I Memoriał Jana Zukertorta 29-30.04.2006

I Memoriał Jana Zukertorta - Wrocław 29-30.04.2006 - Round 9

List of Players

No  Name                   Feder Intl Id Loc Id   Rtg  Loc  Sex    Club                         Born        
1.  Nowak, Paweł           PL    I       1986     2116 2116 male   AZS WSB Wrocław              08-08-1986 
2.  Walentukiewicz, Michał PL    I++     1990     2088 2088 male   Hetman Szopienice            01-05-1990 
3.  Januszewski, Tomasz    PL    I+      1991     2035 2035 male   MUKS MDK Śródmieście Wrocław 27-01-1991 
4.  Nawrot, Anna           PL    I++     1989 D   1964 1964 female KKS Polonia Wrocław          18-05-1989 
5.  Mikołajczyk, Piotr     PL    II+     1992 C14 1857 1857 male   MUKS MDK Śródmieście Wrocław 26-06-1992 
6.  Woźniak, Bartosz       PL    II      1996 C11 1838 1838 male   KKS Polonia Wrocław          31-01-1996 
7.  Lasota, Wiktor         PL    II+     1994 C14 1778 1778 male   MUKS MDK Śródmieście Wrocław 13-01-1994 
8.  Ratajczyk, Rafał       PL    II      1993 C14 1666 1666 male   MUKS MDK Śródmieście Wrocław 04-02-1993 
9.  Stankiewicz, Paweł     PL    II+     1995 C11      1800 male   UKS Baszta Wałbrzych         06-03-1995 
10. Cukrowski, Filip       PL    II+     1996 C11      1800 male   Rokita Brzeg Dolny           17-06-1996 
11. Kulczycki, Krzysztof   PL    II      1994 C14      1800 male   MUKS MDK Śródmieście Wrocław 23-08-1994 
12. Pulka, Tomasz          PL    II      1992 C14      1800 male   MUKS MDK Śródmieście Wrocław 16-03-1992 13. Niziński, Kamil        PL    II      1995 C11      1800 male   KKS Polonia Wrocław          06-10-1995 14. Baliński, Damian       PL    II      1989          1800 male   Pogoń Oleśnica               30-05-1989 15. Cheńska, Karolina      PL    I       1996 D11      1800 female MUKS MDK Śródmieście Wrocław 02-10-1996 16. Lachowicz, Judyta      PL    II+     1997 D11      1600 female MUKS MDK Śródmieście Wrocław 24-10-1997 17. Piotrowski, Przemysław PL    III     1998 C8       1600 male   MUKS MDK Śródmieście Wrocław 16-09-1998 18. Lachowicz, Dominik     PL    III     1996 C11      1600 male   MUKS MDK Śródmieście Wrocław 15-03-1996 19. Synowiec, Damian       PL    III     1991          1600 male   MUKS MDK Śródmieście Wrocław 13-04-1991 20. Paradowski, Konrad     PL    III     1991          1600 male   MUKS MDK Śródmieście Wrocław 13-05-1991 21. Kubica, Michał         PL    III     1995 C11      1600 male   MUKS MDK Śródmieście Wrocław 19-03-1995 22. Lamperska, Anna        PL    II      1992 D14      1600 female MUKS MDK Śródmieście Wrocław 15-06-1992 23. Oszczanowski, Witold   PL    III     1996 C11      1600 male   MUKS MDK Śródmieście Wrocław 09-03-1996 24. Nowak, Samuel          PL    III     1986          1600 male   KKS Polonia Wrocław          06-02-1986 25. Pulka, Katarzyna       PL    II      1990 D        1600 male   MUKS MDK Śródmieście Wrocław 13-04-1990 26. Wolska, Marta          PL    II      1994 D14      1600 female Gigant Wrocław               26-07-1994 27. Nowakowski, Artur      PL    IV      1998 C8       1400 male   MDK Krzyki Wrocław           21-04-1998 28. Korpalski, Maciej      PL    IV      1998 C8       1400 male   MUKS MDK Śródmieście Wrocław 15-03-1998 29. Kanicki, Krzysztof     PL    IV      1998 C8       1400 male   Gigant Wrocław               19-03-1998 30. Starostka, Oskar       PL    IV      1992 C14      1400 male   MUKS MDK Śródmieście Wrocław 07-12-1992 31. Gajdamowicz, Partick   PL    V       1997 C11      1200 male   MUKS MDK Śródmieście Wrocław 29-09-1997 32. Lachowicz, Krzysztof   PL    V       1997 C11      1200 male   MUKS MDK Śródmieście Wrocław 24-10-1997 33. Jekiel, Tomasz         PL    V       1994 C14      1200 male   MUKS MDK Śródmieście Wrocław 19-02-1994 34. Paradowski, Kordian    PL    V       1995 C11      1200 male   MUKS MDK Śródmieście Wrocław 22-05-1995 35. Cukrowski, Fabian      PL    V       1998 C8       1200 male   Rokita Brzeg Dolny           01-08-1998 36. Malinowski, Kasper     PL    V       1998 C8       1200 male   MUKS MDK Śródmieście Wrocław 13-03-1998 37. Karpińska, Wiktoria    PL    V       1999 D8       1100 female MUKS MDK Śródmieście Wrocław 22-01-1999 38. Skowroński, Artur      PL    bk      1996 C11      1000 male   Gigant Wrocław               14-03-1996 39. Kapczyński, Daniel     PL    bk      1992 C14      1000 male   Gimnazjum nr 5 Wrocław       10-09-1992 

Standings

Place Name Intl Id Loc Id Rtg Loc Score M-Buch. Buch. Wins Progr. Berg.

1 Walentukiewicz, Michał (2)  I++ 1990          2088 2088   8     42.0 52.0 7 42.0 45.50

2 Nowak, Paweł (1)                  I      1986          2116 2116   7.5 42.5 54.5 7 41.5 43.50

3 Nawrot, Anna (4)                    I++ 1989 D      1964 1964   7     41.5 54.5 7 35.0 40.50

4 Stankiewicz, Paweł (9)         II+   1995 C11            1800   6.5 38.0 50.0 6 33.5 31.50

5 Baliński, Damian (14)           II     1989                    1800   6     40.0 51.5 6 34.0 29.00

6 Mikołajczyk, Piotr (5)               II+  1992 C14 1857 1857  6      39.5 51.5 6 32.0 30.50

7 Januszewski, Tomasz (3)     I+   1991         2035 2035   6      39.5 51.5 6 31.0 30.00

8 Kulczycki, Krzysztof (11)         II    1994 C14           1800   5.5  38.5 50.0 5 30.5 27.00

9 Cukrowski, Filip (10)              II+  1996 C11           1800   5.5  36.0 46.0 5 29.0 23.25

10 Oszczanowski, Witold (23)  III  1996 C11            1600   5.5  33.5 42.5 5 26.0 22.75

11 Woźniak, Bartosz (6)             II   1996 C11 1838 1838   5      38.0 50.0 5 29.0 23.50

12 Pulka, Tomasz (12)              II    1992 C14           1800   5      37.5 48.0 5 28.0 24.00

13 Lasota, Wiktor (7)                 II+  1994 C14 1778 1778   5     36.5 47.5 5 28.0 23.00

14 Cheńska, Karolina (15)       I     1996 D11            1800   5     32.0 41.5 5 26.0 20.00

15 Ratajczyk, Rafał (8)              II    1993 C14  1666 1666   5     31.5 40.5 4 21.5 20.25

16 Synowiec, Damian (19)      III   1991                     1600   5     31.5 38.5 5 25.0 18.00

17 Lachowicz, Judyta (16)        II+ 1997 D11            1600   5     31.0 39.5 5 24.0 19.00

18 Lamperska, Anna (22)         II 1992 D14              1600   5     28.5 38.0 5 22.0 18.00

19 Wolska, Marta (26)                II 1994 D14              1600   4.5  30.0 36.5 4 19.5 14.75

20 Niziński, Kamil (13)               II 1995 C11              1800   4.5  29.5 37.5 4 23.0 15.00

21 Piotrowski, Przemysław (17) III 1998 C8             1600   4.5  29.0 36.5 3 20.0 18.00

22 Paradowski, Kordian (34)      V 1995 C11           1200   4.5  25.0 30.5 3 14.5 9.75

23 Kubica, Michał (21)                 III 1995 C11           1600   4     34.0 45.0 3 22.5 17.00

24 Nowak, Samuel (24)              III 1986                    1600   4     32.0 40.5 4 21.0 14.00

25 Pulka, Katarzyna (25)             II 1990 D                 1600   4     31.0 40.5 3 22.5 17.75

26 Lachowicz, Dominik (18)      III 1996 C11            1600   4     31.0 40.0 4 23.0 14.00

27 Jekiel, Tomasz (33)               V 1994 C14            1200   4     27.5 35.5 3 15.0 10.50

28 Korpalski, Maciej (28)           IV 1998 C8             1400   4      27.0 34.5 4 17.0 11.50

29 Kanicki, Krzysztof (29)           IV 1998 C8             1400   4      27.0 33.5 4 17.0 11.00

30 Paradowski, Konrad (20)     III 1991                    1600   3.5  28.0 36.0 2 19.5 12.50

31 Lachowicz, Krzysztof (32)      V 1997 C11            1200   3.5  26.5 33.5 2 16.5 11.75

32 Cukrowski, Fabian (35)        V 1998 C8               1200   3.5  24.0 32.0 3 14.5 12.75

33 Kapczyński, Daniel (39)       bk 1992 C14           1000   3      31.0 38.5 2 19.0 6.50

34 Nowakowski, Artur (27)        IV 1998 C8              1400   3      26.0 36.0 2 14.0 6.00

35 Malinowski, Kasper (36)      V 1998 C8               1200   3      26.0 32.5 2 12.0 4.50

36 Starostka, Oskar (30)           IV 1992 C14            1400   3      25.5 32.5 3 13.0 8.50

37 Karpińska, Wiktoria (37)      V 1999 D8               1100   3      24.5 31.0 2 12.0 4.00

38 Gajdamowicz, Partick (31)   V 1997 C11            1200   2.5   23.5 29.0 0 10.0 4.25

39 Skowroński, Artur (38)         bk 1996 C11           1000   1.5    26.0 33.0 0 7.5 1.25

Cross Table
No  Name                   Intl Id Loc  Total  1    2    3    4    5    6    7    8    9    
1.  Nowak, Paweł           I       2116 7.5   21:1 10:1  5:1  3:1  2:r  9:1 14:1 11:1  4:0 
2.  Walentukiewicz, Michał I++     2088 8     27:1 11:1  6:1 14:1  1:r  4:1  3:1  5:1  9:r 
3.  Januszewski, Tomasz    I+      2035 6     16:1 12:1 23:1  1:0 14:0 18:1  2:0 19:1 11:1 
4.  Nawrot, Anna           I++     1964 7     22:1 15:1  9:1  5:0  7:1  2:0 10:1 14:1  1:1 
5.  Mikołajczyk, Piotr     II+     1857 6     24:1 13:1  1:0  4:1 12:1 11:0  6:1  2:0  7:1 
6.  Woźniak, Bartosz       II      1838 5     17:1 19:1  2:0 15:1  9:0 16:1  5:0 21:1 14:0 
7.  Lasota, Wiktor         II+     1778 5     26:1 14:0 24:1 13:1  4:0 22:1 11:0 16:1  5:0 
8.  Ratajczyk, Rafał       II      1666 5     25:r 17:r 19:0 29:1 11:0 26:1 23:0 20:1 21:1 
9.  Stankiewicz, Paweł     II+     1800 6.5   28:1 18:1  4:0 23:1  6:1  1:0 12:1 24:1  2:r 
10. Cukrowski, Filip       II+     1800 5.5   36:1  1:0 26:1 18:1 21:1 14:0  4:0 23:r 12:1 
11. Kulczycki, Krzysztof   II      1800 5.5   33:1  2:0 21:r 19:1  8:1  5:1  7:1  1:0  3:0 
12. Pulka, Tomasz          II      1800 5     29:1  3:0 22:1 16:1  5:0 19:1  9:0 15:1 10:0 
13. Niziński, Kamil        II      1800 4.5   31:1  5:0 27:1  7:0 22:0 21:r 32:1 25:1 23:0 
14. Baliński, Damian       II      1800 6     35:1  7:1 25:1  2:0  3:1 10:1  1:0  4:0  6:1 
15. Cheńska, Karolina      I       1800 5     32:1  4:0 28:1  6:0 23:1 39:1 16:0 12:0 24:1 
16. Lachowicz, Judyta      II+     1600 5      3:0 30:1 39:1 12:0 24:1  6:0 15:1  7:0 25:1 
17. Piotrowski, Przemysław III     1600 4.5    6:0  8:r 34:1 21:0 32:r 27:1 24:0 28:1 26:r 
18. Lachowicz, Dominik     III     1600 4     39:1  9:0 29:1 10:0 25:1  3:0 21:0 36:1 19:0 
19. Synowiec, Damian       III     1600 5     38:1  6:0  8:1 11:0 26:1 12:0 39:1  3:0 18:1 
20. Paradowski, Konrad     III     1600 3.5   34:r 23:0 30:1 25:r 39:0 32:r 35:1  8:0 22:0 
21. Kubica, Michał         III     1600 4      1:0 32:1 11:r 17:1 10:0 13:r 18:1  6:0  8:0 
22. Lamperska, Anna        II      1600 5      4:0 36:1 12:0 28:1 13:1  7:0 25:0 39:1 20:1 
23. Oszczanowski, Witold   III     1600 5.5   37:1 20:1  3:0  9:0 15:0 29:1  8:1 10:r 13:1 
24. Nowak, Samuel          III     1600 4      5:0 31:1  7:0 33:1 16:0 30:1 17:1  9:0 15:0 
25. Pulka, Katarzyna       II      1600 4      8:r 34:1 14:0 20:r 18:0 33:1 22:1 13:0 16:0 
26. Wolska, Marta          II      1600 4.5    7:0 33:1 10:0 38:1 19:0  8:0 30:1 29:1 17:r 
27. Nowakowski, Artur      IV      1400 3      2:0 35:1 13:0 39:0 31:1 17:0 36:0 34:0   :1 
28. Korpalski, Maciej      IV      1400 4      9:0 37:1 15:0 22:0 38:1 35:0 33:1 17:0 30:1 
29. Kanicki, Krzysztof     IV      1400 4     12:0 38:1 18:0  8:0 35:1 23:0 37:1 26:0 39:1 
30. Starostka, Oskar       IV      1400 3       :  16:0 20:0 36:1 37:1 24:0 26:0 31:1 28:0 
31. Gajdamowicz, Partick   V       1200 2.5   13:0 24:0 35:r 32:r 27:0 37:0   :1 30:0 38:r 
32. Lachowicz, Krzysztof   V       1200 3.5   15:0 21:0 37:1 31:r 17:r 20:r 13:0 35:1 34:0 
33. Jekiel, Tomasz         V       1200 4     11:0 26:0 36:1 24:0 34:1 25:0 28:0   :1 37:1 
34. Paradowski, Kordian    V       1200 4.5   20:r 25:0 17:0 35:0 33:0   :1 38:1 27:1 32:1 
35. Cukrowski, Fabian      V       1200 3.5   14:0 27:0 31:r 34:1 29:0 28:1 20:0 32:0 36:1 
36. Malinowski, Kasper     V       1200 3     10:0 22:0 33:0 30:0   :1 38:1 27:1 18:0 35:0 
37. Karpińska, Wiktoria    V       1100 3     23:0 28:0 32:0   :1 30:0 31:1 29:0 38:1 33:0 
38. Skowroński, Artur      bk      1000 1.5   19:0 29:0   :1 26:0 28:0 36:0 34:0 37:0 31:r 
39. Kapczyński, Daniel     bk      1000 3     18:0   :1 16:0 27:1 20:1 15:0 19:0 22:0 29:0 
by Swiss Perfect (TM)  www.swissperfect.com

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław