Turniej z okazji rocznicy Konstytucji 3 maja

Żarów, 3 maja 2006 r. Wyniki końcowe:
Mc Zawodnik              Ro PZSz Klub                    Pkt Śr-Buch. Buch. Progr.

1  Kaśkow Piotr         1800    Goniec Żarów            8.5     39.5  49.5   42.0
2  Paradowski Paweł     1800    Goniec Żarów             7       40.5  52.5   34.5
3  Kipczak Jan          1800    Goniec Żarów            6.5     41.5  54.5   37.5
4  Modzelan Robert      1800    Hetman Wałbrzych        6.5     39.0  48.0   35.5
5  Rak Andrzej          1400    Hetman Wałbrzych        6       34.5  45.0   28.0
6  Zieliński Zbigniew   1981    RWS Obszar Stary Zdrój  6       34.5  45.0   27.0
7  Bieszczad Dariusz    1600    Goniec Żarów            5.5     37.5  49.5   29.5
8  Pyrzyński Michał     2006    Hetman Wałbrzych        5.5     36.0  48.0   30.0
9  Pyrzyński Marian     1800    Hetman Wałbrzych        5.5     35.5  47.5   31.0
10 Herbut Dariusz       1800    Środa Śląska            5.5     34.5  44.5   29.5
11 Rak Mateusz          1800    Hetman Wałbrzych        5.5     31.0  40.5   28.5
12 Kaniewski Patryk     1800    Boguszów Gorce          5       38.5  51.5   30.0
13 Pluta Edmund         1800    Środa Śląska            5       36.0  46.0   29.0
14 Adamek Artur         1800    Goniec Żarów            5       33.5  43.0   26.0
15 Kruk Ireneusz        1800    Hetman Wałbrzych        5       32.5  40.5   25.0
16 Hernik Zbigniew      1600    Kostrza                 5       31.5  38.5   26.0
17 Garbacz Marcin       1600    Goniec Żarów            5       31.0  39.5   25.5
18 Trzpiot Marcin       1600    Goniec Żarów            4.5     33.5  43.0   25.5
19 Pluta Maciej         1000    Środa Śląska            4.5     33.0  42.0   24.0
20 Daniel Damian        1400    Goniec Żarów            4.5     29.5  36.5   19.0
21 Wilczyńska Beata     1400    Goniec Żarów            4.5     28.5  37.5   19.0
22 Dominik Ewelina      1400    Goniec Żarów            4.5     25.0  33.0   18.5
23 Szota Arkadiusz      1600    Dwie Wieże              4       33.5  43.0   22.0
24 Ryszawy Michał       1600    Goniec Żarów            4       30.5  38.0   20.0
25 Kita Bartosz         1600    Dwie Wieże              4       24.5  30.5   17.0
26 Kaniewski Ryszard    1000    Wałbrzych               3.5     29.0  37.5   18.0
27 Michalak Mateusz     1200    Goniec Żarów            3.5     29.0  37.5   17.0
28 Pulka Katarzyna      1600    MDK Śródmieście Wrocław 3.5     28.5  36.0   15.5
29 Majcher Monika       1250    Goniec Żarów            3.5     28.5  36.0   12.5
30 Kondrat Oktawian     1000    Hetman Wałbrzych        3.5     28.5  35.0   15.5
31 Pałaszewski Jan      1000    Goniec Żarów            3.5     27.5  35.5   17.0
32 Borowski Przemysław  1400    Goniec Żarów            3.5     23.5  32.5   11.0
33 Dominik Marcin       1000    Wierzbna                3       27.0  33.0   10.0
34 Henik Kazimierz      1600    Żarów                   2.5     23.0  31.5   15.0
35 Sołek Agnieszka      1250    Goniec Żarów            2       25.5  31.0    7.0
36 Kresa Jarosław       1800    Dwie Wieże              1.5     14.5  24.0    7.0
37 Sołek Mateusz        1000    Goniec Żarów            1       27.0  35.0    9.0

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław