Mistrzostwa I LO w Świdnicy

Mistrzostwa I LO w Świdnicy

Tabela turniejowa

Rund 9

Mc Zawodnik                  Ro PZSz Klub      Pkt Śr-Buch. Buch. Progr.

1  Słabicki Andrzej,         1990    Kl   IIb  8.5     43.0  54.5   44.0
2  Kaśków Piotr,             1800    Kl   Ib   7.5     40.0  51.5   38.5
3  Chyliński Piotr,          1900    Kl   II c 7.5     39.5  50.5   39.5
4  Bieszczad Dariusz,        1600    Kl   Id   7       38.5  48.5   37.0
5  Dominik Paweł,            1000    Kl   If   6       40.0  51.5   33.0
6  Witko Paweł,              1000    Kl   IIa  6       36.5  46.0   33.0
7  Szpot Michał,             1000    Kl   Ic   6       36.0  45.0   27.0
8  Cecot Krystian,           1000    Kl   IIe  6       35.5  45.5   30.0
9  Dominik Ewelina,          1400    Kl   IIe  6       35.0  46.0   29.0
10 Kaniewski Bartosz,        1000    Kl   IIIb 6       34.0  46.0   31.5
11 Sakowicz Marek,           1000    Kl   IIIa 6       32.5  42.0   28.0
12 Grygas Krystian,          1000    Kl   If   5.5     41.0  53.5   32.0
13 Kaśków Beniamin,          1400    Kl   IIb  5.5     39.5  51.5   32.0
14 Kuska Paweł,              1000    Kl   IIIa 5.5     33.5  45.0   23.5
15 Guzik Paweł,              1000    Kl   Ib   5.5     30.0  38.5   19.5
16 Dybeł Piotr,              1000    Kl   IIf  5       36.0  45.5   29.0
17 Basztura Michał,          1000    Kll   Ic  5       35.0  46.5   27.0
18 Cholewa Kamil,            1000    Kl   IIa  5       34.5  44.0   28.0
19 Czachura Jakub,           1000    Kl   IIa  5       33.5  44.0   26.0
20 Melner Paweł,             1000    Kl   IIb  5       32.5  40.0   26.0
21 Majstrzyk  Wojciech,      1000    Kl   IIa  5       30.5  39.0   21.0
22 Lewandowski Karol,        1000    Kl   IIIa 5       29.0  38.5   19.0
23 Zywer Maciej,             1000    Kl  IIIe  5       28.0  35.5   25.0
24 Kubara Paweł,             1000    KL   IIa  4.5     32.0  41.5   23.0
25 Barycki Łukasz,           1000    Kl   IIIe 4.5     31.0  40.5   23.5
26 Pietruszka Grzegorz,      1000    Kl   If   4.5     27.5  36.0   18.0
27 Sas Dawid,                1000    Kl   IIa  4.5     25.0  32.5   18.0
28 Orzechowski Maciej,       1000    Kl   IIb  4       37.5  48.5   30.0
29 Ciborowski Rafał,         1000    Kl   IIIa 4       35.5  44.5   24.0
30 Dawlewicz Damian,         1000    Kl   IIf  4       34.0  45.5   23.0
31 Broński Mateusz,          1000    Kl   Id   4       32.0  41.5   21.5
32 Trzmiel Jan,              1000    Kl   IIIe 4       30.0  38.5   24.0
33 Zawora Patryk,            1000    Kl  IId   4       30.0  38.5   22.0
34 Troszczyński Dariusz,     1000    Kl   IIIc 4       29.5  38.0   21.0
35 Matysik Mariusz,          1000    Kl   Ie   4       26.5  34.5   18.5
36 Malisz Robert,            1000    Kl   IIf  4       26.0  34.0   16.0
37 Bartkowiak Konrad,        1000    Kl    IIa 4       26.0  34.0   15.0
38 Kobiałka Dariusz,         1000    Kl   IIIc 3.5     31.5  40.5   19.5
39 Rewiński Radosław,        1000    Kl   IIIc 3.5     29.0  36.0   14.5
40 Borodzicz Wojciech,       1000    Kl   IIf  3.5     28.5  37.5   17.5
41 Herba Wojciech,           1000    Kl   If   3.5     26.5  35.5   19.0
42 Mazurkiewicz Przemysław,  1000    Kl   IIc  3.5     25.5  33.5   12.0
43 Tryza Maksymilian,        1000    Kl   Ie   3.5     23.5  31.0   13.0
44 Szczepanik Piotr,         1000    KL   IIc  3       31.0  40.0   21.0
45 Jewstrat Joanna,          1000    Kl   IIIe 3       30.0  37.5   12.0
46 Strugała Tomasz,          1000    Kl   IIIa 3       26.5  34.0   14.0
47 Lema Maksymilian,         1000    Kl  IIf   3       25.5  34.5   10.0
48 Pękała Maciej,            1000    Kl   IIIb 3       25.0  31.0   14.0
49 Strzelecki Rafał,         1000    KL   IIIa 3       24.0  31.5   12.5
50 Krawców Daniel,           1000    Kl   IIa  2.5     26.5  34.0   10.0
51 Gref Rafał,               1000    Kl   IIf  2       25.5  32.0    7.5
52 Szarek Grzegorz,          1000    Kl   IIb  2       23.0  29.5   10.0
53 Łanek Marcin,             1000    Kl   IIf  2       20.5  29.0    8.5

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław