Turniej o Puchar Przewodniczącej Rady Miejskiej Wałbrzycha

W dniu 13 maja br. w OSK przy SM "Podzamcze" w Wałbrzychu rozegrano X edycję turnieju o Puchar Przewodniczącej Rady Miejskiej Wałbrzycha. Wygrał faworyt mistrz krajowy Jakub Żeberski (Prokonex Brzeg). Szczegółowe wyniki:

Turniej Szachowy o Puchar Przewodniczącej Rady Miejskiej Wałbrzycha 2006
Wałbrzych 2006-05-13
Arbiter: FA Franciszek A. Jankowski

Wyniki końcowe - runda 9 - P'15
 
M-ce Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank Klub Pkt. Uwagi 
1 m Żeberski, Jakub 2422 2422 Prokonex Brzeg 8.5  
2 k Siembab, Bartosz 2203 2203 Zjednoczeni Ścinawka Śr. 7.0 J19 
3 k Kowalczuk, Wojciech 2205 2205 Zebra Jaworzyna Śl. 7.0  
4 I Lipień, Wiesław 2069 2069 Debiut Przedwojów 6.5  
5 I+ Piguła, Marek 2082 2082 EL TUR Bogatynia 6.5 J19 
6 k Łada, Ireneusz 2143 2143 Jelenia Góra 6.0  
7 I Szumilas, Piotr 1967 1967 Miedź Legnica 6.0 J14 
8 I Bebel, Arkadiusz 2005 2005 Błyskawica Legnica 6.0 J14 
9 FM Kot, Jerzy 2289 2289 Polonia Wrocław 6.0  
10 I+ Kowalczyk, Paweł 1970 1970 Baszta Wałbrzych 6.0 J14 
11 I+ Szumilas, Paweł 2145 2145 Miedź Legnica 5.5 J19 
12 I Słabicki, Andrzej 1982 1982 Sokół Nowa Ruda 5.5 J19 
13 I++ Rychlik, Piotr 2103 2103 Hetman Wałbrzych 5.5  
14 k Stecki, Witold 2226 2226 Zebra Jaworzyna Śl. 5.5  
15 II Gałka, Kazimierz 0 1800 Liczyrzepa Jelenia Góra 5.5 N 
16 I++ Panbukczijan, Aris 2075 2075 Hetman Wałbrzych 5.0  
17 k Rychlik, Hanna 1996 1996 Hetman Wałbrzych 5.0 K 
18 II Kacprzak, Robert 0 1800 Hetman Wałbrzych 5.0  
19 I Janus, Mieczysław 0 2000 Hetman Wałbrzych 5.0  
20 II Jeske, Jerzy 0 1800 WOK En Wałbrzych 5.0  
21 II Nawotczyński, Tadeusz 0 1800 WOK En Wałbrzych 5.0  
22 II+ Zmarzły, Aleksandra 0 1600 Baszta Wałbrzych 5.0 KJ14 
23 III Zgorzelski, Oskar 0 1600 Hetman Wałbrzych 5.0 J19 
24 III Szota, Arkadiusz 0 1600 Dwie Wieże Dzierżoniów 5.0  
25 II Kaniewski, Patryk 0 1800 Zjednoczeni Ścinawka Śr. 4.5 J14 
26 II Modzelan, Robert 0 1800 Hetman Wałbrzych 4.5  
27 II Daleczko, Zbigniew 0 1800 Hetman Wałbrzych 4.5  
28 I Zieliński, Zbigniew 1981 1981 RWS Stary Zdrój 4.5  
29 II Kruk, Ireneusz 0 1800 Wrocław 4.5 N 
30 II Bieliński, Kazimierz 1858 1858 WOK En Wałbrzych 4.5 N 
31 I Pyrzyński, Michał 2006 2006 Hetman Wałbrzych 4.5 J19 
32 I Stecko, Artur 0 2000 Liczyrzepa Jelenia Góra 4.5  
33 III Bagniuk, Łukasz 0 1600 Debiut Przedwojów 4.0 J19 
34 II Maślanka, Piotr 0 1800 Legnica 4.0  
35 III Szumilas, Władysław 0 1600 Miedź Legnica 4.0  
36  Utecht, Jarosław 0 1000 Wałbrzych 4.0  
37 IV Wagiel, Michał 0 1400 Zadrna Kamienna Góra 4.0 J14 
38 III Utecht, Karolina 0 1400 Baszta Wałbrzych 4.0 KJ14 
39 III Listwan, Mateusz 0 1600 Hetman Wałbrzych 3.5 J14 
40 IV Skowroński, Wojciech 0 1400 WOK En Wałbrzych 3.5  
41 III Kulpa, Paweł 0 1600 Zadrna Kamienna Góra 3.0 J19 
42 V Kiek, Kacper 0 1200 Hetman Wałbrzych 3.0 J10 
43 IV Skoneczny, Kamil 0 1400 Hetman Wałbrzych 3.0 J14 
44 IV Szymik, Grzegorz 0 1400 Debiut Przedwojów 3.0 J19 
45 V Nowak, Maksymilian 0 1200 Hetman Wałbrzych 3.0 J10 
46 V Kondrat, Oktawian 0 1200 Hetman Wałbrzych 3.0 J10 
47  Piotrowska, Patrycja 0 1000 Sz Społ. Wałbrzych 3.0 KJ10 
48  Bulkiewicz, Kordian 0 1000 WOK En Wałbrzych 2.0 J10 
49 V Bielińskki, Artur 0 1200 WOK En Wałbrzych 2.0 J10 
50  Panbukczijan, Wiktor 0 1000 Wałbrzych 2.0  
51  Słodowicz, Joanna 0 1000 SP 26 Wałbrzych 2.0 KJ10 
52  Parlicka, Aleksandra 0 1000 Sz Społ. Wałbrzych 0.0 KJ10 

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław