0 4 Bieszczad
13 34
Litwa, Aleksander 1000
4.0 18.50 24.50 16.5 3
14 24
Serwatyński, Nikodem 1000 ASSz Miedź Legnica 4.0 16.00 23.00 14.0 4 Kowalak
15 7 V Koza, Jan 1200 KS Polonia Wrocław 4.0 16.00 22.00 15.0 4 Mamczar
16 33
Leib, Dominik 1000 UKS Gigant 3.5 20.50 26.50 16.5 3 Niemiec
17 12
Czyżewski, Michał 1000 ASSz Miedź Legnica 3.5 19.50 27.00 14.0 3 Kowalak
18 20
Dąbrowski, Antoni 1000
3.5 16.50 24.00 13.0 3
19 17
Szydełko, Michał 1000 Ścinawka Średnia 3.5 14.00 20.50 10.5 3 Szydełko
20 28
Korociński, Filip 1000 Legnica 3.5 14.00 20.00 11.0 3
21 23
Wojtczak, Mariusz 1000 ASSz Miedź Legnica 3.0 21.00 28.00 15.0 3 Kowalak
22 10
Łukasiewicz, Krzysztof 1000 UKS Błyskawica Legnica 3.0 20.00 29.00 14.0 3 Łukasiewicz
23 21
Sobczyk, Adam 1000 UKS Błyskawica Legnica 3.0 17.50 24.00 11.5 2 Niemiec
24 9
Jóźwiak, Piotr 1000 ASSz Miedź Legnica 3.0 16.50 24.00 13.0 3 Kowalak
25 30
Augustyniak, Hubert 1000
3.0 16.00 21.50 12.0 2 Orzechowski
26 25
Dondziak, Przemysław 1000 Oleśnica 3.0 15.50 22.00 11.5 2
27 22
Narowski, Sergiusz 1000 ASSz Miedź Legnica 2.5 17.50 24.00 9.0 1 Kowalak
28 36
Nowak, Bartłomiej 1000 UKS Gigant 2.5 15.75 23.25 12.0 2 Niemiec
29 27
Kaczorowski, Szymon 1000 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2.5 15.50 22.00 7.0 0 Krupa
30 19
Wojciechowski, Paweł 1000
2.5 14.50 22.00 8.5 2 Niemiec
31 14
Bujar, Julia 1000 DachBud Hetman Wrocław 2.5 13.50 19.00 7.5 1
32 31
Rusnarczyk, Mikołaj 1000
2.0 15.00 21.00 7.0 0 Niemiec
33 32
Zawadziło, Maciej 1000 UKS Gigant 2.0 13.00 19.50 9.0 1 Niemiec
34 13
Pilecki-Silva, Iwo 1000
2.0 12.50 17.50 7.0 0 Niemiec
35 29
Kowal, Adam 1000
1.5 14.50 20.50 8.0 0 Niemiec
36 18
Hajduk, Julia 1000 ASSz Miedź Legnica 0.0 1.00 1.00 0.0 0 Kowalak

 

{mosimage} 

Normy na kategorię PZSzach


Tyt.Nazwisko ImięKlubNPkt.Rn+1RuzNormaUwagi do normy
V Dryja, Szymon Przemków 7 5.0 1150 1300 IV

Chwalińska, Aleksandra
7 4.5 1050 1150 IV

Wilczyńska, Julia Goniec Żarów 7 4.0 1125 1175 IV

Serwatyński, Nikodem ASSz Miedź Legnica 7 4.0 1050 1100 V

Szpila, Jakub DachBud Hetman Wrocław 7 4.5 1150 1250 V

Litwa, Aleksander
7 4.0 1000 1050 V

Leib, Dominik UKS Gigant 7 3.5 1050 1050 V

Wojtczak, Mariusz ASSz Miedź Legnica 7 3.0 1125 1075 V

Dynowski, Karol ASSz Miedź Legnica 7 4.5 1000 1100 V

Łukasiewicz, Krzysztof UKS Błyskawica Legnica 7 3.0 1100 1050 V

Czyżewski, Michał ASSz Miedź Legnica 7 3.5 1075 1075 V

Dąbrowski, Antoni
7 3.5 1050 1050 V

Borowski, Paweł UKS Gigant 7 4.5 1025 1125 V

{mosimage} 

Ranking PZSzach - runda 7


NrTyt.Nazwisko ImięFed.RankData ur.NPkt.Rn+1Ruz
1 III Grela, Kacper POL 1600 2000-04-05 7 6.0 1250 1500
2 III Dwilewicz, Agata POL 1400 2001-06-23 7 6.0 1275 1525
3 IV Woźniak, Adam POL 1400 2000-01-11 7 5.0 1200 1350
4 IV Bogut, Maksymilian POL 1400 2001-01-07 7 5.0 1225 1375
5 V Gajdamowicz, Adrian POL 1200 2001-08-29 7 4.5 1125 1225
6 V Skop, Oskar POL 1200 2001-04-08 7 5.0 1125 1275
7 V Koza, Jan POL 1200 2000-09-21 7 4.0 1025 1075
8 V Dryja, Szymon POL 1200 2000-06-28 7 5.0 1150 1300
9
Jóźwiak, Piotr POL 1000 2000-08-22 7 3.0 1075 1025
10
Łukasiewicz, Krzysztof POL 1000 2001-10-28 7 3.0 1100 1050
11
Dynowski, Karol POL 1000 2000-10-23 7 4.5 1000 1100
12
Czyżewski, Michał POL 1000 2000-06-15 7 3.5 1075 1075
13
Pilecki-Silva, Iwo POL 1000 2001-09-28 6 1.0 1000 771
14
Bujar, Julia POL 1000 2001-02-03 6 1.5 1000 829
15
Borowski, Paweł POL 1000 2000-03-27 7 4.5 1025 1125
16
Chwalińska, Aleksandra POL 1000 2001-09-01 7 4.5 1050 1150
17
Szydełko, Michał POL 1000 2001-08-06 7 3.5 1000 1000
18
Hajduk, Julia POL 1000 2000-06-13 0 0.0 1000 1000
19
Wojciechowski, Paweł POL 1000 2001-07-18 7 2.5 1075 975
20
Dąbrowski, Antoni POL 1000 2000-02-11 7 3.5 1050 1050
21
Sobczyk, Adam POL 1000 2000-07-18 7 3.0 1050 1000
22
Narowski, Sergiusz POL 1000 2000-06-13 6 1.5 1086 915
23
Wojtczak, Mariusz POL 1000 2000-03-23 7 3.0 1125 1075
24
Serwatyński, Nikodem POL 1000 2000-09-22 7 4.0 1050 1100
25
Dondziak, Przemysław POL 1000 2000-03-17 7 3.0 1075 1025
26
Wilczyńska, Julia POL 1000 2000-08-20 7 4.0 1125 1175
27
Kaczorowski, Szymon POL 1000 2001-06-26 6 1.5 1000 829
28
Korociński, Filip POL 1000 2000-08-27 7 3.5 1000 1000
29
Kowal, Adam POL 1000 2000-10-12 7 1.5 1000 800
30
Augustyniak, Hubert POL 1000 2000-08-11 6 2.0 1029 915
31
Rusnarczyk, Mikołaj POL 1000 2000-06-28 6 1.0 1000 771
32
Zawadziło, Maciej POL 1000 2001-03-07 7 2.0 1025 875
33
Leib, Dominik POL 1000 2000-07-04 7 3.5 1050 1050
34
Litwa, Aleksander POL 1000 2001-06-14 7 4.0 1000 1050
35
Szpila, Jakub POL 1000 2001-07-06 7 4.5 1150 1250
36
Nowak, Bartłomiej POL 1000 2000-01-07 6 1.5 1029 858

{mosimage} 

Tabela turniejowa


NrTyt.Nazwisko ImięRankR1R2R3R4R5R6R7Pkt.M-ce
1 III Grela, Kacper 1600
19b 1
10c 1
4b 1
2c 0
35b 1
8c 1
3b 1
6.0 2
2 III Dwilewicz, Agata 1400
20c 1
9b 1
6c 1
1b 1
5c 1
3b 0
4c 1
6.0 1
3 IV Woźniak, Adam 1400
21b 1
12c 1
8b 1
35c 0
23b 1
2c 1
1c 0
5.0 4
4 IV Bogut, Maksymilian 1400
22c 1
25b 1
1c 0
26b 1
6c 1
5b 1
2b 0
5.0 3
5 V Gajdamowicz, Adrian 1200
23b 1
35c =
16b 1
33c 1
2b 0
4c 0
12b 1
4.5 8
6 V Skop, Oskar 1200
24c 1
32b 1
2b 0
10c 1
4b 0
23c 1
26b 1
5.0 6
7 V Koza, Jan 1200
25b 0
22c 1
24b 1
23c 0
33b 1
26c 0
30b 1
4.0 15
8 V Dryja, Szymon 1200
26c 1
36b 1
3c 0
9b 1
15c 1
1b 0
16c 1
5.0 5
9
Jóźwiak, Piotr 1000
27b 1
2c 0
30b 1
8c 0
24b 0
10c 0
29b 1
3.0 24
10
Łukasiewicz, Krzysztof 1000
28c 1
1b 0
25c 1
6b 0
34c 0
9b 1
15c 0
3.0 22
11
Dynowski, Karol 1000
29b =
16c 0
27b 1
20c 0
22b 1
21c 1
33b 1
4.5 11
12
Czyżewski, Michał 1000
30c 1
3b 0
26c 0
34b =
28c 1
20b 1
5c 0
3.5 17
13
Pilecki-Silva, Iwo 1000
31b =
33c 0
29b =
30c 0
14c 0
25b 0

+1.0
2.0 34
14
Bujar, Julia 1000
32c 0
24b 0
28c 0

+1.0
13b 1
30c 0
27b =
2.5 31
15
Borowski, Paweł 1000
33b =
31c 1
35b 0
21c 1
8b 0
36c 1
10b 1
4.5 10
16
Chwalińska, Aleksandra 1000
34c =
11b 1
5c 0
28b 1
20b 1
35c 1
8b 0
4.5 9
17
Szydełko, Michał 1000
35b 0
23c 0
19b =
27c 1
25b 1
33c 0
22b 1
3.5 19
18
Hajduk, Julia 1000
36c -






0.0 36
19
Wojciechowski, Paweł 1000
1c 0
26b 0
17c =
31b 1
36c 0
29b 1
28c 0
2.5 30
20
Dąbrowski, Antoni 1000
2b 0
27c =
31b 1
11b 1
16c 0
12c 0
36b 1
3.5 18
21
Sobczyk, Adam 1000
3c 0
28b =
36c 1
15b 0
29c 1
11b 0
25c =
3.0 23
22
Narowski, Sergiusz 1000
4b 0
7b 0

+1.0
29c =
11c 0
32b 1
17c 0
2.5 27
23
Wojtczak, Mariusz 1000
5c 0
17b 1
32c 1
7b 1
3c 0
6b 0
24c 0
3.0 21
24
Serwatyński, Nikodem 1000
6b 0
14c 1
7c 0
32b 1
9c 1
34b 0
23b 1
4.0 14
25
Dondziak, Przemysław 1000
7c 1
4c 0
10b 0
36b =
17c 0
13c 1
21b =
3.0 26
26
Wilczyńska, Julia 1000
8b 0
19c 1
12b 1
4c 0
30b 1
7b 1
6c 0
4.0 12
27
Kaczorowski, Szymon 1000
9c 0
20b =
11c 0
17b 0
32c =

+1.0
14c =
2.5 29
28
Korociński, Filip 1000
10b 0
21c =
14b 1
16c 0
12b 0
31c 1
19b 1
3.5 20
29
Kowal, Adam 1000
11c =
34b 0
13c =
22b =
21b 0
19c 0
9c 0
1.5 35
30
Augustyniak, Hubert 1000
12b 0

+1.0
9c 0
13b 1
26c 0
14b 1
7c 0
3.0 25
31
Rusnarczyk, Mikołaj 1000
13c =
15b 0
20c 0
19c 0

+1.0
28b 0
32b =
2.0 32
32
Zawadziło, Maciej 1000
14b 1
6c 0
23b 0
24c 0
27b =
22c 0
31c =
2.0 33
33
Leib, Dominik 1000
15c =
13b 1
34c 1
5b 0
7c 0
17b 1
11c 0
3.5 16
34
Litwa, Aleksander 1000
16b =
29c 1
33b 0
12c =
10b 1
24c 1
35b 0
4.0 13
35
Szpila, Jakub 1000
17c 1
5b =
15c 1
3b 1
1c 0
16b 0
34c 1
4.5 7
36
Nowak, Bartłomiej 1000
18b +
8c 0
21b 0
25c =
19b 1
15b 0
20c 0
2.5 28

 {mosimage}

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław