Medale Dolnoślązaków na MPJ BiS w Rzeszowie!

Mistrzynią Polski w szachach błyskawicznych została Wiktoria Śmietańska (KSz Polonia Wrocław), która w grupie dziewcząt do lat 10 ponownie zdobyła komplet punktów! Wiktoria tym samym wygrała wszystkie partie na MPJ BiS 2019!!!

Medale w szachach błyskawicznych zdobyli również:
D12 Wiktoria Janikowska (KSz Polonia Wrocław) - brąz 10/13 
C18 Szymon Gumularz (KSz Polonia Wrocław) - brąz 9,5/13
C8 Gabriel Karaszewski (KSz Miedź Legnica) - brąz 9/13

Mistrzami Polski w szachach szybkich zostali:
C10 Antoni Komendecki (KSz Miedź Legnica) - 9,5/11
D10 Wiktoria Śmietańska (KSz Polonia Wrocław) - 11/11 !!!
D12 Magdalena Pawicka (KSz Polonia Wrocław) - 10/11


Wicemistrzem Polski w szachach szybkich został:
C18 Szymon Gumularz (KSz Polonia Wrocław) - 8/11

 

Ponadto miejsca w pierwszej dziesiątce w szachach szybkich zajęli:
C8 - Kamil Dobrowolski (MUKS MDK Śródmieście Wrocław) 8/11, 8 msc
C12 - Marek Madej (KSz Polonia Wrocław) 8,5/11, 4 msc
C12 - Piotr Kejna (KSz Miedź Legnica) 8/11, 8 msc
C12 - Błażej Grot (KSz Polonia Wrocław) 8/11, 10 msc
C14 - Jakub Luberański (KSz Polonia Wrocław) 7,5/11, 8 msc
D8 - Michalina Popczyńska (MUKS MDK Śródmieście Wrocław) 8,5/1, 4 msc
D8 - Katarzyna Tkacz (KSz Jelonka Jelenia Góra) 7/11, 8 msc
D10 - Dominika Doskocz (KS AZS Wratislavia) 8/11, 4 msc
D10 - Aleksandra Klintsevich (MUKS MDK Śródmieście Wrocław) 7,5/11, 6 msc
D12 - Wiktoria Janikowska (KSz Polonia Wrocław) 8/11, 4 msc
D12 - Julia Salamon (KSz Miedź Legnica) 7,5/11, 8 msc
D12 - Tatiana Rybka (UKS GIECEK Radków) 7,5/11, 10 msc
D14 - Marta Krzyżosiak (KSz Polonia Wrocław) 7,5/11, 6 msc
D14 - Anna Krzyżosiak (KSz Polonia Wrocław) 7,5/11, 10 msc
D16 - Magdalena Harazińska (KSz Polonia Wrocław) 7,5/11, 4 msc
D16 - Aleksandra Czarniecka (UKS SP3 w Bogatyni) 7/11, 9 msc
D18 - Agata Dwilewicz (KSz Polonia Wrocław) 6,5/11, 9 msc

Miejsca w pierwszej dziesiątce w szachach błyskawicznych:
C8 Kamil Dobrowolski (MUKS MDK Śródmieście Wrocław) - 8 msc
C12 Michał Demski (KSz Polonia Wrocław) - 7 msc
C12 Marek Madej (KSz Polonia Wrocław) - 9 msc
C14 Jakub Luberański (KSz Polonia Wrocław) - 9 msc
D8 Michalina Popczyńska (MUKS MDK Śródmieście Wrocław) - 7 msc
D8 Victoria Talaga -Siekierska (KSz Jelonka Jelenia Góra) - 9 msc
D10 Aleksandra Klinstevich (MUKS MDK Śródmieście Wrocław) - 5 msc
D12 Magdalena Pawicka (KSz Polonia Wrocław) - 4 msc
D12 Julia Salamon (KSz Miedź Legnica) - 5 msc
D14 Anna Krzyżosiak (KSz Polonia Wrocław) - 5 msc
D16 Magdalena Harazińska (KSz Polonia Wrocław) - 4 msc
D16 Aleksandra Czarniecka (UKS SP3 w Bogatyni) - 8 msc
D18 Agata Dwilewicz (KSz Polonia Wrocław) - 6 msc

 

Gratulacje!!!

Jutro Mistrzostwa Polski w blitzu. Trzymamy kciuki za Dolnoślązaków!!!

Strona: mpjbis2019.pl

 

Forum najnowsze posty

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław