VII GRAND PRIX KŁODZKA - klasyfikacja po 7 turniejach

VII GRAND PRIX KŁODZKA 2006/07
Klasyfikacja generalna po 7 turniejach: 06.10, 10.11, 08.12.2006 r., 05.01, 09.02, 02.03, 13.04.2007 r.

1.ŁASZEWICZ, Paweł          Giecek Radków               2211   49,5
2.SZYDEŁKO, Marcin          Giecek Radków              1816   39,5
3.SZYDEŁKO, Kazimierz     Giecek Radków               2000   38,0
4.RAKOWIECKI, Andrzej     Sokół Nowa Ruda          2030   36,0
5.DZIECZKANIEC, Piotr     W.Pieniawa Polanica-Z. 1985   36,0
6.SIEMBAB, Bartosz            Giecek Radków              2206   36,0
7.NOWAKOWSKI, Michał   Orlęta Szczytna             1800   35,5
8.TYMCIO, Mariusz              Orlęta Szczytna             1800   33,5
9.MARCJANEK, Łukasz       Orlęta Szczytna             1800   32,5
10.ŁASUT, Paulina                Giecek Radków              1855   31,5
11.WIANECKI, Mateusz      Orlęta Szczytna             1800   30,5
12.MALEWSKA,  Izabela     Sudety Kłodzko             1600  30,0
13.KOLENDO, Jerzy             Sudety Kłodzko            1800   29,5
14.MALEWSKA, Alicja         Sudety Kłodzko            1400   27,5
15.MACHLOWSKI, Sławomir Sudety Kłodzko         2164   27,0
16.KABOT, Tomasz              Sokół Nowa Ruda         1000   25,0
17.KOBA, Maciej                   Sudety Kłodzko            1600   24,0
18.JAWORSKI, Kacper          Orlęta Szczytna            1600   23,5
19.ŁASZEWICZ, Magdalena Giecek Radków            1452   23,0
20.WITEK, Michał                 Orlęta Szczytna            1600   22,5
21.KRUCZYŃSKI, Marek     Giecek Radków            2012   22,5
22.CHĘCIŃSKI, Mateusz      Orlęta Szczytna            1400  22,0
23.CHĘCIŃSKI, Kamil          Orlęta Szczytna            1400  22,0
24.BEDNARSKI, Jerzy          Sudety Kłodzko            1200  22,0
25.GÓRECKI, Janusz             W.Pieniawa Polanica-Z. 1945  21,0
26.DUCH, Robert                   Orlęta Szczytna            1900  20,5
27.ZAGÓRSKI, Tomasz         Orlęta Szczytna            1400  20,0
28.OLESIUK, Krzysztof         Orlęta Szczytna            1400  19,5
29.SZCZUDŁOWSKA,Sylwia Giecek Radków           1000  19,0
30.PĘDRAK, Wojciech            Sudety Kłodzko           1000  19,0
31.ŻYŁA, Patryk                     Sudety Kłodzko            1600  18,0
32.IDZIK, Jakub                      Orlęta Szczytna            1400  17,5
33.KAZIMIERSKI, Bartłomiej Sudety Kłodzko         1400  15,5
34.KAZIMIERSKI, Daniel       Sudety Kłodzko         1000  15,5
35.DRYGALSKI, Jarosław       Orlęta Szczytna           1800  15,5
36.WIĘCŁAWSKA, Urszula    Orlęta Szczytna           1400  14,0
37.MORASIEWICZ, Mieczysław Kudowa-Zdrój        1600  12,5
38.KRUK, Ireneusz                   Wrocław                      1800  
11,5
39.WOSIŃSKI, Łukasz            Giecek Radków           1000  10,5
40.MUZALEWSKI, Sławomir   Ławica                       1000    8,5

Startuje 68 zawodników.
Sędzią Głównym jest Ryszard Łasut.
Ostatnia finałowa runda - 26 maja 2007 r. /sobota/ - godz.10.00, sala Kłodzkiego Ośrodka Kultury.

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław