TURNIEJ SZACHOWY P15 O MISTRZOSTWO POWIATU KAMIENNA GÓRA 6.05.2006

M-ce	NAZWISKO, Imię                 	Grupa	ELO	Rkng	Klub	∑pkt	M-Buch.	Buch.	Progr.
1	ŁAGOWSKI, Patryk     		2392	2392	HetMaN Szopienice       	8.5	43.5	55.0	43.5
2	WINTER, Jacek        		2130	2130	Debiut Przedwojów       	7	40.5	53.5	38.0
3	RYCHLIK, Piotr       		2103	2103	Hetman Wałbrzych        	7	40.0	52.0	36.0
4	MACIEJEWSKI, Waldemar		2105	2105	Liczyrzepa Jelenia  Góra	6.5	39.0	51.0	36.5
5	JURKOWSKI, Marcin    		2008	2008	Debiut Przedwojów       	6.5	39.0	50.5	33.5
6	KMIECIK, Emilia      	k	1874	1874	Debiut Przedwojów       	6.5	38.5	51.0	34.0
7	KOWALCZUK, Wojciech  		2205	2205	Świdnica                	6	37.5	50.5	30.0
8	PYRZYŃSKI, Michał    	j-18	2006	2006	Hetman Wałbrzych        	6	37.0	49.0	30.0
9	MAKIEJ, Krzysztof    			1000	Liczyrzepa Jel. Góra    	6	36.0	46.5	30.0
10	PIGUŁA, Marek        	j-18	2082	2082	Bogatynia               	6	35.5	48.5	31.5
11	RYCHLIK, Hanna       	k	1982	1982	Hetman Wałbrzych        	5.5	37.5	48.5	31.5
12	GAŁKA, Kazimierz     			1800	Liczyrzepa Jelenia  Góra	5.5	37.0	47.0	29.5
13	JESKE, Jerzy         			1800	Energetyk Wałbrzych     	5.5	36.5	46.0	27.5
14	GÓRECKI, Janusz      		1928	1928	Pieniawa Polanica       	5.5	36.0	47.0	31.0
15	ZIELIŃSKI, Zbigniew  		1981	1981	RWS OBSZAR Stary Zdrój  	5.5	36.0	44.5	30.5
16	BLICHARZ, Grzegorz   			1800	Zadrna Kamienna Góra    	5.5	35.0	44.5	29.5
17	ZIELONKA, Piotr      	j-18		1800	Debiut Przedwojów       	5.5	34.0	45.0	23.5
18	LIPIEŃ, Wiesław      		2069	2069	Debiut Przedwojów       	5.5	34.0	42.5	30.0
19	STECKO, Artur        			2000	Liczyrzepa Jelenia  Góra	5.5	32.5	44.5	25.5
20	MUCHA, Tomasz        			1800	Debiut Przedwojów       	5	38.5	47.0	31.0
21	KACPRZAK, Robert     			1800	Hetman Wałbrzych        	5	37.0	46.0	29.0
22	DALECZKO, Zbigniew   			1800	Hetman Wałbrzych        	5	35.0	44.5	27.0
23	HAŁUBEK, Janusz      			1800	Zadrna Kamienna Góra    	5	35.0	43.5	24.0
24	DESZCZ, Jerzy        			2000	GOK Zgorzelec           	5	33.5	41.5	25.0
25	KOSMALA, Dominik     	j-18		1400	Liczyrzepa Jelenia  Góra	5	32.0	41.5	23.0
26	FORTUNKA, Waldemar   			1800	Wałbrzych               	5	31.5	40.0	25.0
27	WALAS, Aleksandra    	jk-18	1795	1795	Pieniawa Polanica Zdr.  	5	30.0	39.5	27.5
28	SZOTA, Arkadiusz     			1600	Dwie Wieże Dzierżoniów  	5	29.0	37.5	20.0
29	BROSIG, Wojciech     	j-14		1400	Hetman Wałbrzych        	5	28.0	37.0	21.0
30	MAŚLANKA, Piotr      			1800	Legnica                 	4.5	40.5	52.0	31.0
31	MILLER, Marcin       			1800	Liczyrzepa Jelenia  Góra	4.5	35.0	45.5	24.0
32	ŁUKA, Wacław         			1800	Wojcieszów              	4.5	35.0	44.5	24.0
33	SZABLEWSKI, Krzysztof			1800	Kudowa Zdrój            	4.5	32.5	40.5	23.0
34	RAK, Andrzej         			1800	Hetman Wałbrzych        	4.5	30.5	41.5	19.5
35	JANKOWSKI, Franciszek			1800	Hetman Wałbrzych        	4.5	29.5	36.5	20.0
36	ŁUKA, Sławomir       	j-18		1000	Wojcieszów              	4.5	25.5	33.5	17.5
37	PYRZYŃSKI, Marian    			1800	Hetman Wałbrzych        	4	34.0	42.5	25.0
38	ŁUKA, Tadeusz        			1800	Wojcieszów              	4	32.5	39.5	23.0
39	SZPARGAŁA, Łukasz    	j-18		1400	Zadrna Kamienna Góra    	4	31.0	39.0	18.0
40	KULPA, Piotr         	j-18		1400	Zadrna Kamienna Góra    	4	31.0	37.5	19.0
41	WIERSTIUK, Mikołaj   			1400	Zadrna Kamienna Góra    	4	30.5	37.0	20.0
42	MICHAŁOWSKI, Artur   	j-14		1400	Zadrna Kamienna Góra    	4	30.0	37.0	20.0
43	SZYMIK, Grzegorz     	j-18		1400	Debiut                  	4	26.5	34.5	18.0
44	WIATROWSKI, Damian   	j-14		1400	Zadrna Kamienna Góra    	4	26.0	32.0	16.0
45	WAGIEL, Michał       	j-14		1400	Zadrna Kamienna Góra    	4	25.0	31.5	18.0
46	GUZIEWICZ, Wiktoria  	jk-14		1100	Zadrna Kamienna Góra    	4	23.0	30.0	13.0
47	BAGNIUK, Łukasz      	j-18		1600	Debiut Przedwojów       	3.5	33.5	42.5	19.5
48	KULPA, Paweł         	j-18		1600	Zadrna Kamienna Góra    	3.5	31.5	41.0	19.0
49	BORTNOWSKI, Tomasz   	j-18		1400	Kamienna Góra           	3	27.5	35.5	16.0
50	BŁAŻKÓW, Jakub       	j-10		1000	Zadrna Kamienna Góra    	3	26.5	34.0	10.0
51	DOBRZAŃSKI, Sebastian	j-10		1200	Zadrna Kamienna Góra    	3	26.0	33.5	12.0
52	PRYDA, Bartosz       	j-14		1200	Zadrna Kamienna Góra    	3	25.5	31.5	11.0
53	LIZOŃ, Filip         	j-10		1000	Zadrna Kamienna Góra    	3	25.0	32.0	13.0
54	GOŁUCH, Przemysław   	l-10		1000	Lubawka                 	3	24.5	32.0	13.0
55	NOWAK, Maksymilian   	j-10		1200	Hetman Wałbrzych        	3	23.0	29.5	13.0
56	KOŻUCH, Mateusz      	j-10		1200	Zadrna Kamienna Góra    	3	22.0	28.0	8.0
57	ZIELIŃSKA, Magda     	jk-14		1000	GOK Zgorzelec           	2.5	28.0	36.0	16.0
58	KĘDROŃ, Paweł        	j-10		1200	Zadrna Kamienna Góra    	2.5	26.0	33.0	12.5
59	STYRNA, Maciej       	j-10		1000	Zadrna Kamienna Góra    	2.5	24.5	30.0	10.0
60	PRYDA, Artur         	j-10		1000	Zadrna Kamienna Gór     	2	26.5	33.5	12.0
61	JÓZEFOWICZ, Rafał    	j-14		1000	GOK Zgorzelec           	1.5	24.0	30.5	7.0
Grupa: j-10-junior do 10 lat    k-kobieta   jk  juniorka
System szwajcarski, 9 rund, 2x15 minut na partię.  
Sędzia Główny: Stefan Hałubek

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław