MP HDK PCK 2006

W X Jubileuszowych Mistrzostwach Polski Honorowych Dawców Krwi PCK zwyciężył już po raz trzeci z rzędu Ryszard Nowak !!! Gratulujemy

X Mistrzostwa Polski Krwiodawców PCK

Sułów 2006-05-13/2006-05-14
Arbiter: FA Rafał Siwik

Wyniki końcowe - klasyfikacja indywidualna

M-ce Nazwisko Imię Rank Klub HDK Pkt. MBch. Bch. Prog. L.Z.
1 Nowak, Ryszard 2207 Klub HDK PCK im.Marciniaka 9.5 62.50 76.00 62.0 8
2 Pulik, Krzysztof 2155 Klub HDK Elektrownia Kozienice 9.0 61.50 76.50 57.0 9
3 Jurek, Paweł 2177 Klub HDK Centrum Bytom 8.5 62.50 76.50 49.5 7
4 Staszczyk, Waldemar 2044 Górnośląski Okręg HDK 7.5 61.50 76.50 47.5 7
5 Gruszka, Paweł 1000 Klub HDK Polkowice 7.5 50.00 62.50 38.0 6
6 Pankiewicz, Tomasz 2214 Klub HDK MPK Wrocław 7.0 61.50 76.50 44.0 6
7 Górecki, Janusz 1933 Klub HDK-PCK przy UM Kudowa Zdrój 7.0 60.50 75.00 47.0 7
8 Staroń, Jerzy 1800 Klub HDK Elektrownia Kozienice 7.0 59.00 74.00 44.5 6
9 Ilnicki, Paweł 2000 Klub HDK Polkowice 7.0 58.50 70.50 44.0 6
10 Kurtyka, Barbara 1957 Niezrzeszona 7.0 56.50 69.50 43.5 5
11 Chmiel, Piotr 1952 Klub HDK Centrum Bytom 7.0 55.00 67.50 43.5 6
12 Janicki, Jacek 2016 Klub HDK-PCK Dozamel Wrocław 6.5 58.00 72.50 44.0 6
13 Molendzki, Tomasz 2000 Klub HDK-PCK przy UM Kudowa Zdrój 6.5 55.00 67.50 38.0 6
14 Radziun, Jan 2000 Klub HDK PCK BOT Elektrownia Turów 6.5 54.00 65.00 39.5 6
15 Jagieła, Piotr 1952 Klub HDK PCK im.Marciniaka 6.5 54.00 64.50 41.5 5
16 Kibała, Jan 1800 ENEA Oddział Zielona Góra 6.5 53.50 65.50 35.5 6
17 Kaźmierski, Józef 2000 ENEA Oddział Zielona Góra 6.5 47.75 59.25 39.0 5
18 Okienko, Ireneusz 1800 Klub HDK PCK BOT Elektrownia Turów 6.0 61.50 74.50 43.0 6
19 Okoń, Henryk 1800 Klub HDK Praszka 6.0 53.00 64.00 39.0 6
20 Jankowski, Wiesław 2011 Klub HDK Ostaszewo Toruńskie 6.0 50.50 62.00 37.0 6
21 Dudka, Janusz 1800 Górnośląski Okręg HDK 6.0 45.00 56.50 33.0 6
22 Mikołajczyk, Dariusz 1800 Klub HDK MPK Wrocław 5.5 59.00 71.50 42.0 5
23 Oleśko, Mariusz 2000 Klub HDK-PCK przy UM Kudowa Zdrój 5.5 56.50 68.50 38.5 2
24 Bujar, Adam 1800 Klub HDK Kolejarz Wrocław 5.5 53.50 65.00 37.5 5
25 Krzysztofek, Bogusław 1800 Klub HDK-PCK Dozamel Wrocław 5.5 52.50 64.00 36.0 4
26 Pańszczyk, Piotr 1800 Klub HDK Kolejarz Wrocław 5.5 51.00 61.00 32.5 5
27 Bujar, Grażyna 1800 Klub HDK Kolejarz Wrocław 5.5 49.50 62.50 34.5 5
28 Jankowski, Robert 1000 Klub HDK Brylant Stronie Śląskie 5.5 48.00 59.00 31.0 4
29 Michalak, Tadeusz 1000 Klub HDK Centrum Bytom 5.5 48.00 58.50 31.5 5
30 Sulicki, Piotr 1600 Klub HDK Brylant Stronie Śląskie 5.5 47.00 60.50 30.0 5
31 Ignatowski, Mariusz 1400 ENEA Oddział Zielona Góra 5.5 46.00 56.50 30.5 5
32 Augustyniak, Andrzej 1000 Klub HDK Polkowice 5.0 48.50 58.00 29.5 4
33 Pulik, Andrzej 1800 Klub HDK Elektrownia Kozienice 5.0 48.00 58.50 30.5 4
34 Drapała, Ludwik 1000 Klub HDK Brylant Stronie Śląskie 5.0 48.00 58.50 29.0 5
35 Bocheński, Piotr 1000 Klub HDK PCK BOT Elektrownia Turów 5.0 42.50 52.50 27.0 5
36 Dusza, Paweł 1600 Klub HDK PCK im.Marciniaka 4.5 50.50 63.00 27.5 3
37 Habiński, Zygmunt 1600 Miejski Klub HDK Wrocław 4.5 45.00 56.50 28.0 4
38 Karasiewicz, Czesław 1000 Klub HDK Ostaszewo Toruńskie 4.5 44.50 54.00 26.0 4
39 Bagrowski, Zbigniew 1000 MGK HDK PCK Środa Wlkp 4.5 43.50 52.00 26.0 4
40 Karasiewicz, Jan 1000 Klub HDK Ostaszewo Toruńskie 4.5 43.00 52.50 25.0 3
41 Wielewicki, Grzegorz 1000 Klub HDK Ostaszewo Toruńskie (2) 4.5 39.00 48.50 19.5 3
42 Noga, Włodzimierz 1000 Klub HDK Praszka 4.5 33.25 41.25 19.0 4
43 Cygan, Antoni 1000 Klub HDK Kolejarz EKK WAGON Ostrów Wlkp. 4.0 39.00 48.50 22.0 4
44 Stasiak, Bogumił 1000 Klub HDK Krosno Odrzańskie (2) 4.0 37.50 46.00 20.0 1
45 Rompalski, Władysław 1000 Klub HDK Krosno Odrzańskie 3.5 39.00 48.00 22.5 2
46 Paszkowski, Kazimierz 1000 Górnośląski Okręg HDK 3.5 39.00 48.00 21.5 3
47 Borgoń, Andrzej 1000 Klub HDK Praszka 3.5 39.00 48.00 19.5 3
48 Piasecki, Władysław 1000 ENEA Oddział Zielona Góra (2) 3.5 35.50 45.50 16.0 1
49 Sadowski, Władysław 1000 Klub HDK Krosno Odrzańskie 3.0 37.50 48.00 21.0 2
50 Federowicz, Krzysztof 1000 Klub HDK Krosno Odrzańskie 3.0 35.50 45.00 16.5 1
51 Kempa, Mieczysław 1000 MGK HDK PCK Środa Wlkp 3.0 35.00 43.00 16.5 0
52 Mazurek, Jan 1000 Klub HDK MPK Wrocław 2.5 36.00 45.00 10.5 2

  

Wyniki drużynowe

Lp.

Drużyna

SUMA

M-ce

Tyt.

Nazwisko Imię

Pkt.

1 Klub HDK Elektrownia Kozienice 21.0
2 I++ Pulik, Krzysztof 9.0
8 II Staroń, Jerzy 7.0
33 II Pulik, Andrzej 5.0
2 Klub HDK Centrum Bytom 21.0
3 k Jurek, Paweł 8.5
11 I Chmiel, Piotr 7.0
29 Michalak, Tadeusz 5.5
3 Klub HDK PCK im.Marciniaka 20.5
1 k Nowak, Ryszard 9.5
15 I+ Jagieła, Piotr 6.5
36 III Dusza, Paweł 4.5
4 Klub HDK Polkowice 19.5
5 Gruszka, Paweł 7.5
9 I Ilnicki, Paweł7.0
32 Augustyniak, Andrzej 5.0
5 Klub HDK-PCK przy UM Kudowa Zdrój 19.0
7 I Górecki, Janusz 7.0
13 I Molendzki, Tomasz 6.5
23 I Oleśko, Mariusz 5.5
6 ENEA Oddział Zielona Góra 18.5
16 II Kibała, Jan 6.5
17 I Kaźmierski, Józef 6.5
31IVIgnatowski, Mariusz5.5
7Klub HDK PCK BOT Elektrownia Turów17.5
14IRadziun, Jan6.5
18IIOkienko, Ireneusz6.0
35Bocheński, Piotr5.0
8Górnośląski Okręg HDK17.0
4IStaszczyk, Waldemar7.5
21IIDudka, Janusz6.0
46Paszkowski, Kazimierz3.5
9Klub HDK Kolejarz Wrocław16.5
24IIBujar, Adam5.5
26IIPańszczyk, Piotr5.5
27IBujar, Grażyna5.5
10Klub HDK Brylant Stronie Śląskie16.0
28Jankowski, Robert5.5
30IIISulicki, Piotr5.5
34Drapała, Ludwik5.0
11Klub HDK MPK Wrocław15.0
6kPankiewicz, Tomasz7.0
22IIMikołajczyk, Dariusz5.5
52Mazurek, Jan2.5
12Klub HDK Ostaszewo Toruńskie15.0
20IJankowski, Wiesław6.0
38Karasiewicz, Czesław4.5
40Karasiewicz, Jan4.5
13Klub HDK Praszka14.0
19IIOkoń, Henryk6.0
42Noga, Włodzimierz4.5
47Borgoń, Andrzej3.5
14Klub HDK-PCK Dozamel Wrocław12.0
12IJanicki, Jacek6.5
25IIKrzysztofek, Bogusław5.5
15Klub HDK Krosno Odrzańskie9.5
45Rompalski, Władysław3.5
49Sadowski, Władysław3.0
50Federowicz, Krzysztof3.0
16MGK HDK PCK Środa Wlkp7.5
39Bagrowski, Zbigniew4.5
51Kempa, Mieczysław3.0
17Miejski Klub HDK Wrocław4.5
37IIIHabiński, Zygmunt4.5

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław