Aktualizacja KONSULTACJE KWM - 24 marca

24 marca odbędą się drugie konsultacje KWM z arcymistrzem Marcinem Tazbirem oraz z mistrzem międzynarodowym Jakubem Żeberskim.
 
Konsultacje przeznaczone są dla 12-16 z kadry KWM (w przypadku większej liczby zgłoszonych osób pierwszeństwo maja osoby będące wyżej na liście KWM. Powstaną równolegle dwie grupy 6-8 osób.
 
Proszę o zgłaszanie się na maila (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.): w temacie koniecznie proszę wpisać: KADRA KWM.
 
Termin zgłoszeń: 16 marzec
 
Konsultacje są dofinansowane z KWM. Koszt konsultacji 24 marca dla rodziców - 100 zł od uczestnika, płatne do 16 marca na konto Dolnośląskiego Związku Szachowego (po mailowym potwierdzeniu uczestnictwa - dotyczy osób od 17 miejsca na liście).
 
11 1750 0012 0000 0000 3870 3099 
 
Brak wpłaty równoznaczny jest z rezygnacją z konsultacji.
 
miejsce: Klub Szachowy Polonia Wrocław ul. Kukuczki 26ab  Wrocław (wjazd od ulicy Strońskiej!)
 
RAMOWY PLAN:
09.30 do 09.45 - potwierdzenie uczestnictwa
10.00 do 11.30 - BLOK 1
11.40 do 13.10 - BLOK 2
13.10 do 14.10 - przerwa obiadowa (obiad w cenie konsultacji)
14.10 do 15.40 - BLOK 3
15.50 do 17.20 - BLOK 4
 
Nie ma możliwości uczestnictwa rodziców w konsultacjach.
 
KAŻDY KADROWICZ ZOBOWIĄZANY JEST POSIADAĆ PRZY SOBIE BADANIA OD LEKARZA SPORTOWEGO.

Proszę także o uzupełnienie pliku (TEST MTSF) przez nauczyciela wychowania fizycznego.

Poniżej zaznaczyłem osoby, które zgłosiły się na konsultację.

1 Salamon, Julia KSz Polonia Wrocław 
2 Grot, Błażej KSz Polonia Wrocław 
3 Karp, Kacper KSz Jelonka Jelenia Góra 
5 Jaworski, Tymon KSz Polonia Wrocław 
6 Łupińska, Kinga MUKS MDK Śródmieście Wrocław 
9 Najdecka, Laura KSz Polonia Wrocław;
10 Michał Grzebieniowski
13 Komendecki, Antoni Miedź Legnica 
14 Grobelny, Mikołaj KSz Polonia Wrocław 
16 Pawicki Filip KSz Polonia Wrocław

17 Uhryn, Mateusz MUKS MDK Śródmieście Wrocław
18 Raczek, Krzysztof KSz Polonia Wrocław 
19 Wilgosz, Szczepan MGLKS Parnas Oława 
20 Prędkiewicz, Paulina MGLKS Parnas Oława

4 Pastuszka, Aleksandra KS AZS Wratislavia
7 Rybka, Tatiana UKS Giecek Radków
8 Kulczycka, Zofia MUKS MDK Śródmieście Wrocław
11 Śmietańska Wiktoria KSz Polonia Wrocław
12 Pietryk, Joanna UKS SP3 w Bogatyni
15 Szreter Marek MUKS MDK Śródmieście Wrocław
21 Najdecka Amanda KSz Polonia Wrocław

Forum najnowsze posty

Logowanie

Facebook

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław