Otwarte Mistrzostwa Niemiec do lat 8 - Sebnitz 2020 - 3 medale!!!

Wspaniale spisali się zawodnicy z Dolnego Śląska na Mistrzostwach Niemiec do lat 8 w Sebnitz!

122271166 928208567702764 2342198359170568045 n

Złoto w klasysifakcji dziewcząt zdobyła: Michalina Popczyńska (MUKS MDK Śródmieście Wrocław) uzyskując 6pkt z 9 partii!

Srebro w ogólnej klasyfikacji zdobył: Adam Gibała (MUKS MDK Śródmieście Wrocław) uzyskując 7pkt z 9 partii!!!

Srebro w klasyfikacji dziewcząt zdobyła: Kaja Rządkowska (KSz Polonia Wrocław) uzyskując 5,5 pkt z 9 partii!

Bardzo blisko medalu był Wojciech Pelczarski (Hetman Wrocław), którego dopiero porażka w ostatniej rundzie zepchnęła z 1-go miejsca, na pechowe 4.

Ładnie zagrali również:

Remigiusz Trusewicz (Jelonka Jelenia Góra), który zdobywając 5pkt zajął 22 miejsce oraz

Zuzanna Popczyńska (MUKS MDK Śródmieście Wrocław), która zajęła 12 miejsce wśród dziewcząt.

Nasza ekipa zdobyła więc połowę możliwych do zdobycia medali! :)