Mistrzostwa Dolnego Śląska Przedszkolaków, 3.06.2006

W Centrum Edukacji Kulturalnej - MDK im. M. Kopernika odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska Przedszkolaków. Złotymi medalistami zostali Katarzyna Dwilewicz z Jeleniej Góry i Tomasz Wojciechowski z Wrocławia.

Nr  	Przedszkole  	Tyt.  	Nazwisko Imię  	Rank  	Klub  	Data ur.  	Trener
1 	P 48 	IV 	Sękowska, Helena 	1250 	MUKS MDK Śródmieście Wrocław 	1999-02-15 	Dobrowolski
2 	P Wesołe Nutki 	V 	Fiłatiuk, Mikołaj 	1200 	UKS Kopernik 	1999-01-05 	Wolfram
3 		V 	Hajdas, Jakub 	1200 	MDK Krzyki 	2000-04-04 	Towgin
4 		V 	Socha, Kacper 	1200 	Wrocław 	2000-07-12 	Orzechowski
5 		V 	Dwilewicz, Katarzyna 	1100 	Jelenia Góra 	1999-07-14 	Dwilewicz
6 			Miksza, Kacper 	1000 	MDK Krzyki 	1999-04-13 	Towgin
7 			Faustyn, Maciej 	1000 	UKS Kopernik 	1999-05-04 	Wolfram
8 	P 104 		Zaleski, Tomasz 	1000 	UKS Gigant Wrocław 	2000-06-11 	Niemiec
9 	P 41 		Koza, Jan 	1000 	KSz Polonia Wrocław 	2000-09-21 	Mamczar
10 			Chwalińska, Aleksandra 	1000 	UKS Kopernik 	2000-09-01 	
11 			Płóciennik, Jakub 	1000 	ASSz Miedź Legnica 	1999-10-30 	
12 			Jadanowski, Tomasz 	1000 	UKS Szach Mat Syców 	1999-09-30 	Rosiek
13 	SP 1 		Gościński, Ireneusz 	1000 	MUKS MDK Śródmieście Wrocław 	1999-02-02 	A.D.-Żyła
14 			Dwilewicz, Agata 	1000 	Jelenia Góra 	2001-06-23 	Dwilewicz
15 	SP 47 		Laskowski, Michał 	1000 	KSz Polonia Wrocław 	1999-04-01 	Mamczar
16 	P Jadwiżanek 		Wojciechowski, Tomasz 	1000 	MUKS MDK Śródmieście Wrocław 	1999-05-05 	Dobrowolski
17 			Matusiewicz, Martyna 	1000 	ASSz Miedź Legnica 	1999-05-26 	

M-ce  	Nr  	Tyt.  	Nazwisko Imię  	Fed.  	Rank  	Pkt.  	MBch.  	Bch.  	Prog.  	L.Z.  	Norma
1 	5 	V 	Dwilewicz, Katarzyna 	POL 	1100 	5.5 	13.50 	20.00 	20.5 	5 	IV
2 	16 		Wojciechowski, Tomasz 	POL 	1000 	4.5 	14.00 	22.00 	16.5 	4 	V
3 	1 	IV 	Sękowska, Helena 	POL 	1250 	4.5 	12.50 	18.50 	16.5 	4 	
4 	6 		Miksza, Kacper 	POL 	1000 	4.0 	13.00 	20.00 	14.0 	3 	V
5 	8 		Zaleski, Tomasz 	POL 	1000 	4.0 	12.00 	19.00 	13.0 	4 	V
6 	2 	V 	Fiłatiuk, Mikołaj 	POL 	1200 	3.5 	6.00 	12.00 	9.5 	3 	
7 	11 		Płóciennik, Jakub 	POL 	1000 	3.0 	14.00 	21.00 	13.0 	3 	V
8 	14 		Dwilewicz, Agata 	POL 	1000 	3.0 	12.50 	19.00 	8.5 	1 	
9 	13 		Gościński, Ireneusz 	POL 	1000 	3.0 	11.00 	17.00 	8.0 	2 	
10 	3 	V 	Hajdas, Jakub 	POL 	1200 	3.0 	10.00 	15.50 	6.0 	3 	
11 	4 	V 	Socha, Kacper 	POL 	1200 	3.0 	9.50 	14.50 	11.0 	3 	
12 	17 		Matusiewicz, Martyna 	POL 	1000 	2.5 	12.50 	19.50 	12.5 	2 	
13 	9 		Koza, Jan 	POL 	1000 	2.5 	12.00 	16.50 	9.0 	2 	
14 	15 		Laskowski, Michał 	POL 	1000 	2.0 	13.50 	20.50 	10.0 	2 	
15 	12 		Jadanowski, Tomasz 	POL 	1000 	2.0 	13.00 	20.00 	7.0 	1 	
16 	7 		Faustyn, Maciej 	POL 	1000 	2.0 	12.00 	16.50 	4.0 	1 	
17 	10 		Chwalińska, Aleksandra 	POL 	1000 	1.0 	11.00 	17.00 	4.0 	0

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem http://www.szachy.azs.pwr.wroc.pl/przedszkolaki

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław