Wyniki turnieju Cztery Pory Roku - Wiosna - Książ 25.03.2007

W dniu 25.03.2007 r, w Zamku Książ odbył się pierwszy z czterech zaplanowanych turniejów z cyklu Cztery Pory Roku - Wiosna. Wyniki końcowe:

Pokemonki

 

Wyniki końcowe - runda 6


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 13   Goluch, Przemysław POL 0 1000 5.0 16.00 23.00 5 18.0
2 9   Bukała, Patryk POL 0 1000 5.0 16.00 22.50 5 20.0
3 4   Skop, Oskar POL 0 1000 5.0 15.50 22.50 5 17.0
4 16   Święc, Fabian POL 0 1000 4.0 13.50 20.00 4 18.0
5 5   Czyżewski, Michał POL 0 1000 4.0 13.50 20.00 4 13.0
6 15   Marcyniuk, Artur POL 0 1000 3.5 14.50 21.50 3 13.5
7 7   Dobrzańska, Natalia POL 0 1000 3.5 13.00 19.00 3 13.5
8 19   Matusiewicz, Barbara POL 0 1000 3.5 12.50 19.00 3 9.5
9 20   Parlicka, Aleksandra POL 0 1000 3.5 10.50 17.00 3 12.5
10 2   Marciniak, Mirela POL 0 1000 3.5 10.50 16.00 3 10.5
11 11   Dynowski, Karol POL 0 1000 3.0 13.00 18.50 3 12.0
12 14   Kopeć, Tymoteusz POL 0 1000 3.0 9.50 15.50 3 6.0
13 18   Czoch, Hubert POL 0 1000 2.5 12.00 18.50 2 11.5
14 3   Konop, Maciej POL 0 1000 2.0 12.50 18.50 2 9.0
15 10   Obrzut, Hubert POL 0 1000 2.0 12.00 17.00 2 8.0
16 21   Michalski, Michał POL 0 1000 2.0 11.00 17.50 1 8.0
17 1   Hajduga, Bartłomiej POL 0 1000 2.0 9.00 13.50 1 4.5
18 12   Żurakowski, Bartosz POL 0 1000 1.5 10.00 14.50 1 3.5
19 6   Żurakowski, Michał POL 0 1000 1.5 8.50 13.50 1 5.5
20 17   Jóźwiak, Piotr POL 0 1000 1.0 8.50 13.50 0 2.5
21 8   Serwatyński, Nikodem POL 0 1000 0.0 1.00 1.00 0 0.0

 

 

Pierwszy Krok

Wyniki końcowe - runda 6


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 18   Krzywicka, Ewelina POL 0 1000 5.5 15.50 23.50 5 18.5
2 8 V Nowak, Maksymilian POL 0 1200 5.5 13.00 20.50 5 18.5
3 17   Majerski, Kornel POL 0 1000 4.5 13.50 20.50 4 16.5
4 26   Kopera, Marek POL 0 1000 4.5 12.50 19.00 4 14.5
5 10 V Błażków, Jakub POL 0 1200 4.0 15.50 23.00 4 18.0
6 12 V Stelmasik, Bartosz POL 0 1200 4.0 15.00 21.00 4 17.0
7 13 V Szaynowski, Maciej POL 0 1200 4.0 13.00 19.50 4 15.0
8 5 V Fudali, Kamil POL 0 1200 4.0 10.50 16.00 4 12.0
9 3 V Bieliński, Artur POL 0 1200 4.0 10.00 17.50 4 12.0
10 4 V Dobrzański, Sebastian POL 0 1200 3.5 14.00 21.50 3 15.5
11 9 V Majborski, Michał POL 0 1200 3.5 13.50 21.00 3 13.5
12 6 V Płóciennik, Jakub POL 0 1200 3.5 13.50 20.50 3 12.0
13 16   Grajaszek, Daniel POL 0 1000 3.5 13.00 18.50 3 14.5
14 31   Malarz, Artur POL 0 1000 3.5 11.00 17.00 3 11.0
15 30   Mikusiński, Kuba POL 0 1000 3.5 10.00 15.50 3 10.0
16 1 V Kożuch, Mateusz POL 0 1200 3.0 13.50 21.00 3 9.0
17 14 V Kopeć, Mateusz POL 0 1200 3.0 13.50 18.50 3 12.0
18 2 V Kozak, Wojciech POL 0 1200 3.0 11.50 18.00 2 10.0
19 24   Knefel, Filip POL 0 1000 3.0 9.50 14.00 3 9.0
20 23   Orłowski, Mateusz POL 0 1000 3.0 9.50 13.50 2 7.0
21 34   Olszewska, Aleksandra POL 0 1000 2.5 12.50 19.00 2 9.0
22 15 V Piotrowska, Patrycja POL 0 1100 2.5 11.50 15.50 2 11.0
23 21   Chmielowiec, Karol POL 0 1000 2.5 11.50 15.50 2 9.0
24 28   Turko, Kamil POL 0 1000 2.5 9.00 14.50 2 5.5
25 22   Skrobański, Marcin POL 0 1000 2.0 15.00 22.00 2 11.0
26 20   Pazgan, Eryk POL 0 1000 2.0 12.50 19.00 1 9.0
27 7 V Nowak, Jakub POL 0 1200 2.0 12.50 17.50 2 7.0
28 11 V Lizoń, Filip POL 0 1200 2.0 12.00 18.50 2 10.0
29 19   Matusiewicz, Martyna POL 0 1000 2.0 11.50 15.50 1 6.0
30 29   Kitajewski, Krzysztof POL 0 1000 2.0 9.50 14.00 1 4.5
31 27   Pryda, Artur POL 0 1000 2.0 8.50 13.00 2 3.0
32 33   Kara, Przemysław POL 0 1000 1.5 11.00 16.50 1 4.5
33 35   Korniluk, Lucyna POL 0 1000 1.0 11.00 17.00 0 6.0
34 32   Pasiela, Jan POL 0 1000 0.5 9.00 14.00 0 2.0
35 25   Kurzydło, Anna POL 0 1000 0.0 2.50 2.50 0 0.0

 

Wiosna

 

Wyniki końcowe - runda 6


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 1 I Stankiewicz, Paweł POL 1707 1707 6.0 12.00 18.00 6 21.0
2 3 III Stankiewicz, Artur POL 0 1600 4.5 11.00 17.50 4 17.5
3 8 IV Kondrat, Oktawian POL 0 1400 4.0 13.50 21.50 3 15.0
4 6 IV Wiatrowski, Damian POL 0 1400 3.5 12.50 20.00 3 12.5
5 5 IV Bieliński, Robert POL 0 1400 3.5 9.00 15.50 2 8.5
6 4 III Czoch, Karol POL 0 1600 3.0 13.00 18.00 2 9.0
7 2 III Kochanowski, Łukasz POL 0 1600 2.5 13.00 19.50 1 7.5
8 7 IV Pryda, Bartosz POL 0 1400 2.0 14.00 20.50 1 8.0
9 9 V Madejski, Arkadiusz POL 0 1200 1.0 10.50 16.50 0 6.0

 

 

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław