Wyniki turnieju o Puchar Solidarności Reg. Wałbrzych 1.4.2007 r.

W dniu 1 kwietnia 2007u r. w Zamku Książ rozegrany został II Turniej Szachowy o Puchar "Solidarności" Regionu Wałbrzyskiego.

Wyniki końcowe:

P'15 - rund 9


M-ce Tyt. Nazwisko ImięFed. Rank Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 m Sopur, Lech POL 2372 AZS Łódź 7.5 39.50 51.00 7 39.5
2 k Polishchuk, Oleg UKR 2196 Ukraina 7.0 38.00 49.00 6 38.0
3 I Zieliński, Zbigniew POL 1953 Energetyk Wałbrzych 6.5 39.50 50.50 5 33.5
4 I Hajnrych, Jakub POL 1943 Lubin 6.5 36.00 47.00 5 33.0
5 k Pankiewicz, Tomasz POL 2244 AZS Politechnika Wrocław 6.0 34.50 44.50 5 27.5
6 I+ Szumilas, Paweł POL 2127 Miedź Legnica 6.0 33.50 44.50 6 29.0
7 I Najduk, Jacek POL 2109 Chojnów 5.5 38.50 49.50 5 29.5
8 k Nowak, Ryszard POL 2188 Polonia Wrocław 5.5 36.00 47.00 4 29.5
9 I++ Panbukczijan, Aris POL 2072 Hetman Wałbrzych 5.5 32.50 42.50 5 27.0
10 I Nowak, Danuta POL 1800 Polonia Wrocław 5.5 32.00 38.50 5 26.5
11 k Rychlik, Hanna POL 2040 Hetman Wałbrzych 5.0 39.00 47.00 4 30.5
12 k Rychlik, Piotr POL 2109 Hetman Wałbrzych 5.0 35.50 45.50 4 27.0
13 II Maślanka, Piotr POL 1800 Legnica 5.0 33.00 42.50 5 23.0
14 I Zmarzły, Aleksandra POL 1733 Miedź Legnica 5.0 31.50 39.00 5 22.0
15 II Daleczko, Zbigniew POL 1886 Hetman Wałbrzych 5.0 25.00 32.50 5 22.0
16 I Tusk, Kazimierz POL 1957 Hetman Wałbrzych 4.5 33.00 43.50 4 24.0
17 I Patyk, Anna POL 1777 Hetman Wałbrzych 4.5 30.50 41.00 4 19.0
18 III Małek, Tomasz POL 1600 Legnica 4.5 29.00 36.00 3 19.0
19 II Kacprzak, Robert POL 1842 Hetman Wałbrzych 4.5 27.50 34.50 4 22.0
20 II Jeske, Jerzy POL 1800 Energetyk Wałbrzych 4.0 33.00 43.00 2 20.5
21 IV Kanclerz, Bartłomiej POL 1400 Junior Lubin 4.0 32.50 42.00 4 20.0
22 II Hajnrych, Marian POL 1800 Lubin 4.0 32.00 39.00 3 20.0
23 I Stankiewicz, Paweł POL 1707 Baszta Wałbrzych 4.0 29.00 36.50 4 18.0
24 III Stankiewicz, Artur POL 1600 Baszta Wałbrzych 4.0 27.00 34.00 3 13.0
25   Lemański, Leszek POL 1000 Wałbrzych 4.0 25.00 30.50 3 15.0
26 I Wójcik, Roman POL 1914 Hetman Wałbrzych 3.5 38.00 46.50 2 25.0
27 III Walada, Mariusz POL 1600 Lubin 3.5 31.00 40.00 2 17.0
28 II Listwan, Mateusz POL 1800 Hetman Wałbrzych 3.5 27.50 34.50 3 19.0
29 V Nowak, Maksymilian POL 1200 Hetman Wałbrzych 2.0 28.50 35.00 111.0
30   Konop, Maciej POL 1000 Hetman Wałbrzych 2.0 25.00 30.50 111.0
31   Pradel, Paweł POL 1000 Wałbrzych 1.0 27.50 34.50 09.0

 

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław