Zawodnicy zgłoszeni do MPJ, PP 2007

Zawodnicy z klubów dolnośląskich zgłoszeni do MPJ 2007 (do lat 12) i PP 2007 (do lat 10):

Dane finalistów MPJ i PP z woj. Dolnośląskiego

Lp. Data ur. Imię i nazwisko, numer licencji kategoria ranking Klub

CHŁOPCY DO LAT 12, roczniki 1995 – 96
1 17-06-1996 Cukrowski, Filip 01200041 II+ 1781 MKS Rokita Brzeg Dolny
2 01-05-1995 Dadełło Krzysztof 01200027 II 1800 KS Polonia Wrocław
3 10-12-1995 Grześków Adrian 01200030 II 1800 UKS EL – TUR Bogatynia
4 06-03-1995 Stankiewicz Paweł 01200042 I 1707 UKS Baszta Wałbrzych
5 11-04-1996 Wieczorek Bruno 01200016 II 1488 KS Polonia Wrocław
6 31-01-1996 Woźniak Bartosz 01200008 II+ 1812 KS Polonia Wrocław

CHŁOPCY DO LAT 10, roczniki 1997 i młodsze
7 10-06-1997 Brzechffa Szymon 01200048 II+ 1800 MUKS MDK Śródmieście Wrocław
8 12-06-1997 Khamidow Komil 01200011 II 1800 KS Polonia Wrocław
9 15-03-1998 Korpalski Maciej 01200021 II 1800 MUKS MDK Śródmieście Wrocław
10 17-07-1997 Kulaś Szymon 01200001 II 1828 MUKS MDK Śródmieście Wrocław
11 16-09-1998 Piotrowski Przemysław 01200047 III 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław
12 10-02-1997 Terochin Piotr 01200039 II 1800 ASSz Miedź Legnica

DZIEWCZĘTA DO LAT 12, roczniki 1995 – 96
13 02-10-1996 Cheńska Karolina 01200045 I 1800 MUKS MDK Śródmieście Wrocław
14 05-01-1996 Grochocińska, Urszula 01200019 I 1800 KS Polonia Wrocław
15 07-04-1995 Iwanow, Anna 01200026 I++ 1889 KS Polonia Wrocław
16 20-01-1995 Kopras Sandra 01200020 II 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław
17 04-06-1996 Korpalska Joanna 01200022 II 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław
18 25-10-1995 Starczewska Dominika 01200032 I 1776 UKS EL-TUR SP 3 Bogatynia
19 07-05-1995 Zahorska Aleksandra 01200009 II+ 1600 MOK Budoprojekt Głogów
20 23-05-1996 Żyła Agata 01200029 II+ 1600 Hetman Dachbud Wrocław

DZIEWCZĘTA DO LAT 10, roczniki 1997 i młodsze
21 09-02-1998 Dadełło Aleksandra 01200028 II+ 1600 KS Polonia Wrocław
22 18-01-1999 Dmochowska Agnieszka 01200005 II 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław
23 14-07-1999 Dwilewicz Katarzyna 01200007 III 1400 ASSz Miedź Legnica
24 17-02-1997 Gołaczyńska Paulina 01200031 II 1600 UKS EL-TUR SP 3 Bogatynia
25 22-01-1999 Karpińska Wiktoria 01200023 III 1400 MUKS MDK Śródmieście Wrocław
26 24-10-1997 Lachowicz Judyta 01200046 II+ 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław
27 03-07-1997 Lascar Radosława 01200038 III 1400 ASSz Miedź Legnica
28 17-02-1997 Rogacka Natalia 01200013 II 1600 UKS Ogniwo Legnica
29 04-10-1997 Ślęczka Iwona 01200044 III 1400 MUKS MDK Śródmieście Wrocław
30 13-09-1998 Zahorska Anna 01200010 III 1400 MOK Budoprojekt Głogów


Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław