Wyniki Mistrzostw Dolnego Śląska w Blitzu - Dzierżoniów 2006

M-ceTyt,Nazwisko ImięRankIIIIIIPktMBchBchProgL.Z.
1FMKubień, Jerzy22226,56,05,017,567,593,071,017
2kKopeć, Mariusz21615,06,06,517,565,592,571,517
3kŁaszewicz, Paweł22205,06,05,016,068,096,568,015
4FMJanocha, Wiesław22885,55,05,015,570,599,070,015
5mJasik, Krzysztof23165,04,56,015,565,591,565,515
6kŚwierczewski, Marek22085,05,05,015,065,591,564,015
7I++Piguła, Marek20765,05,04,514,558,581,561,514
8IIGulik, Paweł18004,04,05,013,061,083,558,013
9IIGajdecki, Ryszard18004,04,54,513,060,584,056,011
10kStecki, Witold22264,54,04,012,564,589,058,012
11IIIMasło, Sławomir16004,04,04,512,552,073,048,512
12IIParadowski, Paweł18004,54,03,512,054,074,048,011
13IKruczyński, Marek20373,54,04,011,554,577,046,511
14IIKipczak, Jan18004,03,54,011,553,075,544,510
15IIWoszczyński, Sławomir18004,03,54,011,551,570,045,09
16IIMuller, Marcin17043,04,04,011,055,078,046,011
17IIImbór, Dariusz18003,05,03,011,054,074,543,011
18IIJanduła, Mariusz18004,03,04,011,053,573,546,011
19IIGalant, Ireneusz18003,04,04,011,051,570,544,59
20IIKresa, Jarosław18004,04,03,011,050,072,040,510
21IITymcio, Mariusz18003,53,04,010,544,562,033,510
22IIMarcianek, Łukasz18004,03,03,010,046,065,035,59
23IIDudek, Romuald18003,53,03,09,558,580,543,09
24IIDuch, Robert19003,03,03,09,049,069,034,09
25IVCygan, Mirosław14003,03,03,09,047,063,037,08
26IVRak, Andrzej14003,02,03,58,547,065,529,57
27IIListwan, Mateusz18002,03,53,08,546,568,029,58
28IVGaj, Zbigniew14003,03,02,08,049,067,529,08
29IIDranka, Jowita16002,03,03,08,049,066,526,06
30IIGabrysiak, Marian18003,02,03,08,044,560,029,08
31 Wojnowski, Radosław10003,03,02,08,043,057,521,06
32IIIGulik, Michał16003,02,52,07,552,074,030,55
33VMichalak, Mateusz12002,52,03,07,549,068,528,55
34IIJaranowski, Eugeniusz18002,03,02,07,045,062,026,05
35IIIDominik, Ewelina14002,02,03,07,043,058,027,05
36 Kania, Paweł10002,02,01,05,046,061,016,02
37 Gąska, Sylwester10001,01,01,03,047,064,518,00

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław