VI Integracyjny Turniej Szachowy o Puchar Marszałka Województwa Dolnośląskiego

VI INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR MARSZAŁKA WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO 2006.06.09 - Runda 7
Tabela turniejowa
Mc Zawodnik             Feder Ro FIDE Ro PZSz Pkt Sr-Buch. Buch. Progr.

1  Jarek, Andrzej                     1800    7       25.0  34.0   28.0
2  Świętalski, PaweŁ                  1400    6       18.0  26.5   22.0
3  Kurek, Adam                        1400    5       22.0  32.0   22.0
4  Drgas, Marlena                     1600    5       22.0  31.0   23.0
5  Ćwikliński, Jacek                  1600    5       21.5  31.5   23.0
6  Ociepka, Krzysztof                 1400    5       19.5  28.5   21.0
7  Twardy, Damian                     1400    5       19.0  28.0   19.0
8  Gontarz, SŁawomir                  1600    5       18.0  26.5   18.0
9  Boese, Artur                       1800    4.5     21.5  29.5   20.5
10 Boese, Andrzej                     1400    4.5     18.0  24.5   16.5
11 Lenarcik, Piotr                    1000    4       22.5  31.5   21.0
12 Żydek, Mariusz                     1400    4       20.5  27.0   19.0
13 Rzepka, Andrzej                    1400    4       20.0  27.5   19.0
14 Muller, Krystian                   1200    4       18.0  26.0   16.0
15 Chyliński, Krzysztof               1000    4       17.5  25.5   17.0
16 Kowalski, RadosŁaw                 1200    4       17.0  22.0   16.0
17 Mańdziuk, Marcin                   1600    4       14.5  20.0   12.0
18 Melnarowicz, Mateusz               1400    3       20.5  28.5   16.0
19 Nowakowski, Tomasz                 1000    3       19.0  26.0   11.0
20 Tuszyński, RafaŁ                   1000    3       18.5  26.0   13.0
21 Ślusarz, Bartosz                   1000    3       18.0  24.5   11.0
22 Jaśkaczek, Marek                   1000    3       17.0  22.0   11.0
23 Trybulski, Łukasz                  1000    3       16.0  22.0   12.0
24 Pawlak, Grzegorz                   1000    3       15.0  22.0   11.0
25 Frankowski, Mateusz                1000    3       15.0  21.5   12.0
26 Nowak, BratumiŁ                    1000    3       15.0  20.0   10.0
27 Hojdus, Andrzej                    1000    3       13.5  22.0   10.0
28 Tarnowski, Juliusz                 1000    3       10.0  15.5    9.0
29 Popiel, Damian                     1000    2.5     13.5  17.5    9.0
30 Gruca, PaweŁ                       1000    2       20.0  28.0   10.0
31 Walicki, Tomasz                    1000    2       13.5  18.0    6.0
32 Hirowicz, Krystyna                 1000    2       13.0  18.0    6.0
33 Matuszewski, Jakub                 1000    1.5     16.0  23.5    6.5
34 Pawul, Aleksander                  1000    1.5     13.5  19.5    2.5
35 Krawczyńska, Magda                 1000    1.5     13.5  18.5    5.0
36 Ragankiewicz, Piotr                1000    0       12.0  17.5    0.0

Tabela kojarzen i rezultatów
Nr  Zawodnik                  Feder Ro FIDE Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1.  Boese, Artur (1)                        4.5  19:W 11:W  7:W  4:L 12:L 10:W  8:D
2.  Drgas, Marlena (2)                      5    20:W 13:W  9:W 24:W  3:L 11:L  7:W
3.  Jarek, Andrzej (3)                      7    21:W 12:W 14:W  5:W  2:W  4:W  9:W
4.  Ćwikliński, Jacek (4)                   5    22:W 15:W 17:W  1:W  9:L  3:L 24:W
5.  Gontarz, SŁawomir (5)                   5    23:W 14:L 19:W  3:L 26:W 16:W 13:W
6.  Mańdziuk, Marcin (6)                    4    24:L 28:L 30:W 25:W 13:L 27:W 32:W
7.  Żydek, Mariusz (7)                      4    25:W 16:W  1:L 15:W 24:L 17:W  2:L
8.  Boese, Andrzej (8)                      4.5  26:W 17:L 24:L 28:W 19:W 15:W  1:D
9.  Kurek, Adam (9)                         5    27:W 18:W  2:L 14:W  4:W 13:W  3:L
10. Melnarowicz, Mateusz (10)               3    28:W 24:L 21:W 17:W 11:L  1:L 14:L
11. Ociepka, Krzysztof (11)                 5    29:W  1:L 22:W 16:W 10:W  2:W 12:L
12. Świętalski, PaweŁ (12)                  6    30:W  3:L 25:W 32:W  1:W 24:W 11:W
13. Rzepka, Andrzej (13)                    4    31:W  2:L 27:W 35:W  6:W  9:L  5:L
14. Twardy, Damian (14)                     5    32:W  5:W  3:L  9:L 27:W 19:W 10:W
15. Kowalski, RadosŁaw (15)                 4    33:W  4:L 31:W  7:L 35:W  8:L 18:W
16. Muller, Krystian (16)                   4    34:W  7:L 28:W 11:L 32:W  5:L 22:W
17. Chyliński, Krzysztof (17)               4    35:W  8:W  4:L 10:L 29:W  7:L 28:W
18. Frankowski, Mateusz (18)                3    36:W  9:L 32:L 26:L 25:W 34:W 15:L
19. Gruca, PaweŁ (19)                       2     1:L 29:W  5:L 34:W  8:L 14:L 35:L
20. Hirowicz, Krystyna (20)                 2     2:L 31:L 35:L 33:W 28:L 23:W 34:L
21. Hojdus, Andrzej (21)                    3     3:L 30:W 10:L 27:L 31:W 28:L 36:W
22. Jaśkaczek, Marek (22)                   3     4:L 33:W 11:L 29:L 36:W 35:W 16:L
23. Krawczyńska, Magda (23)                 1.5   5:L 32:L 34:L 31:D 33:W 20:L 26:L
24. Lenarcik, Piotr (24)                    4     6:W 10:W  8:W  2:L  7:W 12:L  4:L
25. Matuszewski, Jakub (25)                 1.5   7:L 34:W 12:L  6:L 18:L 36:L 30:D
26. Nowak, BratumiŁ (26)                    3     8:L 35:L 33:W 18:W  5:L 29:L 23:W
27. Nowakowski, Tomasz (27)                 3     9:L 36:W 13:L 21:W 14:L  6:L 29:W
28. Ślusarz, Bartosz (28)                   3    10:L  6:W 16:L  8:L 20:W 21:W 17:L
29. Pawlak, Grzegorz (29)                   3    11:L 19:L 36:W 22:W 17:L 26:W 27:L
30. Pawul, Aleksander (30)                  1.5  12:L 21:L  6:L 36:L 34:L 33:W 25:D
31. Popiel, Damian (31)                     2.5  13:L 20:W 15:L 23:D 21:L 32:L 33:W
32. Tuszyński, RafaŁ (32)                   3    14:L 23:W 18:W 12:L 16:L 31:W  6:L
33. Ragankiewicz, Piotr (33)                0    15:L 22:L 26:L 20:L 23:L 30:L 31:L
34. Tarnowski, Juliusz (34)                 3    16:L 25:L 23:W 19:L 30:W 18:L 20:W
35. Trybulski, Łukasz (35)                  3    17:L 26:W 20:W 13:L 15:L 22:L 19:W
36. Walicki, Tomasz (36)                    2    18:L 27:L 29:L 30:W 22:L 25:W 21:L

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław